Snažení se otěhotnět ve 46letech

Napsat příspěvek
Velikost písma:
kocourGarfield
15.7.24 10:13

@Adull to jistě. Jen mě baví, jak zakladatelka se na nic takového neptala …. Ale tak hlavně že můžeme psát názor :)

  • Citovat
  • Upravit
6381
15.7.24 10:14

Mě v tom věku začínal také přechod bohužel.
Zkus IVF kliniku.
Já díky IVF s darovanými vajíčky měla děti ve 40 a ve 43 letech.
Bude mi 48 a kdybych prodlužovala mražení u embryii a chtěla další, tak věřím, že by mi pomohli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
15.7.24 10:14
@Zumpa píše: Více

Také jsem byl za vyvrhele, když jsem se snažil zastat chlapa, který pochopil, že 38 je na dítě starý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8722
15.7.24 10:15
@kocourGarfield píše: Více

Tak jezdit na výlety, dovolené, chodit do školy a nebo dělat na zahradě, když můžu…je něco jiného být akční, protože musím.
U toho věku 60+ je to aktivní senior a během pár měsíců bolavý klubíčko. Skoro důchodce se prostě nemůže měřit s 40cátniky…tak to prostě ej ať se ti to líbí nebo ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8722
15.7.24 10:16
@kocourGarfield píše: Více

Jo holka komunismus už je dávno fuč :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
15.7.24 10:18
@Adull píše: Více

znám i dost neaktivních čtyřicátníků, co se s aktivním důchodcem nemůžou měřit :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1239
15.7.24 10:18

@topazio Ano, to je jedna z možností. Ale ať je to, jak je, myslím, že zakladatelce není lehko. A mrzí mě, když tu zakladatelky různých témat dostávají úplné nakládačky nevyzadanymi radami. Objevují se tu často úplně běžné, bohužel smutné situace, v které se může ocitnout každá z nás. To si prostě ta osoba často nezaslouží. Proč by měla..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
15.7.24 10:18

@boruvka33 proč nejdete někam do CARu? Aspoň si nechat udělat nějaká vyšetření, ať víš na čem jste :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3000
15.7.24 10:19
@Snorlaxik píše: Více

A hlavně člověk už nevypadá opravdu mlade. V 46 s břichem, to musí byt podívána.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1239
15.7.24 10:21

@Adull A jéje. Slovo nadsázka, zopakovat prosím její význam, než hned napadat.

A nevytrhovat z kontextu. Jsou prostě zdravotní potíže, které můžou signalizovat, že u někoho ten přechod bude brzy. Třeba jsem tím chtěla říct do 40, kdo ví, tohle není o mně :kytka:

Děkuji :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8722
15.7.24 10:21
@ivašot. píše: Více

Ale pořád jsou to důchodci a že jsou aktivní neznamená, že za čtvrt roku nebudou ležet v LDN.
Každý věk má své a že jsou aktivní je fajn, ale jsou aktivní, protože chtějí…ne protože mají doma dítě a musí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
15.7.24 10:21
@freeport píše: Více

Vůbec si nemyslím, že je super usilovat ve věku zakladatelky o dítě. Ale argument, že to bude „podívaná“ mi fakt přijde mimo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
820
15.7.24 10:27
@Snorlaxik píše: Více

Pořád je to její věc :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kocourGarfield
15.7.24 10:27

@Adull tak hlavně že si můžete zakopat svým názorem …. Navíc když se vůbec na nej nikdo neptal. Že je ji 46 si asi stačila všimnout.

Příspěvek upraven 15.07.24 v 10:28

  • Citovat
  • Upravit
34060
15.7.24 10:27
@boruvka33 píše: Více

Nechci být hnusná, ale v tomhle věku už si na dítě prostě stará. Máš zpoždění, protože zřejmě začíná přechod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová