Snažení po ZT březen 2015

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7465
30.3.15 19:02

@Miminko6.9 No taky jsem zvedava na ten vysledek, jako test mam slabe pozitivni, ale nevim, jestli je to uz nove hcg nebo z predchoziho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4804
30.3.15 19:15

Ja pokaždé když jsem si myslela že jsem v tom tak jsem měla test negativní a pak když jsem si myslela že těhotná uuurcite nejsem tak najednou bum a dvě čárky na testu :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4804
30.3.15 19:19

@Šejlinka ty už jsi po první MS?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
30.3.15 19:24

@karkulka1283 nene nejsem jeste po MS prave, ze na ni cekam no spis necekam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4804
30.3.15 19:51

@Šejlinka tak to jsme ma tom stejně…taky čekam/nečekám, je to hrozný ta netrpělivost! Zkusím si udelat test už ted abych věděla co mi to ukaze abych se pak zbytečně neradovala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
30.3.15 19:58

@karkulka1283 budes ted testovat? Tak pak dej fotecku ju? Ja budu testovat zase ve Středu, tak doufam, ze carka začne silit, aby se kdyztak vedelo, ze je to nove těhu…Ja jsem dnes 31-dní po revizi a Ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
30.3.15 20:33

Holky držím vám palecky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
30.3.15 20:58

@Miminko6.9 dekujeme ;) :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4804
31.3.15 08:26

@Šejlinka ja jsem 21 dní po revizi :-) zkusim si koupit test dneska nebo zitra a dam sem fotku :-)
@Miminko6.9 děkujeem :-) a taky držím palce ať ti už vše konečně dopadne!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
31.3.15 09:59

@karkulka1283 Tak to mas jeste casik jeste nejsi ani mesic, ale i tak drzim palecky, aby mrška nedorazila.Jsem zvedava na testík…a uz jsi ho mela cistej, nebo tam jeste nejaky hcg bylo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
31.3.15 12:45

@karkulka1283 tak cekam na testík jsem strasne zvedava a nedockava :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4804
31.3.15 16:14

@Šejlinka to si budes muset ještě počkat :-D dnes jsem ho nestihla koupit :-) mam si to udělat z rani moči? Asi jo vid… jinak mi je od vcera nějak divne a bolí mě břicho jak kdybych měla dostat ms tak sem zvědavá co z toho bude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
31.3.15 17:56

@karkulka1283 Z ranni moci je nejlepsi, ale muj prvni tehu test byl delany v 18:00 a byl tam dost dobrej duch ;)Snad Ti ta mrska neprijde :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4804
31.3.15 19:09

@Šejlinka podle mého je i docela brzo na to aby mi ms přišla ale prý to má každý po revizi jinak…a fotila sis ten test?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
31.3.15 22:49

@karkulka1283 Já myslím když jsem byla po prvý těhu víš? Tak to bylo myšlené…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová