Štvou mě lidi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 08.04.18 20:20
Se*rou mě lidi

Ale fakt dost. V poslední době. To co venku slýchám, jak se baví, hnus. Pomlouvají, drbou, už se tím ani netají. Před nikým nic raději neříkám, soukromého, radši už ani nesoukromého ;) :lol: V krámě, před krámem, na hřišti, na úřadu (obecním), je mi z toho na bl. ití. Snažej se vyzvídat ode mě seč můžou, nikdy nepochodili, ani nepochodí. Nenechám se zatáhnout do tý jejich žumpy. Proč to píšu;

Dokáže mi někdo odpovědět, klidně nějaký psycholog, proč to dělají? Proč mezi sebou ošklivě, pravděpodobně minimálně z půlky smyšleně a negativně pomlouvají své sousedy? Známé? Rodinu (!)? Nepřijde mi to normální :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11664 příspěvků 08.04.18 20:23

Vyvinuli jsme.se z opice. Jsme prostě oblečená zvířátka a máme svoje chyby :nevim:

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 08.04.18 20:24

@Borůvka1990 Nejspíš proto, že tím uspokojují vlastní zakomplexovanost a nespokojenost se svým životem? A hlavně, si myslí, že když budou mluvit o jiných nezbyde tolik prostoru na jejich vlastní máslo na hlavě 8)

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 08.04.18 20:25

Neodpovím na otázky, ale toto u nás pozoruji cca 6 let, od té doby také nic nikomu neříkám, vč. jedné vypečenější příbuzný…Všichni semelou všechno do totálního h-ovna (s prominutím). Matky ve školce, šílený, jen se potkaj v šatně a už jedou. Několikrát jsem se spálila, před těmi 6 lety se ke mě doneslo, jak drbou mě, a to pěkně zvostra a lži do toho, takže od té doby jsem se sekla a hodně si rozmýšlím, co vypustím z úst.

teerax
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 08.04.18 20:29

Protože sami nejsou spokojení..v tom je většinou jádro pudla..tak se aspoň odreágovávají, že poukazují ať už na domnělé, nebo skutečné chyby druhých…

jinak taky se nesvěřuju s osobníma věcma, pokud nejde o někoho jó blízkého..já nejvíc teda nemám ráda nevyžádané rady od lidí, kteří mají návod na životy druhých, místo aby se starali především o svůj život.

ale pořád jsou i fajn lidi a je třeba je najít a jima se obklopovat a jít příkladem (nedrbat, nesoudit, neradit, když o to dotyčný nestojí) :mrgreen: :palec:

Šarlota4
Echt Kelišová 9869 příspěvků 08.04.18 20:30

Tohle bylo je a bude. Zvlast na vesnicich a malych mestech. Ze si driv lidi jen pomahali a byli na sebe hodni je nen bohapusta iluze.

debra.morgan
Závislačka 3722 příspěvků 08.04.18 20:32

Tyjo, pomluvy me nikdy netrapily, at si drbou no, me je to fuk…a to mě jednu dobu pomlouvala tchyne…taky obcas nekoho zdrbnem, treba s moji mamkou nebo kamaradkama, když se vidíme, co znamí novyho, co lidi v ulici, co byvali spoluzaci…

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 08.04.18 20:33

1. Jsou strasne nestastni
2. Naucili se to tak v rodine, ani si to neuvedomuji, je to proste pro ne norma.

Eli45
Stálice 95 příspěvků 08.04.18 20:33

@boball

Souhlas

vjerunqa
Závislačka 3142 příspěvků 08.04.18 20:47

@Borůvka1990 Ahoj, spíš bych se zaměřila na sebe. Proč mi to tak vadí? Proč se mě to tolik dotýká? Proč mě to trápí? Lidi nezměníš. Můžeš změnit jen sebe :kytka:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 08.04.18 20:47

Nevím. Já se zas potýkám s tím, že když náhodou někde zveřejním, že se necítím dobře, jsem smutná apod., tak hlavně známý, se kterými jsem se rok neviděla, začnou vyzvídat a předstírají účast. Nakonec to dělají jen proto, aby měli o čem mluvit. Čerpají bulvár…jak já tomu říkám. Dřív jsem to tak nevnímala, ale poslední dobou mě to vadí.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 08.04.18 20:49

Ja jsem za kasou v Albertu rozlisovala 2 sorty ctenaru
1. Ctenari DNES/Hospodarskych n./Lidovek atd. - vetsinou si brali jedny noviny dle preference

2. Ctenari bulvaru - ti si obvykle brali tak ctvry, patery casopisy ci noviny tohoto zanru… zajemci o bludy a lidske nestesti

Nemusim mit kozu, hlavne, kdyz sousedovi chcipne:) tak to proste je

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 08.04.18 20:52
@vjerunqa píše:
@Borůvka1990 Ahoj, spíš bych se zaměřila na sebe. Proč mi to tak vadí? Proč se mě to tolik dotýká? Proč mě to trápí? Lidi nezměníš. Můžeš změnit jen sebe :kytka:

Přijde mi to hnusný, nelíbí se mi to. To je celé.

ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 08.04.18 20:55

@Jana525 taky myslim ze je to zvyk z rodiny. Pokud je nekdo z rodiny, kde na tohle nemaji cas a chut, tak k tomu tolik neinklinuje.
A obcas k drbani vede asi i ta jejich nestastnost, neuspokojivy zivot…
Ohledne primych sousedu - v tom mam jasno uz dlouho - jen pozdravit a vubec nenavazovat extra blizke vztahy. Meli jsme teda jednu vyjimku, se kterou jsme v kontaktu dodnes, ale tam clovek vedel, ze si to muze dovolit. Byla to inteligentni holka, introvert, o ostatni lidi se nejak zvedave nezajimala, ale kdyz bylo potreba, navzajem jsme si vzdycky pomohli. :)

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 08.04.18 20:55

Četla jsem všechny reakce, odpovím hromadně. Zhruba to jsem si myslela, je to v podstatě jejich,,obrana". Dobře, ok. Budiž. Jenže se často setkávám s tím, jak oni na někoho z očí do očí Ťu Ťu Ňu Ňu, odejde a ihned výblitky na onu osobu. Jsou hnusně falešní 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >