Snažíme se o druhé miminko - srpen

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3987
30.8.13 16:55

@veru82 Soucítím s tebou. Než jsem poprvé otěhotněla, měla jsem cyklus i 54 dní..šílený…to je pak čekání na miminko šílený :zed:..snad se to teď nebude opakovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
30.8.13 21:53

Ahoj @ajleenka :mavam: děkuju za vysvětlení a budu držet palce, at za měsíc můžeš kupovat TT :) a vítam nové holky, dlouhý cyklus nemám, akorát mám po porodu lehce nepravidelný a kratší ( 28,27, 25..) tak uvidíme kdy to přijde příští týden :) jinak všem přeju pěkný víkend :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
30.8.13 21:55

@BealyAM taky ještě kojím… a nemyslím že je to až taková komplikace, vždyt x mamin tak otěhotnělo a pak třeba kojí obě děti- to teda v plánu nemám :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
31.8.13 16:36

@Zuzlounek No mě se tam strašně líbilo bydlení fakt!! A celkem i pro děti to bylo lepší rodila jsem tam a paráda no tak uvidíme co bude dál tady hrůza ta Čr! :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10129
1.9.13 09:31

@verrru jasně, ze jich je plno, ale trochu mi to rozhazuje cyklus, poslední byl 9.6. - 14.8.. To se pak blbe plánuje poceti :zed: Naštěstí ted to celkem jelo, ovulaci jsem měla nejspíš v neděli, podle ovulacniho test a teploty, tak uvidím co z toho bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
1.9.13 10:27

@BealyAM jo tak si to myslela..už chápu 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1908
6.11.13 09:49

Ahoj holky, po delší obnovuji diskuzi, jak se daří testování?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20647
6.11.13 10:37

Ahojky, no já byla opravdu od 18.8. těhotná:D, no ale lékař měl dovolenou a na první kontrolu sem se dostala až 30.9. to že mám pozitivní test sem zjistila 15.9…chtěla sem napsat až po kontrole..no ale na ní bohužel zjistili nefukční srdíčko, tak sem 1.10. šla na revizi, pak šestinedělí, fyzicky sem se cítila dobře, psychika byla a ještě je horší, ale zlepšuje se to, i když nezapomenu nikdy!! V pondělí sem dostala první ms po revizi, po skončení mám přjít na kontrolu a doufám, že se pak zas budem moci snažit, v nemocnici mi řekli, že když bude vše ok, tak nevidí důvod proč ne, tak snad to můj lékař potvrdí!
Všem držím pěstičky, aby se těhu povedlo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1908
6.11.13 20:12

@lucypaja to mě mrzí :( já testovala dnes, viděla jsem slabého ducha, ale manžel prý ne…tak počkám, tak 2 dny a otestuji znovu :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20647
7.11.13 07:41

Zuzlounek-děkuji moc..
Jééé tak to by bylo super, tak ať je čárka zřetelnější a máš teď mít nějak ms nebo už se opozdila? Já testovlala 13 dní po opoždění

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20647
15.11.13 23:40

Zuzlounek-ahojky, jak dopadl dušík, je tam už celá čáreka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová