Snažení od května 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
292
3.6.14 15:56

Ďouchy, tak až dnes začala čárka sílit. Co myslíte… Poslední MS 3.5., občas pobolí v bříšku a prsa jeden den bolí, další den pohoda. Jsem z toho na prášky, nechci další nezdar :zed: Možná jsem ovulku měla později, než jsem si myslela… Pořád mám návaly tepla a takové ty „chřipkové“ stavy, ale toť vše :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11202
3.6.14 16:08

@lussinka1984
tak k dnešku dle poslední MS jsi 4+2tt…takže si tam zavolej a oni by si tě měli sami objednat…mě tak vžd dr objednávala sama zavolala jsme že jsem těhotná asi a ona podle poslední MS mě objednala…já jdu zítra a budu 6+3 ale podle ovulky míň…takže mám z toho hrachy jestli vůbec :srdce: bude abych nebyla nervozní zda je vše jak má být…ale já si vybavuji že u první dcery jsme to tak nějak také měla :think: a srdíčko bylo ale teď tou posunutou ovulkou nevím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11202
3.6.14 16:09

@Bííí
tak pokud sílí je to ok :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1276
3.6.14 19:23

@lussinka1984 moc gratuluji ke // čárkám :hug:. Že jsi testovala ranní moč až v poledne, v tom by neměl být žádný problém. Já tak jednou nebo dvakrát testovala ovu test a vždy vyšel dobře. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1276
3.6.14 19:24

@Bííí to vypadá dobře :potlesk:. Někomu čárka sílí až po vynechané ms. Taky potichoučku gratuluju :hug:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
3.6.14 21:41

@Kebinka Máš pravdu, jakmile mi vyjde další test hezky s 2 silnýma čárkama, tak tam zavolám. Holky a kdy plánujete o těhotenství říct ostatním? Já to manželovi řeknu hned (stejně se snažíme tak ví, kdy to mám dostat..) a všem ostatním bych to chtěla říct až kolem 12týdne, ale při prvním jsme se prokecli už někde v 8tt, tak kdo ví jak to dopadne ted. No hlavně aby bylo mimčo v pořádku že.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
4.6.14 07:40

Holky, tak duch sílí :dance: Vůbec tomu nemůžu uvěřit, povedlo se nám to úplně na poprvé :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11202
4.6.14 07:48

@lussinka1984 :palec: :potlesk: klidně si zavolej na objednání :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
4.6.14 07:56

@Kebinka jj, zavolám :-)
Dej pak vědět, jak jsi dopadla ty dneska u doktora!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
720
4.6.14 08:00

@lussinka1984 gratuluju! Tatínek má asi silné naboje :D Když na poprvé :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
4.6.14 08:08

@Evke No právě první mimčo nám trvalo přes rok, takže mi to přijde neuvěřitelný :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11202
4.6.14 08:14

@lussinka1984
jasně dám už teď mi je ale zle :zed:

tak na tom jsme podobně…první nám trvala 4 roky pak jsme stejně skončili na IVF, druhá byla nečekaně když malá měla 3 měsíce, a teď jsme si řekli že to zkusíme a také na poprvé :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2021
4.6.14 08:16

@lussinka1984 Moc gratuluju a tiše závidím :srdce: Já dneska 1DC, takže všechno znovu nanovo od začátku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
4.6.14 08:23

@ladyoli Určitě to brzo vyjde, držíme pěsti!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
4.6.14 08:24

@Kebinka z čeho ti je zle???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová