Snažilky - Praha 9 - Klánovice, Šestajovice, Újezd nad Lesy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2972
26.2.12 08:24

tak to není zase tak daleko ;) jj snad jo a už to dotáhneme do konce ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
misulinka111
26.2.12 20:53

Takže to bude druhé, že?

  • Citovat
  • Upravit
2972
26.2.12 21:03

ne ne o jedno jsme přišli ale ted snad už se dočkáme vytouženého miminka ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
misulinka111
27.2.12 14:44

jejej, promin, to mě mrzí, ale mi též v červenci o jendo přišli, takže vím jaké to je,a le nesmutni bud veselá a štastná a pujde to samo uvidíš:-)

  • Citovat
  • Upravit
2972
27.2.12 15:05

já to tragicky neberu a věřím v lepší zítřky ;) třeba se už i zadařilo akorát o tom nevím :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
misulinka111
27.2.12 15:46

tak to je super, že to bereš sportovně, ono je to mnohdy lepší, já to tak také brala:-) občas mi to bylo líto, ale tak nějak vpohodě. třeba už je mimísek na cestě:-)

  • Citovat
  • Upravit
2972
27.2.12 16:44

no uvidíme rozumnější budu za týden ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová