Reklama

Šílená matka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 12:01
Šílená matka brr

Zdravím, taky máte někdo šílenou matku. V 19 mě vyhodila z domu. Ještě jsem studovala a studuji. Dokonce ani nebyl pořádný důvod, jen že jsem nechodila do půlnoci domů. :zed: Jinak nepiji na zábavě jsem byla jednou v 15 nekouřím, do škloly chodím slušně a bez vysoké absence. Teď jsem 8mý tyden z domu a když jsem se nedávno stavovala pro pár věcí zvala mě na kafe :D. Trochu ujetý ne?
Bydlím tedy s kamarádkou ale peněz moc není. Alimenty taky mohu žádat ne? Ale rodiče nepracují. Mají důchod. Nějaký rady? Názory?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 12:03

Urovnat vztah s mámou.. asi nějaký důvod mít musela :nevim:

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 19.03.18 12:05

A proc te vyhodila??

Ale jinak na alimenty mas narok, pokud studujes.

Keyllah
Echt Kelišová 8803 příspěvků 19.03.18 12:05
@Anonymní píše:
Zdravím, taky máte někdo šílenou matku. V 19 mě vyhodila z domu. Ještě jsem studovala a studuji. Dokonce ani nebyl pořádný důvod, jen že jsem nechodila do půlnoci domů. :zed: Jinak nepiji na zábavě jsem byla jednou v 15 nekouřím, do škloly chodím slušně a bez vysoké absence. Teď jsem 8mý tyden z domu a když jsem se nedávno stavovala pro pár věcí zvala mě na kafe :D. Trochu ujetý ne?
Bydlím tedy s kamarádkou ale peněz moc není. Alimenty taky mohu žádat ne? Ale rodiče nepracují. Mají důchod. Nějaký rady? Názory?

Zvolila jsi si -) nehodlala jsi akceptovat večerku, tak teď můžeš chodit až ráno ;) dokud studuješ, máš nárok na výživné od obou rodičů, ale pokud mají jen důchod, s velkými částkami bych nepočítala. Takže brigáda a popř. se pozeptat, jestli nemáš nárok na nějaký příspěvek…

žampion
Závislačka 3726 příspěvků 19.03.18 12:10
:)

Příspěvek upraven 05.04.18 v 10:56

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 19.03.18 12:14

Já bydlela doma do 20 let a taky jsem musela být doma do půlnoci. WiFi mi mamka vypínala ve 22 hodin (neměla jsem žádná data) a nesměla jsem ponocovat. Její dům, její pravidla, taky jsem je musela respektovat. :nevim: Že jsem nekouřila a nechodila domu opilá jsem brala za samozřejmost. Zažádej si o ty alimenty. Ale že tě mamka vyhodila si mohla čekat. Dospělá si.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 19.03.18 12:21

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33014 příspěvků 10 inzerátů 19.03.18 12:22

No tedy nevím, sice je jasné, že v domě rodičů je nutné dodržovat určitá pravidla provozu, ale aby měl plnoletý člověk určeno, v kolik hodin musí přijít domů, tak to mi zase přijde jako omezování. Neřeknu, kdybys opravdu přicházela opilá s partou hlučných kamarádů, ale v normálních vztazích to funguje tak, že řeknu mámě, že někam jdu, přijdu později, aby neměla strach. Jako nezaopatřenému zletilému dítěti ti samozřejmě náleží výživné.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 19.03.18 12:26

Moje pribuzna bydli u rodicu stale a to ji je 26 8o uz rok pracuje ale proc by se stehovala kdyz ma hotel ze :nevim: a teda v 19ti pokud studujes by te vyhodit nemela kdyz nemas sanci se uzivit :nevim: mozna te chtela mit brzy doma protoze je starsi(duchodce jak pises) a ma jine predstavy o tom v kolik ma chodit mlada holka domu :mavam:

Z.jev
Závislačka 3166 příspěvků 19.03.18 12:27

Třeba jednou taky budeš mít dceru, která nebude o půlnoci doma, pak ti to asi dojde. Dokud bydlíš u rodičů, dodržuj jejich pravidla - je to jejich dům a věř mi, studující dítě je stojí dost peněz.

