Stalking - v hlavní roli soused...

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14.7.25 17:59

@Keyllah neříkám že je to trestný čin napsala jsem jen to co jsem si našla na inzerentu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41512
14.7.25 18:00
@Anonymit203 píše: Více

tak policie řeší trestné činy, tak když jsi zvažovala to s nimi řešit, tak jsem se jen zeptala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.25 18:01

@Keyllah jasně,našla jsem si na internetu že je i možnost to oznámit na policii ne ze jsem zvažovala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
14.7.25 18:18
@Anonymit203 píše: Více

Dělá to pravidelně, nebo se to stalo jednou?

Třeba viděla v domě cizího člověka a zajímalo ji, jestli to není zloděj nebo tipař. Aspoň víte, za kterým svědkem poslat kriminálku, až někoho v domě vykradou, když tam máte někoho, kdo ví o všem, co se v domě šustne. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.25 19:11

@eumedon přítele mého viděla několikrát jak semnou tak samého a stala dnes přímo za ním a čekala až otevře byt :) :) :) je to pravidelně kouřím v okně ona vychází ze vchodu postaví se před vchod a čumí všem do oken..jdu s košem pak od kose třeba do obchodu a kouknu nahoru a čumí kam jdu..a ještě se vykloní z okna aby pořádně viděla..teď to vypadá že ja čumím na ni a ji do okna ale proste ja cítím ze ona čumí na me tak se podívám zas ja no hrozny pocit..a přitom jsem ji kolikráte předtím potkala a nic mi neřekla jen čuměla :) :) no hrozná babka taková zabskla, jo jak se něco stane ona bude první kdo to bude vědět :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
14.7.25 21:46
@Anonymit203 píše: Více

Na policii se dá oznámit ledacos, ale ne všechno, co se dá oznámit na policii, policii zajímá.

Na Internetu se dají najít všelijaké hlouposti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1166
14.7.25 22:45
@Anonymit203 píše: Více

Na lidi kteří hulí z okna v bytě taky koukám dost nevraživě. Je to bezohledný a ostatní to obtěžuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40471
15.7.25 06:12
@Anonymit203 píše: Více

Ty zase pravidelně vykuřuješ v okně, sleduješ paní, nemáte si co vyčítat, akorát ona nezasmraduje okolí cigaretou :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65432
15.7.25 07:58
@free333 píše: Více

To teda, to je mi milejší ta FBI sousedka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.25 10:00

@pst007 jo ale já bydlím v 2 patře paní asi v 7

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová