Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lindii píše:
@pavlina-strakova jeho dalsi oblibena cinnost?
Vypadalo to tak ![]()
Šmoulinka5 píše:
Já myslím, že závidět nemusíš, když si na svou Mazlinku taky nestěžuješ, tak Vám to určitě taky klape.
Navíc, když je úžasná.![]()
![]()
Klape nám to a je opravdu úžasná.
Jsem šťastnej že ji mám.
@Heineken píše:
Ano máš pravdu, na Kraťase jsem si vzpomněl a já blbec mu taky napřed radil ať je v pohodě, že to není tak jak si to myslí.![]()
![]()
Tak třeba je to jeho dislektickej brácha že má kratší příspěvky.![]()
![]()
A třeba i kratší penis ![]()
Taky sem pres den nemozna a vnoci bych klidne uklizela a uvarila, totalka rozhozenej rezim ![]()
@Heineken píše:
Ano máš pravdu, na Kraťase jsem si vzpomněl a já blbec mu taky napřed radil ať je v pohodě, že to není tak jak si to myslí.![]()
![]()
Tak třeba je to jeho dislektickej brácha že má kratší příspěvky.![]()
![]()
pavlina-strakova píše:
@Heineken neměl bys nám říct jak ho máš dlouhýho, jestli se s tebou máme vůbec bavit
To teda neměl, páč byste se se mnou mohly přestat bavit.
![]()
@pavlina-strakova smarjaa on ho vytahne i na motosrazu, to mne rekni
![]()
@Heineken píše:
Klape nám to a je opravdu úžasná.
Jsem šťastnej že ji mám.
Tak to Ti přeju s držím palce, aby Vám to klapalo takhle hodně dlouho.
@Heineken píše:
To teda neměl, páč byste se se mnou mohly přestat bavit.![]()
![]()
No jen aby sme nepřestali už jen proto že neřekneš ![]()
Pritel je na narozeninach(mimochoden ten s velkym P) a ja sem s malou doma sama ![]()
@Heineken píše:
To teda neměl, páč byste se se mnou mohly přestat bavit.![]()
![]()
Ale tak to snad ne, vždyť na velikosti nezáleží.