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 19.03.18 12:28

Jako studující dítě máš nárok na výživné - které by se případně strhávalo z jejich důchodu - takže záleží na jejich výši - tzn neočekávat mnoho - což samozřejmě v krajním extrému může vést až k tomu že pošleš své rodiče do exekuce.
Jinak já taky bydlela u rodičů ve 20ti ale stále mi bylo říkáno že dokud bydlím u nich - mám dodržovat jejich pravidla, pokud nechci, můžu jít.. je to samozřejmě o domluvě..asi už jim došla trpělivost tak si šla..

to že tě pozvala na kafe? vidím jako naprosto normální..vyhodila tě, ale snad tě nepřestala mít ráda ne :roll:

Bábrdl
Generální žvanilka 20971 příspěvků 19.03.18 12:30
@Celeste97 píše:
Moje pribuzna bydli u rodicu stale a to ji je 26 8o uz rok pracuje ale proc by se stehovala kdyz ma hotel ze :nevim:

To je v Praze dost běžné. :nevim: A abych řekla pravdu, i logické. Proč platit měsíčně čtrnáctku za nájem kamrlíku, když si ty prachy může dítě šetřit a pak si vzít hypo.

Keyllah
Echt Kelišová 8803 příspěvků 19.03.18 12:30
@Tiger-lily píše:
No tedy nevím, sice je jasné, že v domě rodičů je nutné dodržovat určitá pravidla provozu, ale aby měl plnoletý člověk určeno, v kolik hodin musí přijít domů, tak to mi zase přijde jako omezování. Neřeknu, kdybys opravdu přicházela opilá s partou hlučných kamarádů, ale v normálních vztazích to funguje tak, že řeknu mámě, že někam jdu, přijdu později, aby neměla strach. Jako nezaopatřenému zletilému dítěti ti samozřejmě náleží výživné.

tak ona slečna ještě studuje a jak to chápu z jejího úvodního příspěvku, maminka chtěla, aby bývala do půlnoci doma a ona to vícekrát porušila. Jako rodiči by se mi taky nelíbilo, kdybych měla doma dítko, které ještě chodí do školy, já vše financovala a dcera se mi někde toulala po nocích :think:

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 19.03.18 12:33
@Celeste97 píše:
Moje pribuzna bydli u rodicu stale a to ji je 26 8o uz rok pracuje ale proc by se stehovala kdyz ma hotel ze :nevim: a teda v 19ti pokud studujes by te vyhodit nemela kdyz nemas sanci se uzivit :nevim: mozna te chtela mit brzy doma protoze je starsi(duchodce jak pises) a ma jine predstavy o tom v kolik ma chodit mlada holka domu :mavam:

hele znám osobně člověk který bydlel s maminkou i ve 40ti ( ano po rozvodu, se vrátil bydlet k rodičům )..ale tak on je mamánek celý život..

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33014 příspěvků 10 inzerátů 19.03.18 12:34
@Keyllah píše:
tak ona slečna ještě studuje a jak to chápu z jejího úvodního příspěvku, maminka chtěla, aby bývala do půlnoci doma a ona to vícekrát porušila. Jako rodiči by se mi taky nelíbilo, kdybych měla doma dítko, které ještě chodí do školy, já vše financovala a dcera se mi někde toulala po nocích :think:
:nevim: Já jim tam nesvítím, takže nemůžu nějak posoudit situaci. Asi bych to vnímala jinak, kdyby se děcko flákalo po nocích, kašlalo na pomoc v domácnosti a na školu - tj. neváhala bych s vyhazovem, ať se stará samo o sebe. A na druhé straně, když jde občas někde s kamarády, tak aby mazala domů ještě dřív, než se všichni sejdou, tak mi to zase přijde přestřelené ze strany matky.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama