Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jsem dost překvapená, ale vcelku pozitivně (tedy nejlepší by bylo, kdyby to nevyhrál ani jeden ![]()
Smutný je, že republikáni neměli lepšího kandidáta. V USA ale nikdy fakticky nevládne prezident, záleží na tom, jaký tým kolem sebe bude mít - a myslím, že tým Trumpa bude z mého pohledu o hodně přijatelnější, než by byl tým Clintonové. Trump boduje navzdory mediální (anti)kampani, což je podle mě výraz ne toho, že by byl skvělý kandidát (to fakt není), ale toho, že Američanům už lezla Obamova politika krkem. A já jsem celkem ráda, že v době, kdy se spousta západních států už řadu let obrací k socialismu, v USA to (snad) nabírá jiný směr.
Trump má Aljašku. ![]()
Už vidím ty tisíce imigrantů, co pláčou, že se tam tak těšili. ![]()
@Bábi Zlopočasná píše:Že Libie fungovala??
Lybia fungovala. Kaddafiho zavrazdili, a z Lybie su trosky. A ti ludia, co ho zavrazdili, sa na Lybiu vyprdli a nechavaju ju rozpadat dalej. Ale za to sa Lybijci stahuju robit bordel k nam. Jo, vyhra. Mali by to v tej Afrike bombardovat este viac. Humanitarne. A ked sa to nepodari, tak sups, zbombardovat Rusko. Vsak tam ziju sami degenerovani ozrani aziati, ale za to sedia na takom mnozstve prirodneho bohatstva.To kto povedal? Hilary? Ze je to nespravodlive, ze Rusi maju tolko nerastnych surovin, a ze by tie vsetky mali spravne patrit Amerike?
@Keyllah píše: Že Libie fungovala??Kaddafi byl a Asad je psychopatická vraždící zrůda…máš vůbec představu jak zacházeli s civilním obyvatelstvem? Se svými politickými protivníky?? Asi ne…
Ako v Guantanamu? Pripadne v Saudskej Arabii?
@Gába27 píše:
Já jim věřila. Každý se nenechá oblbnout Beyonce a Katty Perry. Trump nikoho z celebrit nepotřeboval, přesto oslovil spoustu lidí.
Jo Kate Perry? Ta uz si pry bali kufry do Kanady
![]()
@maxi2408 píše:
Trump má Aljašku.
Už vidím ty tisíce imigrantů, co pláčou, že se tam tak těšili.
Kanadský přistěhovalecký portál prý již kolabuje ![]()
@Keyllah píše: Že Libie fungovala??Kaddafi byl a Asad je psychopatická vraždící zrůda…máš vůbec představu jak zacházeli s civilním obyvatelstvem? Se svými politickými protivníky?? Asi ne…
Strasne spatne se tam zilo
@Markéta80 Jojo, ten je pěkný. Můžu Ti ho zneužít? Hodím si ho do profilu, když to klapne! ![]()
@Jana525 píše:
Jo Kate Perry? Ta uz si pry bali kufry do Kanady![]()
![]()
![]()
To oni asi všichni, když už v jedenáct v noci kolabovaly imigrační stránky Kanady.
To zase bude bečení ovcí. ![]()
@Bábi Zlopočasná píše:
Ako v Guantanamu? Pripadne v Saudskej Arabii?
Myslím, že další debata nemá cenu
Litovala jsi Kadáffiho a Aasad, já ti na to napsala svůj názor a ty už do toho motáš Guantanamo…jen ti přeji ať nikdy nemusíš žít pod někým jako je Asad, opravdu není o co stát…
Příspěvek upraven 09.11.16 v 07:57