Sny o první lásce po 10 letech

Napsat příspěvek
Velikost písma:
983
7.12.24 02:01
@prvnidruhej píše: Více

Jestli se objevuje ve snu, tak s tím moc nenadělá a není to jen vědomá úvaha nad tím, jak by to bylo s jiným jiné. To je něco nedořešeného a to se neřeší tak, že si člověk řekne, že je konec. Říkání si a přemýšlení je věc rozumu, ale na prožitek nemá vliv.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
983
7.12.24 02:02
@Anonymní píše: Více

Asi to máš nedořešené, když na to tak myslíš. Ale je hezké, že si to hezké s ním aspoň pamatuješ. :-)

Nepamatuješ si ani trochu, proč jste se přestali vídat, stýkat, nebo cokoliv z toho, co jste dělali? Možná by ses od toho mohla odpíchnout dál, protože pak můžeš začít přijímat, že to skončilo. Takto na ten konec nedošlo a nelze to v sobě uzavřít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5005
7.12.24 09:46
@Derparex píše: Více

To jo, ale je rozdíl přestavit si rychlovku se sousedkou ve výtahu a to, že se o ní člověku x dnů zda:D

Když mě napadne rychlovka tak pak spíš budu chtít poradny živelný sex se svou ženou protože mám fantazie…ale když se mi bude zdát o ex tak asi nevstanu s top náladou na ranní tuleni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
8.12.24 22:39
@Justin Case píše: Více

Ten kdo je bez viny at prvni hodi kamenem. To ze to mas nejak, neznamena ze kazdy kdo je jiny je slut. Prijmi proste ze lidi jsou lidi, prestan si je idealizovat a odsuzovat. Na zaklade pohlavi je to nejvetsi hnus.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
983
9.12.24 00:28
@Justin Case píše: Více

Si představ, že někomu se zdá o mrtvolách, aniž by si to přál. Nebo jak má sex se svým rodičem. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5005
9.12.24 06:33
@NaNicemNezalezi píše: Více

Fuj, proč tam máš ten pocmarany obrázek?:D to není hezký

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4154
9.12.24 06:58

Mne kdyz se zda o byvalych partnerech, tak to vetsinou naopak plyne z toho, ze se mam dobre a bojim se, aby se neco nepo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
983
9.12.24 16:03
@Justin Case píše: Více

Nikdo tě nenutí na něj koukat. Já taky nekoukám na chlapy, co se mi nelíbí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5005
9.12.24 17:53
@NaNicemNezalezi píše: Více

To jo, ale proč zrovna obrázek takové čmáranice?:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
983
9.12.24 18:02
@Justin Case píše: Více

Aby ses měl do koho trefovat, trapáčku. :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5005
10.12.24 10:28
@NaNicemNezalezi píše: Více

Tak já ji neznám, takže není důvod. Spíš jsem se ptal proč takto oslové pocmarana osoba…ale budiž. Já tady mám fotku z MHD:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
983
10.12.24 17:08
@Justin Case píše: Více

Jsi tlustej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5005
11.12.24 07:21
@NaNicemNezalezi píše: Více

Já neřekl, že jsem to já :D taky jsem vzal obrázek jiné osoby stejně jak ty, kámo. Jen jsem si nevybrali tak ošklivý obrázek jako ty

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
983
11.12.24 17:48
@Justin Case píše: Více

Nejsem kámo. Že na té fotce nejsem já, to jsem psala před dvěma dny. Nekámo. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
obet.stalkingu
1.5.25 16:19

Dneska se mi taky zdál sen. Bylo v něm něco jinak a když jsem se probudil, byl jsem rád, že to byl jen sen. Podvědomí prostě ví. :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová