Snažení: září 2024

Napsat příspěvek
Velikost písma:
43
3.10.24 17:16

Ja mam dva dny do ms a test je nejaky mazly nebo co to je, tady asi nebude videt nic pri teto kvalite…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
3.10.24 17:34

@Milli10 na té druhé fotce nějaký stín vidím 🙏

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2716
3.10.24 17:46
@Milli10 píše: Více
Čárku, ale nesílí
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.10.24 18:08
@Kr202248 píše: Více

Ja zas na te prvni :mrgreen: ale je to spis nejaka spina, mazanec, ted po hodine nevidim na testu nic :roll: zkusim rano, pokud se do te doby ms nedostavi :dance:

Příspěvek upraven 03.10.24 v 18:11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.10.24 18:08
@Verule.Berule píše: Více

Ahaaaa :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
3.10.24 18:12

@Milli10 já bych to zkusila zase za dva dny a uvidíš. Já jsem taky něco takového viděla a celej večer to zkoumala pod lampou a přišlo me že tam asi nic není, ale bylo to takový divný. Další den už tam byl vidět duch. ☺️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.10.24 18:12
@Kr202248 píše: Více

Vy uz mate dalnici?? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
3.10.24 18:18

@Milli10 no toto je test ze včera ten spodní. Dnes mám termín MS, tak chci testovat zítra ráno a už toho asi nechám. 😁 Snad bude zítra silnější. 🙏

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.10.24 19:02
@Kr202248 píše: Více

Cely vecer pod lampou, to me pobavilo, ze jsme vsechny stejne prastene :mrgreen: clovek by tam chtel tak neco vykouzlit, az snad nakonec i neco vidi, aby pak zjistil, ze nevidi vubec nic a sel spat nastvany :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2716
3.10.24 19:02

@Kr202248 krása, aspoň někomu to vyšlo :srdce: :srdce: moc přeju 🍀 ✊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.10.24 19:06
@Kr202248 píše: Více

Nahodou moc pekne :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
3.10.24 19:07

@Verule.Berule děkuji moc ❤️ hlavně aby to bylo v pořádku. V prvním těhotenství jsem to brala tak že jsem těhotná a budeme mít mimco, taky jsem se zkoumala ale byla jsem si všiml jistá. Teď po tom potratu to beru úplně jinak a vždycky se může něco pokazit a je to hrozně křehký. Mám strach upřímně a jsem ve stresu no. 😁.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
3.10.24 19:07

@Milli10 ano, já jsem si vždycky i brýle dala a zkoumala pod světlem nebo u okna 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2716
3.10.24 19:24

@Kr202248 já stresovala u prvního, nejdříve, že je to ZT a pak mimoděložní ( měla jsem v práci kolegyni, která rok předtím prodělala mimoděložní a viděla jsem jak z toho byla v háji…) + kamarádka otěhotněla krátce po mně a ve 13 TT její zdravé holčičce přestalo bít srdíčko, tak jsem měla taky strach o naše mrně..
Je to křehké, všechno křehké a člověk je ve strachu pořád, ale věřím, že vše špatné už je za tebou :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
590
3.10.24 19:29

@Verule.Berule je to tak ❤️ ale zase i díky těm špatným zkušenostem si toho člověk víc váží a bere to tak že to dítě je opravdu zázrak ❤️
Děkuju moc 💞

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová