Reklama

Sex v době chození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:50
Sex v době chození

Ráda bych se vás zeptala, jak jste to měly se sexuálním životem v době, kdy jste se svými partnery pouze chodily - nebydlely.
Stručný popis naší situace:
Já ještě rok studuji v jiném městě, než oba s přítelem bydlíme, takže jsem 3-4 dny v týdnu pryč (kromě prázdnin a zkouškového, to bývám většinu času doma).
Já bydlím v celkem malém bytě s rodiči a malým bráchou, takže když je někdo doma, je u nás nějaké soukromí tabu - přes den je vždy riziko, že vleze do mého pokoje brácha a abych si zamkla a všem bylo jasné, co tam děláme, to určitě ne..v noci jsou zas hned ve vedlejší místnosti rodiče, kteří slyší z mého pokoje každé slovo.
Přítel pracuje, má svoje patro v domě rodičů, ale bydlí tam s ním vlastně celou dobu, co spolu chodíme, jeho bratr - každý má svůj pokoj, ale vedle sebe, společná koupelna a kuchyně. Jeho bratr je strašný pecivál a z pokoje vychází večer tak jednou za měsíc a nám není příjemné provozovat tam určité věci, když víme že hned vedle je on, navíc mu to taky musí být vždy jasné - obsazování koupelny, sprchování atd…No i tak tam na to občas přijde, protože jinak bychom byli nejspíše v celibátu. Ale ani jeden nejsme povahy, aby nám nevadilo, že nás někdo vedle slyší…
Mně hrozně vadí, že je náš sex vždycky plánovaný - máme spoustu společných aktivit, které tak tak stíháme, když já jsem pár dní v týdnu pryč (sport, rádi chodíme na procházky, spoustu společných přátel, o víkendech chodíme na plesy, na koncerty), takže už tímhle je obsazená spousta večerů, navíc když už na to přijde, tak u přítele - takže to u nás vypadá většinou tak - zítra bychom mohli jít k vám, ne? Já se doma osprchuju, aby to nebylo pro přítelova bráchu až tak okaté a jdu k němu už s tím, co budeme dělat. Docela mi to vadí, je to všechno plánované, strojené, nespontánní…a navíc celkem málo časté (v závislosti na mé škole a na jiných aktivitách, ale poslední dobou průměr tak 1 za 14 dní :roll: ) Někdy máme oba dva chuť, která přijde sama od sebe, spontánně, to by bylo hned něco jiného - ale většinou to zrovna nejde a tu chuť si musíme nechat zajít…
Sestěhovat se zatím nechci (minimálně než dostuduji), a naděje na odstěhování přítelova bratra je nejdřív tak za rok.
Byli jsme spolu na dovolené, tam to bylo něco úplně jiného…

Jak jste to měly v době chození vy? Je naše situace normální? Mně je 22, příteli 28. Jsme spolu 2 a půl roku. Náš vztah je jinak super, ale já se bojím, když si na to takto zvykneme, aby pak náš sexuální život nestál za nic i po sestěhování…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4756 příspěvků 04.01.17 12:55

Kdyz jsme spolu chodili, tak jsme sexovali kdekoliv a kdykoliv to slo. :mrgreen: Pamatuji si, kdyz manzelovi rodice poprve prijeli k tem mym a my to samozrejme stihli vedle v loznici :mrgreen: zatimco oni se seznamovali, ale takovych historik by bylo :mrgreen:
Mel to ke mne hodinu a pul autem, takze za vikend klidne nekolikrat denne. A jak rikam, kolikrat i na neobvyklych mistech.

Příspěvek upraven 04.01.17 v 12:58

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 04.01.17 12:56

Však ono to má i své kouzlo to kradení času, nemožnost mít to kdykoli si vzpomenete, hledání míst. I to patří k chození, já na to vzpomínám s odstupem času ráda.

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 04.01.17 12:59

No…meli jsme to podobne…ale vyuzivali jsme ty vecery nazabavach (skvely rychlovky nekde na mezi :D ) nebo jsme vzali stan (ted samozrejme ne) a. jeli na 1,2 noci pod stan, auto taky nebylo k zahozeni,…

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 04.01.17 13:05

Píšeš o zkouškovém období, takže jsi asi na vysoké, tudíž dospělá žena a žádná puberťačka, která by musela před rodiči tajit, že žije sexuálním životem. Takže bych radila překonat ostych z toho, že je někdo „za zdí“ nebo že si to někdo domyslí podle toho, že se sprchuješ, a prostě využívat příležitosti, které máte. Někoho „za zdí“ budete mít nejspíš většinu života - sousedy (paneláky mívají papírové stěny a nové bytovky na tom nebývají o moc líp), později dokonce vlastní děti…
Pokud nepotřebuješ u sexu řvát jako na lesy nebo nemáte extra vrzavou postel, tak nějak nechápu, proč to tolik řešíte. Stejně je i tak všem jasné, že sexuální život vedete.

stinga
Závislačka 3479 příspěvků 10 inzerátů 04.01.17 13:06

Nechodíš s mým bývalým :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 04.01.17 13:06
@Jana525 píše:
Kdyz jsme spolu chodili, tak jsme sexovali kdekoliv a kdykoliv to slo. :mrgreen: Pamatuji si, kdyz manzelovi rodice poprve prijeli k tem mym a my to samozrejme stihli vedle v loznici :mrgreen: zatimco oni se seznamovali, ale takovych historik by bylo :mrgreen:
Mel to ke mne hodinu a pul autem, takze za vikend klidne nekolikrat denne. A jak rikam, kolikrat i na neobvyklych mistech.Příspěvek upraven 04.01.17 v 12:58

Tak nějak podobně :lol: U nás to nešlo, u něj taky moc často ne, tak kdekoliv jinde. V autě, na posedu, u vody, v lese…Když je prostě strašná chuť, tak se nedá jinak :mrgreen:

Jana525
Závislačka 4756 příspěvků 04.01.17 13:07

Zakladatelko, zijete jenom jednou. Az prijdou deti, tak je se spontannim sexem konec, aspon na urcitou dobu. Tak mozna by bylo dobre, kdyby jste se trosku uvolnili a nebrali to vse tak vazne. My si to jednou rozdali za bileho dne za takovym rybnikem na louce, totalni samota a az pak jsme zjistili, ze tam rybar chyta ryby. No holt telu neporucis a on mel asi taky zazitek :mrgreen:

zoidberg
Extra třída :D 11462 příspěvků 04.01.17 13:08

Většina zdravých dospělích lidí provozuje sex, tak vám může být ukradené, co si o vás myslí, že zrovna ve svém soukromí děláte. Zbytečně se stresujete ;)
Milujte se a množte se! :mrgreen:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 13:11
@Jana525 píše:
Zakladatelko, zijete jenom jednou. Az prijdou deti, tak je se spontannim sexem konec, aspon na urcitou dobu. Tak mozna by bylo dobre, kdyby jste se trosku uvolnili a nebrali to vse tak vazne. My si to jednou rozdali za bileho dne za takovym rybnikem na louce, totalni samota a az pak jsme zjistili, ze tam rybar chyta ryby. No holt telu neporucis a on mel asi taky zazitek :mrgreen:

Tak nás zase načapala houbařská rodinka, vůbec jsme je nevnímali, dokud se jeden z nich nezačal smát :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 13:12

My máme ložnici vedle dospělého syna mého muže a ta zeď je opravdu velmi tenká a sexujeme kdy se nám zachce. Nevím proč bych se měla omezovat. Pokud to jeho bratrovi vadí ať si pustí muziku. Když jste u vašich tak si taky pustit muziku a jen se trochu krotit v hlasových projevech…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33071 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 13:15

@Jana525 jj, máme spousty podobných historek. Třeba jdeme s děckama po horách, koukneme na nějakou fotku… Králíci :oops:

KalamityJohn
Kelišová 6092 příspěvků 04.01.17 13:17

Haha, rád bych někdy spočítal všechna ta místa kde jsem v Praze venku šukal :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 13:19

V zimě je to těžší ale v létě…to si tak jdete na procházku kolem kukuřičného pole..nebo si vyšlápnete kopec nad vesnicí na palouček mezi stromovím..nebo se jdete koupat na přehradu..to bylo vzrůšo a sponntání :-D
Jinak to že rodiče nebo brácha byli ve vedlejším pokoji nás moc neomezovalo, zamykali jsme se i když jsme se koukali jen na film, takže si nemohli pokaždé myslet to samé. když došlo na věc, člověk se musel trochu hlídat ( aby nedejchal nahlas, a nevrzala postel ) občas ťukla máma na dveře že je večeře nebo jestli nechcem štrůdl, no tak když jsme se jen koukali na film, otevřela jsem a štrůdl si vzala že :mrgreen:
po třech letech, jsme si našli byteček ve městě kde studuji. první rok vš jsem dojížděla domů na víkendy, a na konci školního roku se ho zeptala jestli by nechtěl přijet a zůstat semnou tady.

Já si myslím že by mohlo být dobré kdybyste spolu začali bydlet už za dob tvých studií, co kdybys náááhoudou po dokončení studia a sestěhování zjistila že spolu bydlet nemůžete? jste spolu docela dlouho dobu a on už bude asi taky dost starej na to najít si něco svého ne?

Jana525
Závislačka 4756 příspěvků 04.01.17 13:21
@holkaZ píše:
Tak nás zase načapala houbařská rodinka, vůbec jsme je nevnímali, dokud se jeden z nich nezačal smát :roll:
:mrgreen:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama