Spálené vlasy po melíru

8.5.21 11:39

Spálené vlasy po melíru

Dobrý den, byla jsem u kadeřnice a dělala mi melír, jen že mi spálila vlasy a část jich upadala, ne od kořínku, jen trochu konečky, následně jsme se dohodli, že mi je zastřihne, a já bych se chtěla zeptat jestli by pomohlo dát na to tmavou barvu a nechat tak, aby se vlasy zregenerovali? Nebo si tou tmavou barvou můžu ještě uškodit? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14959
8.5.21 11:46

Vlasy nezregeneruješ barvením. Jak tě to mohlo napadnout? Každá barva vlasy poškozuje. Spíš bych hledala balzámy na vlasy a regenerační kůry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.21 12:00

@nozu já nemyslela zregenerovat barvením, spíš zmírnit škody abych nevypadala jak oškubaná slepice s melírem, regenerační masky a kůry používám, spíš jsem to chtěla nějak sjednotit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
8.5.21 12:01
@anonymkaaaaaaaaaa píše:
Dobrý den, byla jsem u kadeřnice a dělala mi melír, jen že mi spálila vlasy a část jich upadala, ne od kořínku, jen trochu konečky, následně jsme se dohodli, že mi je zastřihne, a já bych se chtěla zeptat jestli by pomohlo dát na to tmavou barvu a nechat tak, aby se vlasy zregenerovali? Nebo si tou tmavou barvou můžu ještě uškodit? :,(

Zažila jsem loni, mám obecně jemné vlasy a ještě mi je jedna umělkyně odpálila. Je na to takový zázrak, pokud je chceš zachraňovat a ne ostříhat úplně. Olaplex. Musela jsem ke kadeřnici, která s ním pracuje - mají profesionální sadu Olaplex, trvalo to snad hodinu a něco, různě to patlala, zatavovala a zase patlala, zahřívala… Ale odešla jsem bez chemlonu, se kterým jsem tam přišla :palec: Následně pokračuješ Olaplexem na doma, ten si můžeš objednat na netu - šampón, kondík a varianta č. 3, což je zase kůra, ale na doma a ta je hotový zázrak. Je dobrý si ji nechat na hlavě klidně hodinu i víc. Rozdíl uvidíš okamžitě, hlavně po té kadeřnické procedůře. Nic lepšího na trhu nenajdeš, pročti si recenze. Držím pěsti. Jinak tu péči na doma střídám - Olaplex a hydratační sady (já od Alterny), vlasům je v takovém případě potřeba dodat hydrataci. Taky jsem zobala vitamíny Donna Hair, rychleji mi vlasy rostly. Pak jsem se kvůli koroně rok nedostala ke kadeřnici, takže mám teď rok opečovávané vlasy, vypadají pěkně, až na ty roční odrosty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
8.5.21 12:04
@MartinaCV píše:
Zažila jsem loni, mám obecně jemné vlasy a ještě mi je jedna umělkyně odpálila. Je na to takový zázrak, pokud je chceš zachraňovat a ne ostříhat úplně. Olaplex. Musela jsem ke kadeřnici, která s ním pracuje - mají profesionální sadu Olaplex, trvalo to snad hodinu a něco, různě to patlala, zatavovala a zase patlala, zahřívala… Ale odešla jsem bez chemlonu, se kterým jsem tam přišla :palec: Následně pokračuješ Olaplexem na doma, ten si můžeš objednat na netu - šampón, kondík a varianta č. 3, což je zase kůra, ale na doma a ta je hotový zázrak. Je dobrý si ji nechat na hlavě klidně hodinu i víc. Rozdíl uvidíš okamžitě, hlavně po té kadeřnické procedůře. Nic lepšího na trhu nenajdeš, pročti si recenze. Držím pěsti. Jinak tu péči na doma střídám - Olaplex a hydratační sady (já od Alterny), vlasům je v takovém případě potřeba dodat hydrataci. Taky jsem zobala vitamíny Donna Hair, rychleji mi vlasy rostly. Pak jsem se kvůli koroně rok nedostala ke kadeřnici, takže mám teď rok opečovávané vlasy, vypadají pěkně, až na ty roční odrosty :D

Ano, moje máti na tom byla, a měla úplně jiný vlasy! Ale co si pamatuju, není to nejlevnější, každopádně vlasy nádherný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
8.5.21 12:06
@LennyL1 píše:
Ano, moje máti na tom byla, a měla úplně jiný vlasy! Ale co si pamatuju, není to nejlevnější, každopádně vlasy nádherný.

Jo, platila jsem snad 3 tisíce - protože v Praze u špičkové kadeřnice, v jiném městě by to bylo asi levnější, ale já tam přijela zoufalá s naprosto katastrofálním stavem po spáleném melíru, bylo to na nošení čepice a dala bych v tu chvíli vše za to, abych mohla mezi lidi. Odešla jsem v podstatě s normálními vlasy, vyplatilo se. Takový zlepšení jsem ani nečekala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
8.5.21 12:15
@MartinaCV píše:
Jo, platila jsem snad 3 tisíce - protože v Praze u špičkové kadeřnice, v jiném městě by to bylo asi levnější, ale já tam přijela zoufalá s naprosto katastrofálním stavem po spáleném melíru, bylo to na nošení čepice a dala bych v tu chvíli vše za to, abych mohla mezi lidi. Odešla jsem v podstatě s normálními vlasy, vyplatilo se. Takový zlepšení jsem ani nečekala :palec:

Ano, kolem tří tisíc si taky pamatuju, ale fakt brutal rozdíl. Měla vlasy jak z katalogu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
8.5.21 12:20
@LennyL1 píše:
Ano, kolem tří tisíc si taky pamatuju, ale fakt brutal rozdíl. Měla vlasy jak z katalogu.

Tak snad má zakladatelka o starost méně a taky se dočká nápravy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
8.5.21 12:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16972
8.5.21 13:10

Ne, barva ti je nezregeneruje, hledej nějake masky s kreatinem, trošku to zlepší, ae obecně ti to ta kadeřnicie zničila. příště k ní fakt nelez.

A využívej takove kadeřnice, co používají kury jako je olapex, wella plex a podobně zeptej se při objednávání.

Spálene vlasy už to neopraví, ale do budoucna to vlasy ošetří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8943
8.5.21 13:18
@Ou píše:
Ne, barva ti je nezregeneruje, hledej nějake masky s kreatinem, trošku to zlepší, ae obecně ti to ta kadeřnicie zničila. příště k ní fakt nelez.

A využívej takove kadeřnice, co používají kury jako je olapex, wella plex a podobně zeptej se při objednávání.

Spálene vlasy už to neopraví, ale do budoucna to vlasy ošetří.

Ne kreatin, ale keratin - asi překlep (aby nehledala něco jiného). Olaplex ty vlasy ale opravdu vyspravil. Viz osobní zkušenosti výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat