Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Kukýska no ja jsem mela pravdepodobne ovu ted bud v sobotu nebo v nedeli bla jsem v patek na tom ultrazvuku a folikul mel 20mm tak rikal ze tak ze soboty na nedeli..v pondeli me nejak divne bolelo bricho jak kdyby pvu teúrv mela byt tak sem se lekla ze ovu nebyla tak sem si delala ovu test a byl negativni tak ze byla asi o vikendu snad
jelikoz sme
![]()
@Anonymní píše: Čaute holky, kdo by si chtěl vyměnit názory, zkušenosti nebo prostě jen tak pokecat a vzájemně se podpořit, budu ráda… Jinak je mi (skoro) 21 a poslední pilule bude v půlce srpna… Je tu někdo „podobnej“?Bylo by fajn se trochu poznat a udělat tu komornější atmosféru
Ahojky, hledala jsem přesně třeba takovouhle diskuzi, kde je někdo na tom fakt stejně, můžu se přidat?
Mě je 27, přítelovi 24, a taky jsme vysazovali přesně v polovině srpna 2012, a zatím bezvýsledně
Momentálně procházím ms, a chystám se na další snaženííííí ![]()