Stojí mě něco hovor, který nebyl přijat?

jolankav
15.1.24 23:06

Stojí mě něco hovor, který nebyl přijat?

Dobrý den, mám jen malý dotaz, snažím se dovolat jedné určité osobě ale nebere to, tak volám stále dokola a dokola, třeba už tak 50×.
Stojí mě to peníze když volám ale ten hovor nebyl přijat? Děkuji předem za odpovědi

(Ano, vím je to trošku blbá otázka ale nemůžu to nikde najít, tak aby mi na konci měsíce nepřišel účet za mobil dlouhý jak kráva tak se radši ptám. Prosím toxické komentáře si nechte na doma ;)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.1.24 23:19

Dobrý den,

hovor, který nebyl přijat, neexistuje. Volání je buď přijato, tím začíná hovor, nebo je odmítnuto či se volající nedovolá, pak hovor nezačal. Vaše volání nebude účtováno.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7355
15.1.24 23:22

Pokud operátor neohlásí schránku, to se myslím účtuje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
15.1.24 23:28
@Vztahový expert píše:
Dobrý den,

hovor, který nebyl přijat, neexistuje. Volání je buď přijato, tím začíná hovor, nebo je odmítnuto či se volající nedovolá, pak hovor nezačal. Vaše volání nebude účtováno.

Luděk
:mrgreen:
Luďo, musím říct, ještě že tě tu máme. :palec:
Tebe sem povolalo snad samotné
Emimi. :P
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.24 23:34
@Černá Madonna píše: :mrgreen:
Luďo, musím říct, ještě že tě tu máme. :palec:
Tebe sem povolalo snad samotné
Emimi. :P

Dobrý den,

děkuji za uznání. Až zde získám renomé, pokusím se s webem spolupracovat na smluvní bázi. Když se smluvní vztah nepodaří navázat, budu nadále radit jako běžný uživatel.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
15.1.24 23:38
@Vztahový expert píše:
Dobrý den,

děkuji za uznání. Až zde získám renomé, pokusím se s webem spolupracovat na smluvní bázi. Když se smluvní vztah nepodaří navázat, budu nadále radit jako běžný uživatel.

Luděk
:mrgreen:
Tak v tomto případě, držím palce. :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.24 23:41
@Černá Madonna píše: :mrgreen:
Tak v tomto případě, držím palce. :kytka:

Děkuji.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
15.1.24 23:46
@Vztahový expert píše:
Děkuji.Luděk

Není zač… ať se daří. :kytka:
Tady je někdy takových expertů, jakým jsi ty, zapotřebí. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.24 23:57
@Černá Madonna píše:
Není zač… ať se daří. :kytka:
Tady je někdy takových expertů, jakým jsi ty, zapotřebí. ;)

Takových je potřeba všude.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
15.1.24 23:59
@Vztahový expert píše:
Takových je potřeba všude.Luděk

Ano, to máš pravdu.

Julie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.24 00:03
@Černá Madonna píše:
Ano, to máš pravdu.Julie

Vím.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
16.1.24 00:08
@Vztahový expert píše:
Vím.Luděk

Jsem ráda, že jsi si vědom svých hodnot… to je totiž v životě každého z nás nezbytné.

Julie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.24 00:12
@Černá Madonna píše:
Jsem ráda, že jsi si vědom svých hodnot… to je totiž v životě každého z nás nezbytné.Julie

To mé „vím“ bylo na komentář o tom, že expertů je potřeba všude. Že jsem na výši, to o sobě ovšem samozřejmě vím. Zjišťují to už i lidé zde a bude jich jistě čím dál tím více.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
16.1.24 00:18
@Vztahový expert píše:
To mé „vím“ bylo na komentář o tom, že expertů je potřeba všude. Že jsem na výši, to o sobě ovšem samozřejmě vím. Zjišťují to už i lidé zde a bude jich jistě čím dál tím více.Luděk
:mrgreen:
Rozumím.
Potom mi nezbývá nic jiného, než ti pogratulovat a zároveň ti popřát hezkou dobrou noc.

Julie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.24 00:23
@Černá Madonna píše: :mrgreen:
Rozumím.
Potom mi nezbývá nic jiného, než ti pogratulovat a zároveň ti popřát hezkou dobrou noc.Julie

Je toho tolik, co byste ještě mohla udělat. Též vám přeji dobrou noc. Půjdu si také lehnout, i když nejspíš neusnu. Vstával jsem dnes v půl třetí. Můj přítel je do pátku pryč, u své původní rodiny, tak budu usínat sám. :,( Už teď se mi po něm stýská. Dobrou noc, Julie.

Luděk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák