Snažení duben 2021

849
24.3.21 09:47

Snažení duben 2021

Ahoj holky,
tak máme tady jaro, příroda se probouzí a určitě hodně z vás se bude snažit i nadále o mimčo nebo teprve se pouštět do snažení :D

Tak se pojďme vzájemně podporovat a nebo jen tak podrbat, ať nezatěžujeme jen ty naše chlapy :mrgreen:
Přeji všem, ať najdou co nejdříve//, třeba hned v dubnu…
Sdílená radost je dvojitá radost :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
24.3.21 10:03

Ahooj, tak já se tentokrát už taky přidám. Sice jsme zkoušeli poprvé už minulý měsíc, ale bohužel z toho asi byla jen mykóza. 🤦‍♀️ 😁 Teď už mám prsa jako balóny a dost bolí, takže čekám ms každým dnem a můžeme začít. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 10:10

My sexujeme bez ochrany už od léta 2019, ale nejspíš vzhledem k frekvenci, jakou tomu dáváme, to ještě nevyšlo :lol: Za chvíli budu mít pětatřicátiny, což jsem vždycky vnímala jako jakýsi svůj pomyslný limit pro plození dětí. Ale nějak si pořád stará nepřijdu :mrgreen:, takže tomu nechám volný průběh asi i nadále :)
P. S: Jde o třetí dítě (máme už doma dvojčata prvňáčky), takže to beru sportovně, že buď se podaří anebo už ne.

• Citovat
  • Nahlásit
767
24.3.21 10:26

Tak mi se už snažíme od Října a před 3 dny zase ta mrcha přišla :pocitac:
Tak snad v dubnu už nepříjde a budeme mít Vánoční miminko :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 10:44

Ahoj, my uz od února 2020 😊 v dubnu nás čeká první inseminace😊 🙏
Tak ať se co nejdříve holky dočkáte vytoužených //😊 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 13:41

Ahojky. My se snažíme už od prosince 2020. Před 14 dní jsem prodělala zamlkle těhotenství, teď jen čekám na konec šestinedělí a pokračujeme dal. 🙂 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 14:22

Ahoj :) taky se přidáváme k dubnovému snažení a budeme doufat v prosincové mimi. Už mám doma skoro tříletou holčičku. V prosinci jsem byla na revizi, ZT v 11tt :( tak snad se brzo zadaří a už bude vše v pořádku :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 20:29

@hvezdicka1992 muzu se zaptat, kam do CAR chodite? Čekali jste přesně rok snažení? My začínáme 8.měsíc, zkouším teď doplňovat inositol a dávám tomu docela naději, snazim se byt pozitivni.
Přeju hodně štěstí s IUI, at vyjde a tesite se na miminko. 🙂 ✊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 20:48

@čičimoon Ahoj, můžeme si tykat? Nevadí? 😊
Byla jsem na první konzultaci v Natalartu v Plzni😊
Jinak snažíme se od února 2020… Jelikož už jedno dítko mám a tenkrát mi bylo zjištěno PCO, při každé návštěvě se mi doktorka ptala, zda už se snažíme o druhé.
Když jsem konečně přišla s tim, že tedy už půl roku zkoušíme, na nic nečekala a udělala mi náběry na hormonální profil. Jelikož mám jiného partnera, než tenkrát, hned mi pro něj dala i žádanku na spermio. Vsechny výsledky jak u něj, tak u mě v pořádku. Na 3 měsíce mi doporučila Nosifol forte a kdyby se nám neprovedlo, uvidíme co dál.
Samozřejmě se nepovedlo, tak nás odeslala do Natalartu… Nějakou dobu sem si to v sobě rovnala a připravovala se, psychycky.
Po 3mesicich jsem se konečně odhodlala a minuly tyden jsem byla právě na té vstupní prohlidce. V pátek jdu ještě na nějaké testy. Budu brat od 1.4duphaston a až dostanu menstruaci nasadí mi clostilbegyt…potom pojedu na kontrolní folikulometrii a potom injekci a hurá na iui😊 😊
tak. jsemzvedava, zda to na nějaký polus vyjde. S ivf smířená nejsem a vim, že do nej minimálně další rok, rok apul určitě nepujdeme😊
Jinak piju caj na plodnost od Mojžíšové, byla jsem na fyzio na porovnání celeho těl, hlavně zaměřené na panevni dno, beru ještě listovku, nosifil, teď nově nějaké kapičky co mam přímo od fyzio a uvidíme😊 🙏
Je to hrozny proces ta Cesta k miminku😊 😊
Děkuji mockrát🙏
Také moc drzim pěsti ať je cesta k miminku co nejkratší a vrzy se dočkas🙏 🙏 😊 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
25.3.21 00:36

Zdravím Vás,
pridávam sa do skupinky :) Držím nám všem palce :)
U nás to bude už 5 TTC snaženia na plno cez plodné dny. Používam ovulačné testy a meriam BT :) som v tom maniak, tak keby niečo sa sa pýtajte, tolko kurzov a knih čo som o tom načtudovala :D.. pomaha mi to aby som netestovala TT už v 8 dni a prečkala 2weekwait :D HA som nikdy nebrala.
V lednu biochemické tehotenstvo, 9 DPO dušík, nesilnel 11 DPO nic a mrška prišla ako obvykle po 13 DPO u mňa. Ale beriem to pozitívne, aspoň viem, že by to malo ísť :)

Tento mesiac som bola celkom chorá, takže to vyzerá, že sa ovka posunula a ja už nevládala, takže ak tie potvorky vo mne nevydržali 4 dni a nepočkali si tak za dva dni mi dorazí mrška a hurá do 16 dní zase baby dance :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
25.3.21 09:21

Ahoj holky, tak já se taky přidám :) snažíme se od září. V říjnu spontalní potrat kolem 6,7tt a koncem ledna revize ve 12tt. Teď prošla druhá MS po revizi. Tak snad se na nás konečně usměje štěstí a budeme mít vánoční dáreček! :) popravdě, už mi z toho trochu hrabe, takže zde velice ráda zabíjí čas :hug: plánuje někdo sledovat ovulaci pomocí testu? Já se na to chystám, tak jsem zvědavá. Jinak se snažím pít kontryhelový čaj, kyselina listová a doplňují železo ale to spíš kvůli ztrátě krve pri potratech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
25.3.21 09:32

My se s mužem snažíme cca od Vánoc 2019 a zatím nikdy ani zpoždění MS, spíše začlo špinění i dva dny před MS…
Podle HP jsem v pořádku, muž má horší spermiogram, ale žádná katastrofa…
Takže netuším, proč to nejde :nevim:
Beru Femibion, Drmek a manžel vitamíny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.21 09:40

@Verule.Berule Krásný den. Můžu se zeptat? Co bere váš manžel za vitamíny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
25.3.21 09:51

@Misulka.1991 myslím, že si můžeme tykat :mrgreen:

Vít. C,D, E, selen, zinek, lecitin, Pangamin, L-argininin…Ale teprve na ně najíždí (bylo mu před 14 dny po spermiogramu doporučeno vyšetření na urologii, ale zkusíme nejdříve zlepšit kvalitu spermií vitamíny)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
25.3.21 10:26

Ahoj, holky, můžu se přidat? :) „Snažíme“ se od června 2020, v listopadu nevydařené těhotenství v 7tt, od té doby nic.
Mám jeden polycystický vaječník, takže anovulační cykly, beru jen kyselinu listovou a ovulaci hlídám ovulačními testy.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat