Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@zuzu224 MY už právě byli ve všech bazarech u nás. t aky sháníme už tři měsíce. No nám bylo řečeno že přes prázdniny se lidi moc aut nezbavují, že dojedou letní sezonu a pak je dávají do bazaru. No už mě to štve pořád bez auta. Každý den koukám na inzeráty yauto, tipcars, sauto, bazos…no des a v našem regionu prd.
@králíček 777
Oni pres prazdniny hodne lidi kupujou a malo prodavaji. My taky kupovali, ale uplne nove
.
Ono to chce porad koukat, ale nejakych 150tis je fakt spousta penez na to, ze nemate extra naroky a staci vam auto velikosti Fabie, ale fakt se kouknete po jinych znackach.
Nakonec to vyhrál citroen picasso. Zatím spokojenost, fakt je to úplně něco jinýho než fabia… už bych neměnila. ![]()
trochu to oživím, samozřejmě že ta klima tam nainstalovat jde, ale záleží jaká to ta fábka je, pokud 1,2htp tak ne ta základní verze 40/44 kw ale ta silnější, ono to docela sníží výkon motoru … ale jen pro představu musí se rozebrat celá palubní deska a v motorový části taky dost … obyč servis to udělá tak do 15tis … ale nikomu se do toho nechce … kupovat auto bez klimy že ji tam pak dám je totální blbost … jo kdybyste měla auto už třeba od nova bez klimy a věděla že je v pořádku a že vám bude ještě spousty let sloužit pak v tomto případě by to smysl mělo …