Reklama

Škemríní o sex?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 04:58
Škemrani o sex?

Jsme s přítelem 4roky. Snažíme se nějakou dobu o miminko a nejde nám to, jenže mě trápí to že vetsinou když chci sex tak přítel,,asi'' nechce ale když chce on já se podvolim. Věc se má tak…přítel to chce dělat většinou odpoledne třeba během vaření, mytí nádobí zkrátka když něco dělám a já bych to chtěla třeba večer před spaním normálně v posteli. Když přijde na to pokouším se ho nějak rozptýlit(objimam ho, hladím ho atd.)většinou mě odstrkuje a řekne ať jdu spát že je pozdě a brzo vstávám…chuť mě tím rázem přejde a jsem dost naštvaná tak že sním pak nemluvím. Přestává mě to už bavit :roll: Nechci se kvůli tomu s ním hádat, máme přesto moc pěkný vztah. Chtěly bychom miminko jenže já nechci chodit za ním stim že mám zrovna ovulaci a je čas na to skočit…tomu jsem se chtěla vyhnout ať to není jak se říká s povinností…jen nechápu proc to nechce dělat před spaním :( Máme sex většinou tak 5-6 do měsíce a to většinou když chce on odpoledne.
Jak to máte vy v delším vztahu se sexem a snažením?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 05:19

v letitém vztahu frekvence asi podobná… hlavně když máme volno, přes den, večer už zase nechci já, jsem unavená a ráno mi to moc nejde… takže taky pěkně na houby :lol: ale neurážím se určitě, to ničemu neprospívá, nemůžeš ho do toho nutit.

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 12.07.18 06:38

A co kdyby ses ho zeptala?

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 12.07.18 06:56

To je smutný, ale nejakej kompromis musí fungovat. Držím palečky a věřim že to dobře dopadne.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 12.07.18 07:17
@Anonymní píše:
Jsme s přítelem 4roky. Snažíme se nějakou dobu o miminko a nejde nám to, jenže mě trápí to že vetsinou když chci sex tak přítel,,asi'' nechce ale když chce on já se podvolim. Věc se má tak…přítel to chce dělat většinou odpoledne třeba během vaření, mytí nádobí zkrátka když něco dělám a já bych to chtěla třeba večer před spaním normálně v posteli. Když přijde na to pokouším se ho nějak rozptýlit(objimam ho, hladím ho atd.)většinou mě odstrkuje a řekne ať jdu spát že je pozdě a brzo vstávám…chuť mě tím rázem přejde a jsem dost naštvaná tak že sním pak nemluvím. Přestává mě to už bavit :roll: Nechci se kvůli tomu s ním hádat, máme přesto moc pěkný vztah. Chtěly bychom miminko jenže já nechci chodit za ním stim že mám zrovna ovulaci a je čas na to skočit…tomu jsem se chtěla vyhnout ať to není jak se říká s povinností…jen nechápu proc to nechce dělat před spaním :( Máme sex většinou tak 5-6 do měsíce a to většinou když chce on odpoledne.

Večer má muž nejnižší hladinu testosteronu.

terinka4444
Hvězda diskuse 66640 příspěvků 12.07.18 07:38
@AlphaOmega píše:
Večer má muž nejnižší hladinu testosteronu.

to jako fakt? Večer má chlap na sex nejmenší chuť?

Netopirek
Echt Kelišová 7607 příspěvků 12.07.18 07:41
@terinka4444 píše:

Tomu i věřím u nás proudí taky většinou když dorazí z práce :think:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 12.07.18 07:42
@terinka4444 píše:

Netopirek
Echt Kelišová 7607 příspěvků 12.07.18 07:47
@Anonymní píše:

Mít takhle málo sexu by mě asi jeblo 8o
Je možné, že ho to v posteli nebaví
Bavili jste se o tom co se tomu druhému líbí? A tohle že máš málo sexu mu musíš říct. Bez komunikace to nevyřešíte. A co se týče snažení, my se nesnažili, my jen souložili až to jednou nevyšlo :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 07:48

Můj muž měl dřív na sex chuť normálně - večer nebo ráno. S postupem let se frekvence z jeho strany smrskla z 2× týdně na cca 2× měsíčně. Takže když jsme chtěli miminko, opravdu to nakonec došlo do bodu, kdy jsem mu řekla, kdy mám ovulaci, protože klasickým mazlením, sváděním jsem ničeho nedosáhla. Buď řekl, že je unavený nebo že brzo vstává nebo že jsem udělala/neudělala to či ono a že ho přešla chuť atd. Takže pokud jinak máte ok vztah, tak být vámi asi na rovinu řeknu, kdy máte ovulaci.

Netopirek
Echt Kelišová 7607 příspěvků 12.07.18 07:49
Ale
@AlphaOmega píše:

Tak proti je u chlapů tak oblíbený raní sex :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 66640 příspěvků 12.07.18 08:16
@Netopirek píše:
Tak proti je u chlapů tak oblíbený raní sex :mrgreen:

no, já snáším sex v kteroukoliv denní či večerní či noční dobu, vyjma ranního sexu :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 66640 příspěvků 12.07.18 08:22
@Anonymní píše:

máš dvě možnosti, na otěhotnění to stačí rychlý sex, nejde o prožitek, ale o dodání spermmií. Takže buď řekneš manželovi, že máš ovulaci a je potřeba, užiješ si sex večer v posteli, pokud nezačne hekat, že na povel to nejde, nebo prostě půjdeš za svým a svedeš ho na kuchyňském stole odpoledne, aniž by tušil, že máš nějakou ovulaci. Jde ti o otěhotnění, nejjednodušší cesta je svést ho odpoledne v kuchyni, kde se bez problémů nechá. A pak bych nezávisle na tom řešila, že je potřeba i kompromis, to znamená někdy odpoledne na podleze pro něj a někdy večer v posteli pro tebe. Taktéž evidentně urážení nikam nevede, chlapi jsou opravdu natvrdlá polena, kterým náznaky nedochází a to ani náznaky v podobě, že ho kopneš, takže na rovinu říct. Sex máme jenom když chceš ty a tam kde chceš ty. Když chci já a ta kde chci já, tak mě odmítneš, tohle už mě nebaví, nechci to tak a nebudu to nadále snášet, je potřeba tak jako vycházím vstříc já tobě, abys vyšel i ta mně. Jinak, soulad v sexu je jedna z nejzákladnějších věcí ve vztahu, bez toho vztah dlouhodobě fungovat nebude.

Netopirek
Echt Kelišová 7607 příspěvků 12.07.18 08:28
@terinka4444 píše:
no, já snáším sex v kteroukoliv denní či večerní či noční dobu, vyjma ranního sexu :mrgreen:

Tak já můžu i ranní. :mrgreen: Ale nesmí být doma děti :P

terinka4444
Hvězda diskuse 66640 příspěvků 12.07.18 08:30
@Netopirek píše:
Tak já můžu i ranní. :mrgreen: Ale nesmí být doma děti :P

ty kráso, ten smrdutý dech, ta zpocená noční těla, brrrrrrrrr :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama