Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Gina108 píše:
Kdysi mi vyprávěla babička, že její kamarádce, starší distinguované dámě volal neustále nějaký úchyl - anonym a říkal jí sprosťárny. Ta dáma prý na radu policajta sebrala odvahu a v jednom telefonátu tomu anonymovi tak nehorázně sprostě vynadala, až se prý rozbrečel. Řekl sice, že jí zabije, ale pak už dal pokoj a nevolal (bylo to za komančů, tenkrát žádnej stalking nebo výhrůžky fízlové neřešili).
Tak mě napadá, co by se stalo, kdyby tomu chlapovi maminka vynadala taky, ale echt sprostě.
A nejspíš budu muset udělat to samý. Mám byt a sprostej soused mi už odpudil jedny nájemníky. Taky má čokla, co štěkal na celej panelák, stěžovalo si víc partají a musel ho nějak umravnit. Nevím, jak to udělal, čokla má furt, ale už nevyje, zato soused huláká a nadává dál - prostě starej magor
. No nevím, jestli na něj vlítnout a dořvat ho, nebo co s ním?
![]()
Tak jestli je to družstevní byt, tak to řešit na schůzi? Lidi jsou fakt hrozní.
A ještě k tomu když maj nevychovaný čokly, tak už je fakt hotovo
![]()
@Taminka Jinak já bych se bála a ani tam holku samotnou s babičkou nenechávala když ji napadá i před ní. Aby se fakt něco ještě nestalo i jí. Já bych babičku nechávala s malou u mě doma
Je to blbý, ale lidi fakt dokážou bejt zlí ![]()
Ahoj, přítel pracuje na kriminálce. Říkal mi, že sice s tím policie opravdu nic neudělá, ale měla by jsi to jít aspoň nahlásit, je to pravda. Ideálně když ti to někdo i dosvědčí. Bude o tom alspoň zápis. Takže běž ![]()
Takze mati mi ted napsala, ze nechce, aby se do toho nekdo montoval(no ja stejne budu) a ze to bude resit na prestupkove komisi a nebo na soude. KAzdopadne, ja si zjistim cislo na domovnika a zavolam mu a zeptam se, jak to vlastne bylo a co on s tim bude delat a kamarad pravnik mu posle dopis. Jen mam obavy, ze jakmile mu neco prijde, tak se nastve a clovek nikdy nevi, ceho je potom takovy clovek schopny.
@Taminka
Takováhle situace je velice těžká, každopádně jsem pejskař a pes v bytě nemá co štěkat!! I když by nic jiného tak i štěkání psa v domě je narušování klidu ostatních ( většinou to maj takhle nějak ve stanovách) měl by to řešit buď domovník nebo pokud maj výbor nebo tak něco, rozhodně nemlčet.
A na vyhrožování osobně bych ho upozornila že se dopouští trestného činu a pokud se to bude opakovat pak půjdeš na policii.
@Taminka tak minimálně to můžeš navlíknout tak, že ohrožoval tvou dceru - psychicky. Dopis od právníka myslím taky bude fajn, zvlášť jestli je to jen nějakej vypatlanec od ochranky, tak by se toho leknout mohl. Njn, ale jestli se nenaštve a nechytne mamku pod krkem taky, to těžko soudit.
![]()
Pan pracuje jako securitak? tak tohle bych nahlasila, securitaci maji nejakou licenci nebo ne? nemuze to delat psychopat, tak aby o ni rychle neprisel.
co se tyce stekajiciho cokla, s tim asi moc nenadelate, ale zasla bych za domovnikem a na policii taky, domovnik je svedek, pan soused vyhrozuje tak at se sklidni
@Malinkasom píše:
Pan pracuje jako securitak? tak tohle bych nahlasila, securitaci maji nejakou licenci nebo ne? nemuze to delat psychopat, tak aby o ni rychle neprisel.
co se tyce stekajiciho cokla, s tim asi moc nenadelate, ale zasla bych za domovnikem a na policii taky, domovnik je svedek, pan soused vyhrozuje tak at se sklidni
no prave, partner mi rikal, ze securitaka nemuzu delat jen tak kdo, ze by takovy clovek mel byt provereny atd..
Kazdopadne v utery se chystam za domovnikem, zeptam se co a jak a jak se to bude resit a zajdu na policii a zeptam se, jak v tomhle postupovat a jsem zvedava.
@Taminka píše:
no prave, partner mi rikal, ze securitaka nemuzu delat jen tak kdo, ze by takovy clovek mel byt provereny atd..Kazdopadne v utery se chystam za domovnikem, zeptam se co a jak a jak se to bude resit a zajdu na policii a zeptam se, jak v tomhle postupovat a jsem zvedava.
No já ti nevím s těmi securiťáky. Když jsem kdysi brigádničila v obchoďáku, tak tam sekuriťáky dělali samý joudové ještě za nižší mzdu než ty prodavačky tam, tak si o nějakém prověřování nedělám iluze, z těch tam by neprošel ani jeden
. Ale kdoví, třeba se to už změnilo nebo záleží v jaký dělá agentuře. ![]()