Sledujete americké volby?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5950
9.11.16 07:46

Jsem dost překvapená, ale vcelku pozitivně (tedy nejlepší by bylo, kdyby to nevyhrál ani jeden :lol:
Smutný je, že republikáni neměli lepšího kandidáta. V USA ale nikdy fakticky nevládne prezident, záleží na tom, jaký tým kolem sebe bude mít - a myslím, že tým Trumpa bude z mého pohledu o hodně přijatelnější, než by byl tým Clintonové. Trump boduje navzdory mediální (anti)kampani, což je podle mě výraz ne toho, že by byl skvělý kandidát (to fakt není), ale toho, že Američanům už lezla Obamova politika krkem. A já jsem celkem ráda, že v době, kdy se spousta západních států už řadu let obrací k socialismu, v USA to (snad) nabírá jiný směr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
9.11.16 07:48

Trump má Aljašku. :potlesk:
Už vidím ty tisíce imigrantů, co pláčou, že se tam tak těšili. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
9.11.16 07:49

@Gába27 alespoň takhle ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41519
9.11.16 07:50
@Bábi Zlopočasná píše:
Lybia fungovala. Kaddafiho zavrazdili, a z Lybie su trosky. A ti ludia, co ho zavrazdili, sa na Lybiu vyprdli a nechavaju ju rozpadat dalej. Ale za to sa Lybijci stahuju robit bordel k nam. Jo, vyhra. Mali by to v tej Afrike bombardovat este viac. Humanitarne. A ked sa to nepodari, tak sups, zbombardovat Rusko. Vsak tam ziju sami degenerovani ozrani aziati, ale za to sedia na takom mnozstve prirodneho bohatstva.To kto povedal? Hilary? Ze je to nespravodlive, ze Rusi maju tolko nerastnych surovin, a ze by tie vsetky mali spravne patrit Amerike?
Že Libie fungovala?? :lol: Kaddafi byl a Asad je psychopatická vraždící zrůda…máš vůbec představu jak zacházeli s civilním obyvatelstvem? Se svými politickými protivníky?? Asi ne…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.16 07:50
@Keyllah píše: Že Libie fungovala?? :lol: Kaddafi byl a Asad je psychopatická vraždící zrůda…máš vůbec představu jak zacházeli s civilním obyvatelstvem? Se svými politickými protivníky?? Asi ne…

Ako v Guantanamu? Pripadne v Saudskej Arabii?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
9.11.16 07:51
@Gába27 píše:
Já jim věřila. Každý se nenechá oblbnout Beyonce a Katty Perry. Trump nikoho z celebrit nepotřeboval, přesto oslovil spoustu lidí.

Jo Kate Perry? Ta uz si pry bali kufry do Kanady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41519
9.11.16 07:51
@maxi2408 píše:
Trump má Aljašku. :potlesk:
Už vidím ty tisíce imigrantů, co pláčou, že se tam tak těšili. :mrgreen:

Kanadský přistěhovalecký portál prý již kolabuje :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
9.11.16 07:51
@Bábi Zlopočasná píše:
Ako v Guantanamu? Pripadne v Saudskej Arabii?
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
9.11.16 07:52
@Keyllah píše: Že Libie fungovala?? :lol: Kaddafi byl a Asad je psychopatická vraždící zrůda…máš vůbec představu jak zacházeli s civilním obyvatelstvem? Se svými politickými protivníky?? Asi ne…

Strasne spatne se tam zilo

http://www.ac24.cz/…za-kaddafiho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14895
9.11.16 07:53

Trump je jako zeman..buran a buran :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7210
9.11.16 07:54

@Markéta80 Jojo, ten je pěkný. Můžu Ti ho zneužít? Hodím si ho do profilu, když to klapne! :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
9.11.16 07:55

@Gába27 :palec: klidně můžeš :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7210
9.11.16 07:55
@Jana525 píše:
Jo Kate Perry? Ta uz si pry bali kufry do Kanady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To oni asi všichni, když už v jedenáct v noci kolabovaly imigrační stránky Kanady. :lol: To zase bude bečení ovcí. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
9.11.16 07:56

@Gába27 a čekam vyjádření našich polituků :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41519
9.11.16 07:57
@Bábi Zlopočasná píše:
Ako v Guantanamu? Pripadne v Saudskej Arabii?

Myslím, že další debata nemá cenu :-))) Litovala jsi Kadáffiho a Aasad, já ti na to napsala svůj názor a ty už do toho motáš Guantanamo…jen ti přeji ať nikdy nemusíš žít pod někým jako je Asad, opravdu není o co stát…

Příspěvek upraven 09.11.16 v 07:57

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová