Silvestr - vše nejlepší do Nového roku 2015

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25132
1.1.15 09:13

Nechcete mi rict, ze vsichni jeste spite :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5724
1.1.15 09:24

Já jsem vzhůru od 7h, kvůli dětem. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5073
1.1.15 10:21
@MartinaIrena píše:
Nechcete mi rict, ze vsichni jeste spite :cert:

Já jsem vstala až teď :oops: :mrgreen: Děti vstaly v 6, ale manžel se dnes obětoval, prý abych si odpočinula. Zrovna mně přinesl lichi (či jak se to píše) a vaří kávu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
1.1.15 11:03

@AndilekOli Aaaaach to je az chumlackovo-cervankovy prispevek. Krasa. Abych si teda nestezovala, lezim se zavazanym krkem a popijim echt silny zazvorak, co mi drahy prinesl do pelisku.Deti pod dekou kolem me

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
1.1.15 11:38

@Samamama
U nás jsme to ponocování neplánovali, ale byla tady zdaleka nejčilejší účastník oslav, my klimbali už ve 22h. :D A dneska od rána chodí k oknu a furt se ptá, jestli bude další ohňostroj. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
1.1.15 12:53

@Camael :mrgreen: třeba bude mít štěstí, on se vždycky najde nějaký magor, kdo potřebuje odpálit pár zbylých ran, na které včera v opilosti zapomněl (alespoň ve městě to vždycky trochu bouchalo i další večer, tady na vsi bude asi klid).

U nás se vstávalo chvilku po 8. hodině, takže jen o hodinu déle než obvykle, přestože šli spát o 3-4h déle než obvykle, nespravedlnost. A zrovna dnes delší spaní připadlo na manžela (střídáme se), což znamená, že já obstarám dětem to nejnutnější a pak je v poloklimbu diriguju z gauče :mrgreen: :mrgreen:.

Jinak krásný rok 2015, hlavně hodně peněz!!! (to důležitější už přály ostatní, tak aby to bylo komplet :mrgreen: ).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
1.1.15 15:04

@Samamama
:mrgreen: jo, to je taky jeden ze zákonů! Co chodím do práce a hlídání vychází na manžela, přijde mi vždycky smska mezi 8.30 - 9h - Dobré ráno, vstáváme! To bych vraždila! Já na MD vstávala mnohdy dřív než teď do rachoty. :D

Co si budem povídat, peníze jsou potřeba a mnohé ulehčují, takže se jdu narvat čočkou a tobě přeji to samé. Teda ne to narvání, ale ty prachy. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová