Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Miminko6.9 No taky jsem zvedava na ten vysledek, jako test mam slabe pozitivni, ale nevim, jestli je to uz nove hcg nebo z predchoziho.
Ja pokaždé když jsem si myslela že jsem v tom tak jsem měla test negativní a pak když jsem si myslela že těhotná uuurcite nejsem tak najednou bum a dvě čárky na testu ![]()
@karkulka1283 nene nejsem jeste po MS prave, ze na ni cekam no spis necekam.
@Šejlinka tak to jsme ma tom stejně…taky čekam/nečekám, je to hrozný ta netrpělivost! Zkusím si udelat test už ted abych věděla co mi to ukaze abych se pak zbytečně neradovala…
@karkulka1283 budes ted testovat? Tak pak dej fotecku ju? Ja budu testovat zase ve Středu, tak doufam, ze carka začne silit, aby se kdyztak vedelo, ze je to nove těhu…Ja jsem dnes 31-dní po revizi a Ty?
@Šejlinka ja jsem 21 dní po revizi
zkusim si koupit test dneska nebo zitra a dam sem fotku ![]()
@Miminko6.9 děkujeem
a taky držím palce ať ti už vše konečně dopadne!!!
@karkulka1283 Tak to mas jeste casik jeste nejsi ani mesic, ale i tak drzim palecky, aby mrška nedorazila.Jsem zvedava na testík…a uz jsi ho mela cistej, nebo tam jeste nejaky hcg bylo?
@karkulka1283 tak cekam na testík jsem strasne zvedava a nedockava ![]()
@Šejlinka to si budes muset ještě počkat
dnes jsem ho nestihla koupit
mam si to udělat z rani moči? Asi jo vid… jinak mi je od vcera nějak divne a bolí mě břicho jak kdybych měla dostat ms tak sem zvědavá co z toho bude
@karkulka1283 Z ranni moci je nejlepsi, ale muj prvni tehu test byl delany v 18:00 a byl tam dost dobrej duch
Snad Ti ta mrska neprijde ![]()
@Šejlinka podle mého je i docela brzo na to aby mi ms přišla ale prý to má každý po revizi jinak…a fotila sis ten test?
@karkulka1283 Já myslím když jsem byla po prvý těhu víš? Tak to bylo myšlené…