Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
tak to není zase tak daleko
jj snad jo a už to dotáhneme do konce ![]()
ne ne o jedno jsme přišli ale ted snad už se dočkáme vytouženého miminka ![]()
jejej, promin, to mě mrzí, ale mi též v červenci o jendo přišli, takže vím jaké to je,a le nesmutni bud veselá a štastná a pujde to samo uvidíš:-)
já to tragicky neberu a věřím v lepší zítřky
třeba se už i zadařilo akorát o tom nevím ![]()
tak to je super, že to bereš sportovně, ono je to mnohdy lepší, já to tak také brala:-) občas mi to bylo líto, ale tak nějak vpohodě. třeba už je mimísek na cestě:-)