Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nehledám sex ani si nehodlám při čtení v tomto tématu honit Čáryfuka, jen jsem si všiml, že někteří mužové se tu nabízejí k obcování. Tak jsem se chtěl zeptat, zdali některá využila nabídku místních zajíčků, býčků, kanců a dalšího zvířectva.
Je mi jasné, že většina žen tady má nějakou sebeúctu, a pokud se dnes ženě zasteskne po chvilkách něhy a zvrhlosti, a přitom momentálně nemá partnera, existují asi přímější, jednodušší a diskrétnější cesty, jak se dostat k sexu než přes borce z Emimina. Přesto mě tahle otázka zajímá. Mně o smočing nejde, zajímá mě jen, zda ti, co se tady nabízí, mají aspoň teoretickou šanci na úspěch.
Já se nedávno potkal s „Rumcajsem“ a musím říct, že takhle otevřenou a upřímnou fotku jsem ještě neviděl. Šokovala mě míra detailu. A to jsem zocelen tisíci hodinami porna a asi tak milionem fotek. Odpovídejte klidně anonymně.
Přece Klopinda vztahovému expertovi uďkovi a Uzbekovi z Krupky…
@Magical-eyes píše: Více
Já vím, ale já myslel i někdo další…
Odsud jsem měla sex s jednou ženou a čtyřmii muži, je to už delší doba, poslední byl Uzbek z Krupky minulý rok a Luděk tento rok.
Ovšem ten sex vyšel z toho, že jsme si psali, nebylo to, že bych odpovídala na inzerát.
Ještě bych dodala, že Uzbek ani Luděk už tady nejsou, Luděk tady odpovídal lidem ve vážných vztahových situacích a byl odsud vyhnaný. Na tento web zanevřel a jeho neziskovka, pod kterou pracuje se chtěla nějak dle Luďkových slov s tímto webem vypořádat, k tomu ovšem nedošlo.
Nevěřím, že se někdo další přizná.
Mě by zajímalo, kolik je na emimi mužů. Ty jsi, Ploskutáčku, někde psal, že jich tady moc nebude a já s tebou souhlasím. ![]()
@Klopotkova
pak jsi tady přefikla celé EM, tady víc lidí než uvádíš není
Vím o několika sexech z e-mimina, ale nemohu jít do podrobností, snad nevadí ![]()
@Ploskutáček píše: Více
Spíše jsi myslel něco reálného, že? A ne kecy v kleci. ![]()
Osobně si myslím, že určitě ano, ale že to nebylo na jednoduchý inzerát, ale spíše po nějaké delší konverzaci s dotyčným pánem. Myslím, že kdybych nebyl tak líný a nedbal tak o své inkognito, tak bych také mohl nějakou blíže poznat. ![]()