Snažení o druhé dítě 2020

143
13.9.20 00:12

Snažení o druhé dítě 2020

Ahoj holky :) máme doma malou holčičku a už myslíme na druhé dítě :) jakmile to půjde, tak bysme se rádi začali snažit o druhé :)
Vím, že podobných témat je tu hodně, ale chtěla jsem nějaké aktuálnější :) je tu někdo, kdo se snaží a nebo se chce začít snažit? Pojďme to spolu sdílet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
211
13.9.20 06:52

@Vikina983 Ahooojky :mavam: tak to jsme dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
13.9.20 07:03

@Vikina983 Už rok a zatím nic.. Přitom u prvního to šlo hned na podruhé, ale to jsem neměla následky po akutním císaři no..
Trošku si říkám, že to třeba přijde ve správný čas a ten teď asi nebyl.. Syn je ještě pořád v intenzivní části onkologické léčby, tak že by to mohlo vyjít jak půjde do udrzovacky? :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
13.9.20 07:50

@Eame Držím palce na všech frontách, ať je už jen lépe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
13.9.20 07:54

Já se přidám. Prvnímu dítěti budou dva roky a už od Nového roku se snažíme o druhé.
Zatímco poprvé to bylo doslova na první dobrou, teď to nejde. Zjistilo se, že mám kraťoučkou lutealni fázi, dostala jsem utrogestan a estrofem, plus chodím na folikulometrii. Tak snad se zadaří (než ztratím odvahu, i s jedním je to občas mazec) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
13.9.20 08:34

@Eame Držím ti pěsticky je malej brzy v pořádku, děti by to nemělo potkávat…😖

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
13.9.20 15:13

@Eame jej tak snad už bude v pořádku a bude jen líp :).
No malá šla taky na první dobrou :) ale na druhé jsem zvědavá. Také jsem po akutním císaři, ale malá naštěstí byla v pořádku. Bojuju taky s tím, že se mi zatím nevrátila MS :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
13.9.20 15:20

@Hazentla to ani nerikej :( vím, že to může trvat ale bojím se toho jak čert kříže :( vím, že bych měla být trpělivá a také se o to snažím. A taky vím, že se nesnažíme (pokud sse to tak dá nazvat) moc dlouho. Ale jak pořád něco čtu, tak začínám vymyslet katastrofické scénáře :zed:
Ale četla jsem, že kontryhel může i prodloužit lunetarni fázi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
14.9.20 07:22
@Vikina983 píše:
@Hazentla to ani nerikej :( vím, že to může trvat ale bojím se toho jak čert kříže :( vím, že bych měla být trpělivá a také se o to snažím. A taky vím, že se nesnažíme (pokud sse to tak dá nazvat) moc dlouho. Ale jak pořád něco čtu, tak začínám vymyslet katastrofické scénáře :zed:
Ale četla jsem, že kontryhel může i prodloužit lunetarni fázi :nevim:

No, já toho vyzkoušela… včetně slavného gynexu a nic. :nevim: Teď mám první cyklus s utrogestanem a estrofemem, tak uvidíme. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
14.9.20 10:31

@Hazentla no já beru gynex teď první měsíc. Ještě k tomu piju kontryhel. Ale já nejdriv potrubuju dostat MS, protože bez ní to jde blbě. Ještě jsem tady četla o vitamínů e tak nevím. Zase to úplně nechci prekombinovat. A budu držet pěsti🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
14.9.20 12:26

@Vikina983 A jak že dlouho se snažíte? Kolik je prvnímu dítěti?
Držím palce!
Já bych právě ráda navázala mateřskou, navíc taky nejsem nejmladší (33 let). Já zkusila gynex, kontryhel, homeopatika a ženskou čajovou směs (ne všechno naráz :lol: )
A až díky ovulačním testům jsem vypozorovala tu krátkou luteální fázi, což bylo super rozhodnutí si ty testy dělat, jinak bych netušila, kde je problém. MS mám pravidelně po 26-28 dnech, akorát že ovulace je až okolo 17-19 DC.
No a vyšetření na gyndě tenhle problém potvrdilo, takže tenhle cyklus byl s folikulometrií a po ovulaci jsem dostala ten utrogestan a estrofem, na 14 dní a pak mám testovat. Takže testovat budu 28.9. :think:
Přitom poprvé to bylo fakt hned - rozumově jsem věděla, že to neznamená, že to bude tak snadno i podruhé, ale možná znáš to - rozum ví, ale stejně pocitově si nemůžeš pomoct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
14.9.20 14:13

@Hazentla no teď si asi budeš klepat na čelo :D malé je 8 měsíců. Ale já mám sestru také blízko u sebe a přijde mi to super :) Antikoncepci neberu vůbec a snazime se (jestli se to tak dá nazvat, spíš se vůbec nechráníme) tak 3 měsíce. U mě je spíš potíž, že já to od porodu nemám. Ale jakmile to dostanu (a proto ten gynex a kontryhel) tak bych na to hned vlítla :)
A jak staré dítě máš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
14.9.20 15:17

Zdravim Děvčata :),chtela jsem poprosit, poraďte jake vitaminky na podporu otehotneni? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
14.9.20 15:23

@Vikina983 cauky my mame doma už syna v říjnu 7 let.2 roky jsme se snažili, nechávali tomu průběh, byly 3 biochemka a loni před vánoci zamlkle tehu v 7tt. Bylo uz to moc tak jsme si dali pauzu.dnes máme s manželem 1.výročí svatby (jinak jsme spolu už 8,5 roku) A tak nadhodil, že bychom mohli zase zkoušet :mrgreen: :srdce: :srdce: hned jsem letela pro ovu testy a od patka testuji. :potlesk: :dance: kolik let je te tve male princezně :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
14.9.20 18:03

@Monika84 je jí 8 měsíců :) je maličká, ale ráda bych měla děti blízko sebe :)
Tyjo já se až stydím, jak lehké bylo pro mě otěhotnět napoprvé :( to mi je tak líto a zároveň držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama