Se synem se vzájemně mrzačíme

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6695
10.11.24 16:10
@Anonymní píše: Více

Promiň, ale mně to přijde vtipné, tak se okolo sebe oba víc koukejte :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.24 16:15
@Temnástranasíly píše: Více

Ono to už moc vtipné právě není. Za ty roky jsme měli už oba dost modřin, boulí, odřenin. Včera ty brýle. Mně to už dost vadí a štve.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.11.24 16:26
@Meduza543 píše: Více

Zkoušeli jste nějaká opatření, nebo jste to vzdali?

  • Citovat
  • Upravit
24770
10.11.24 20:40

Kup mu hokejovou helmu pro brankáře. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
10.11.24 20:42
@Anonymní píše: Více

Cože? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77441
10.11.24 21:19
@lucad77 píše: Více

to nepomůže, ona ho mlátí do očí a do čela, a on jí tou helmou udělá ještě větší modřiny :mrgreen:
jo vlastně brankářskou - tak to má mříže, to už ho do oka nepraští, ale on ji ano

Příspěvek upraven 10.11.24 v 22:31

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.24 21:48
@lucad77 píše: Více

To pomůže čemu?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.11.24 21:52
@GabinkaCh píše: Více

Podedil po mně moji nešikovnost, kdy za den se nesčetněkrát bouchnu, kopnu, skřípnu a společně jsme jak demoliční četa.

@stinga mlatim ho kamkoliv, když byl menší, tak jsem mu kolikrát přivrela prsty do dveří.

  • Citovat
  • Upravit
77441
10.11.24 22:31
@Anonymní píše: Více

tak nepraštíš ho, bude chráněný

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
10.11.24 22:43

Můj syn je AS a Adhd a od mala ho učím jak má fyzicky ke mne chodit, ze nesmí stát za zády ale z boku a v jaké vzdálenosti mne má obcházet, oni nemají odhad a vše se učí mechanicky takže ty ho začni učit jak se má v domácnosti pohybovat je to divné ale musí se to opravdu naučit a na rovinu ty se raději nauč 2 x ohlédnout než někam dáš ruku tohle by se mu ve 12 letech už fakt stávat pravidelně nemělo to jsi ho měla učit od začátku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5978
10.11.24 23:27
@Anonymní píše: Více

Nemá ADHD? Horší motorika? Dyspraxie? Chtělo by to psychologa. Řešit se to dá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
749
11.11.24 00:11
@Anonymní píše: Více

máš ho dvanáct let, tak ses už mohla naučit dávat trochu pozor, ne? pokud ho ani neslyšíš - což je divné, protože si neumím představit kluka jeho věku, jak se pohybuje po bytě úplně neslyšně, nauč ho, ať hlásí zdálky, že se k tobě blíží. nebo mu dej na krk zvonek. pořád lepší, než ho takhle masakrovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5978
11.11.24 00:33
@Grizelda02 píše: Více

Je možné, že mají stejnou poruchu, kluk jí zdědil. A třeba to nejde ovládat. Řada duševních poruch nejde ovládat. Na poruchu pozornosti si nestačí uvědomit, že se mám víc soustředit. Na depresi nestačí si říct, že je to nesmysl a budu veselý, případně si dám dort a bude mi hej. Na dyspraxii nestačí si uvědomit, jaký jsem nešika a musím se snažit být šikovnější atd. Spíš bych být zakladatelkou diskuze zašla za psychologem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.24 13:45
@Kipa22 píše: Více

On má dysfazii. Problém máme jen spolu, s ostatními nam to jde lépe.

  • Citovat
  • Upravit
77441
11.11.24 14:11
@Anonymní píše: Více

tak to jsi měla napsat už v prvním příspěvku, pak to dává smysl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová