Strašně moc bílého hustého hlenu

595
4.7.20 13:43

Strašně moc bílého hustého hlenu

Ahoj holky, už přes rok se snažíme o druhé miminko a nic. Dokonce už jsem přestala řešit ovulační testy a řekla si, že na to zkusím prdět, ale moc to nejde, protože mě moje vlastní tělo zkouší… Teď už skoro týden mám obyč. neplodný bílý hustý hlen, ale v takovém množství, že si musím měnit několikrát denně kalhotky… Vůbec nevím, co to je :nevim:. Setkaly jste se s tím některá?? Moc všem děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

817
4.7.20 13:56

No tak odpoved se prece nabizi…pravdepodobne nevyvazenist vnutrniho orostredi, mozna mykoza…proste mas vytok. Tak si zkus treba Rosakgin na vyplach, nebo canesten, pripadne laktobacil na zavadeni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
4.7.20 14:04

@kalie moc děkuji za radu. Ale právě, že to jako výtok vůbec nevypadá, je to čistě bílé ani to nijak nezapáchá. Nic mě nesvědí, nepálí ani nebolí. Jen ho mám teď doslova na rozdávání. Každý měsíc ho mám, jen tenhle opravdu, ale opravdu hodně, tak mě to zarazilo a tak mě napadlo, jestli tu není někdo, kdo to měl nebo má stejné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
4.7.20 14:13

Jakoze narazis na to, ze by to mohl byt priznak tehitenstvi? Mozne je asi vsechno…ja zadne priznaky pred testovanim nemela, vzdycky kdyz hsem si myslela, ze he nam, tak hsem tehotna nebyla. Naopak v obou pripadech jsem otehotnela, kdyz jsem byka soustredena na jine veci a absolutne jsem nesledovaka ovulaci a nic a pak jsem si uvedomila, ze jsem vladtne uz sbad u mela mit mesicky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14527
4.7.20 14:22

@widyninka Jako příznak těhotenství je to k ničemu, ale ano, měla jsem to na začátku těhotenství víc než obvykle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
4.7.20 15:24

@Litta @kalie jako příznak bych to asi nebrala, protože mám poměrně dlouhé cykly a minulý měsíc jsem měla MS až 40DC, takže ovu by měla přijít až asi na konci dalšího týdne. Jen mě zajímalo, jestli to někdo neměl a už to neřešil na gyndě atd.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
4.7.20 22:06

Zajdi si na gyndu, tam ti poradi lip a budes mit klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
5.7.20 02:16

@Šimelda ano to udělám. Stejně asi nikdo líp neporadí. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
6.7.20 09:22

Nic to není :) měla jsem to taky a tehu jsem nebyla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama