Stereotypní vztah

Anonymní
23.9.19 14:30

Stereotypni vztah

Ahoj, upadli jsme s přítelem ve vztahu do stereotypu, nedávno mi skončil RD, pracuji teď na část úvazku buď víkendy denní směny nebo v týdnu noční, nemám dítko ve školce, takže se s chlapem střídame o malou. Paradoxně jsem si myslela, že když budeme mít min času na sebe, že si budeme vážit a užívat si chvíle kdy jsme spolu celá rodina, ale ve zmenu jsem tedy doufala marně. Když jsme doma spolu a uložíme večer dítě, tak prakticky „ulozime“ i sebe, chlap si sedne k Tv, nebo ke hrám na Pc, já se věnují čtení nebo svým zájmům, brzo chodíme spát. Neexistují společně večery, být by jsme si dali víno a jen si povídali, zahráli si nějakou hru, nebo něco podobného, řešíme spolu jen provozní věci, a večery trávíme každý sám dle svého. Pokoušela jsem se situací trochu pozměnit, ale chlap se brzo vrátil ke svému najetemu režimu s tím, že je unavený. Co se týče nějakého mazlení, dotyku a sexu u nás také nefunguje, sex tak jednou do měsíce, pusa když jeden z nás přijde z práce, toť vše. :nevim: nemáme nijak zvlášť jiné problémy, prostě každodenní starostí, jen mě ubiji představa, že takto budu žít ještě několik let, než nám vyroste dite :oops: víkendy tu a tam někam vyrazíme s malou, ale také to není pravidelně, takže ten strávený čas společně je vážně nic moc :oops: dá se z toho stereotypu nějak vyhrabat? Poradite neco? Nebo je to prostě jen nevyhnutelná část vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.9.19 14:58

Pokud máte takový ten zápřah s prckem a prací, tak chápu, že volný čas si chcete odpočinout co nejvíc.
Hlavní věc, co ti vadí je, že se nevěnuje tobě, ale počítači. On opravdu může být unavený a komunikace s dalším člověkem (i když to jsi ty) ho může vysilovat.
Zkuste si najít něco pravidelného, co budete každý týden dělat spolu (a tím nemyslím sex). Třeba sport.
Já to teď taky řeším, ale v době, kdy děti už začínají být celkem samoobslužné a najednou začíná být čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 15:11

No to je těžký. Mluvili jste spolu o tom? Jak to vidí muž? Jako když se vám oběma večer už pomalu zavírají oči a máte třeba hodinu - dvě po sebe, těžko se nutit do nějaké aktivity, když už sotva „vejráte“. Rada typu sport mi v tu chvíli přijde úplně mimo. :nevim: Společný film nebo třeba nějaká hra, masáž, to jde obcas, ale taky to není na každý den, to mi přijde takové nucené a ani to není moc vytáhnutí ze stereotypu. :nevim: Spíš asi čas od času někomu na víkend strčit dítě a mít čas jenom pro sebe nebo rodinné trávení času - výlety, třeba ty společné koníčky (chalupa, sporty, nějaký zájem typu geocaching, kultura, kamarádi..?) Něco co by vás víc stmelilo a měli jste i jiná témata než povinnosti. :nevim: Já myslím, že si to sedne, víc si zažijete ten koloběh a pokud bude vůle, něco vymyslíte. Horší je, pokud to jeden ze vztahu bojkotuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama