Šířka penisu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19.1.13 00:53
@Lindii píše:
@pavlina-strakova jeho dalsi oblibena cinnost? :mrgreen:

Vypadalo to tak :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1811
19.1.13 00:53
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1811
19.1.13 00:53

Ja chci taky neco ukazat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38179
19.1.13 00:54
Šmoulinka5 píše:
Já myslím, že závidět nemusíš, když si na svou Mazlinku taky nestěžuješ, tak Vám to určitě taky klape.
Navíc, když je úžasná. :oops: :oops: :oops:

Klape nám to a je opravdu úžasná.
Jsem šťastnej že ji mám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.13 00:54
@Heineken píše:
Ano máš pravdu, na Kraťase jsem si vzpomněl a já blbec mu taky napřed radil ať je v pohodě, že to není tak jak si to myslí. :zed: :zed: :zed:
Tak třeba je to jeho dislektickej brácha že má kratší příspěvky. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A třeba i kratší penis :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7332
19.1.13 00:54
@pavlina-strakova píše:
ukázal a né jenom mě, bylo to na motosrazu :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7628
19.1.13 00:54

Taky sem pres den nemozna a vnoci bych klidne uklizela a uvarila, totalka rozhozenej rezim :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1811
19.1.13 00:55

@Heineken Diky za lichotku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
19.1.13 00:55
@Heineken píše:
Ano máš pravdu, na Kraťase jsem si vzpomněl a já blbec mu taky napřed radil ať je v pohodě, že to není tak jak si to myslí. :zed: :zed: :zed:
Tak třeba je to jeho dislektickej brácha že má kratší příspěvky. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38179
19.1.13 00:56
pavlina-strakova píše:
@Heineken neměl bys nám říct jak ho máš dlouhýho, jestli se s tebou máme vůbec bavit :D

To teda neměl, páč byste se se mnou mohly přestat bavit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7628
19.1.13 00:56

@pavlina-strakova smarjaa on ho vytahne i na motosrazu, to mne rekni :lol: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5501
19.1.13 00:57
@Heineken píše:
Klape nám to a je opravdu úžasná.
Jsem šťastnej že ji mám.

Tak to Ti přeju s držím palce, aby Vám to klapalo takhle hodně dlouho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
19.1.13 00:57
@Heineken píše:
To teda neměl, páč byste se se mnou mohly přestat bavit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No jen aby sme nepřestali už jen proto že neřekneš :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1811
19.1.13 00:57

Pritel je na narozeninach(mimochoden ten s velkym P) a ja sem s malou doma sama :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5501
19.1.13 00:57
@Heineken píše:
To teda neměl, páč byste se se mnou mohly přestat bavit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale tak to snad ne, vždyť na velikosti nezáleží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová