Snažilky od září 2013 - první těhu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3746
1.10.13 20:49
@Deňulec píše:
Na vyvolávačce jsem byla už čtyřikrát, pak jsem dostala Duphaston a MS chodí jako hodinky 29. DC :potlesk:VERU4 - Inofolic obsahuje kyselinu listovou a ta by se měla brát ať už před pláńovaným otěhotněním, tak i při něm. Nevím, jaké mají zkušenosti ostatní, ale já tenhle měsíc poprvé měla uprostřed cyklu zvýšenou BT a bolesti v podbřišku oznamující ovulaci. Stojí ale na 20dní 380.-. Přesto ale doporučuju!!!

Mě kyselinu listovou předepsal doktor. Takže jsem za ní určitě 300kč nedala. Ve čtvrtek du pro recept tak jsem písnu na kolik mě vyšla. Jj mě doktor též říkal, že je lepší když se bere alespoň tři měsíce před plánovaným těhotenstvím. Plus nějakou dobu ještě v těhotenství

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
1.10.13 20:56
@bebinaa píše:
Ahoj holky, přidám se k vám. V září jsme se pokusili o mimi a zatím to nechceme hrotit. Ha jsem nikdy nebrala a těhotná jsem také ještě nebyla :) neberu ani žádné prášky a menstruaci mám pravidelnou. Tak snad se brzy zadaří :) DRŽÍM VÁM PALCE!!

Si šťastný člověk, že máš menstruaci pravidelnou! Též držíme palečky i tobě!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
1.10.13 21:28

@Veru4 Já právě nevím jestli těch 21 dnů je v pořádku :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
1.10.13 21:32

@Mejbelína
To sice ano :) ale moc času na snažení nemáme, jelikož přítel jezdí domů jen na víkendy. Takže OVU dny asi chytíme málokdy, tak snad se zadaří no…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
1.10.13 21:33

@Mejbelína to že se zastaví ovulace nevím..A jak to bereš? Já to mám brát 18-25 den od prvního dne menses..A mám ji teda zatím po utrošu pravidelnou, i když mám teda ten zkrácený cyklus..tak uvidíme..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
1.10.13 21:33

@bebinaa Mám uplně stejný problém :-) můj téže pracuje v zahraničí..:) ale minule se to povedlo na poprvé :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
1.10.13 22:19

@Emisis
Tak to je skvělé :) jájsem teď 11 dní DPO zítra má dorazit MS, tak uvidíme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
2.10.13 12:46
@Emisis píše:
@Mejbelína to že se zastaví ovulace nevím..A jak to bereš? Já to mám brát 18-25 den od prvního dne menses..A mám ji teda zatím po utrošu pravidelnou, i když mám teda ten zkrácený cyklus..tak uvidíme..

Beru to od 16dne do 25 ráno a večer. Od prvního dne poslední menstruace. Zítra jdu na kontrolu. Doufám, že mi napíše něco na podporu ovulace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
2.10.13 15:42

@bebinaa Mě má MS dorazit dnes a jsem 12 DPO..hehe..a zatím nic, ani náznak..tak uvidíme :)

Příspěvek upraven 02.10.13 v 15:45

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
2.10.13 15:44

@Emisis
Mně právě také, a nic necítím :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
2.10.13 15:50

Jenže blbé je, že při minulém nevydařeném těhu se mi dvě čárky ukázaly až někdy 25 DPO..takže ještě se načekám..dřív nemá cenu testovat, pokud MS nepřijde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
2.10.13 16:05

@Emisis
Tak já s těhotenstvím nemám žádné zkušenosti, nikdy jsme se úplně přímo nepokoušeli. A chytit plodné dny bude pěkně těžé, takže počítám s tím, že to bude trvat. Ty už máš miminko? Nebo se snažíš také o první?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
354
2.10.13 20:37
@Emisis píše:
@Veru4 Já právě nevím jestli těch 21 dnů je v pořádku :think:

Tak snad jooo :-) Uvidis, co Ti rekne dr. :)
Já mám dnes od rána pobolivani v podbrisku, mam dojem, ze konecne dorazila ovu. Jsem i docela dost mokra, ale cipek furt nahore a zavreny, tak nevím… ALe vcera jsme se :hug: aby to kdyyztak bylo :-)))

EMISIS. tak co ms? DOrazila??

BEBINAA - tak jestli je pravda, ze spermici vydrzi v deloze az pet dnu, tak to bude v poho :-) Jen ty plodny dny odchytit, ale to takze neni uplne tezke :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
2.10.13 21:24

Bebinaa, Emisis holky držím palečky ať ta červená mrška nedorazí. Já zítra jedu k Mudr a jsem zvědavá co mi napíše na tu mojí ovulaci, kterou jsem v září dle ovulačních testů neměla. :zed: :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
2.10.13 22:14

@Mejbelína Já si dneska dělala test a byl negativní. Hodně štěstí u Dr. já mám zítra opravné zkoušky z autoškoly už napotřetí, tak se zase celý den stresuju… achjo :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová