Stres a jak se s ním vypořádat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:20
Stres a jak se s ním vypořádat

Ahoj všem, potřebovala bych poradit jak se vypořádat se stresem :zed:.
Pracuji jako prodavačka čerstvě a na krám jsem sama i v záučné době, bojím se že něco udělám špatně a přijde mi že vedoucí je karieristka.
Chodí tam i brigadnici, ale vždy je všechno na mě. Když člověk nemá výdělky takové jako by jsi představovala tak je hnusná, že nebudou prémie. Všechno chce mít pink-link, ale nedej bůh, když udělám něco jinak než mám, protože jsem to nevěděla a už je zle.

Když nedej bože řeknu že si něco nepamatuji co mi říkala před dvěma měsíci tak na mě čumí jak na debila, protože mi to říkala (neukázala) a měla bych si to pamatovat. Buď to jsem blbá já nebo ona :think:.

Potřebuji hlavně vědět jak zvládat stresové situace, všechno si moc beru a jsem schopná v sobě dusit věc vyřešeno a měsíce starou…

Přeji hezký den všem :kytka: :*

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 13:19
@Anonymní píše:
Ahoj všem, potřebovala bych poradit jak se vypořádat se stresem :zed:.
Pracuji jako prodavačka čerstvě a na krám jsem sama i v záučné době, bojím se že něco udělám špatně a přijde mi že vedoucí je karieristka.
Chodí tam i brigadnici, ale vždy je všechno na mě. Když člověk nemá výdělky takové jako by jsi představovala tak je hnusná, že nebudou prémie. Všechno chce mít pink-link, ale nedej bůh, když udělám něco jinak než mám, protože jsem to nevěděla a už je zle.

Když nedej bože řeknu že si něco nepamatuji co mi říkala před dvěma měsíci tak na mě čumí jak na debila, protože mi to říkala (neukázala) a měla bych si to pamatovat. Buď to jsem blbá já nebo ona :think:.

Potřebuji hlavně vědět jak zvládat stresové situace, všechno si moc beru a jsem schopná v sobě dusit věc vyřešeno a měsíce starou…

Přeji hezký den všem :kytka: :*

Ahooj..no spis si musis zvyknout, ze jsou nekteri lidi b**** a ze s tim nic neudelas..jako zalezi, muzes zmenit praci, ale je dost pravdepodpbne, ze jako prodavacka chytnes vedouci podobneho typu.

Denondr
Nováček 9 příspěvků 30.08.19 13:30
@Anonymní píše:
Ahooj..no spis si musis zvyknout, ze jsou nekteri lidi b**** a ze s tim nic neudelas..jako zalezi, muzes zmenit praci, ale je dost pravdepodpbne, ze jako prodavacka chytnes vedouci podobneho typu.

Nejsem vystudovala prodavačka, tak že prodavačka nemusím vykonávat. Také o tom přemýšlím nabízí se mi práce jako sanitarka v nemocnici, ale opravdu nevím :think:

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 30.08.19 15:11

A co říkají kolegyně na tuto vedoucí? Jak často v tom obchodě hledají prodavačku? Pokud každou chvíli, tak bych se ani nedivila, kdyby jedním z důvodů byla protivná vedoucí. Bohužel je blbě, když vedoucí dělají zamindrákovaní lidi, kteří si na podřízených hojí komplexy :zed: Vedoucí by měl umět jednat s lidmi, mít určité EQ, nejen IQ. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že i v obchodě můžou být příjemné vedoucí. Určitě není potřeba se smířit s vedoucí semetrikou.

Denondr
Nováček 9 příspěvků 30.08.19 15:16

@Calendulka máte pravdu hledali tam v celku často, jde mi o to že jsem z práce musela odejít protože se mi udělalo nevolno a musela jsem do nemocnice a ona první co tak jestli je hlavně všechno hotové když tam přijdou brigadnice…
Kolegové? Jsem tam já a vedoucí nikdo jiný a pak brigadnici a ti tam jsou když je potřeba a pro ně je fajn, :D :roll: jde o to že jsme tam jen dvě a ještě k tomu se střídáme. A když jsem dostala neschopenku protože jsem musela. A EKG a ECHO tak řekla že se to dá řešit i bez neschopenky a můžu klidně do práce… :zed:

cocomoon
Kecalka 430 příspěvků 30.08.19 15:25

Já bych jí suše oznámil, že jestli mě chce takto šikanovat, že to oznámím výše.
Což vyhrožování prémiema z pozice moci, nějaké nadávání a dělání naschválu že něco před 2 měsící řekla plně splňuje.
Nějaké nahrávky by určitě nebyli od věci.

JInak, ale zase nechápu co je divného na dotazu, jestli je vše hotové, když chceš odejít z práce a budou tam jen brigádníci. A to že na EKG by šlo zaskočit jen na propustku to bych asi taky ani nerozporoval.

Denondr
Nováček 9 příspěvků 30.08.19 15:29

@cocomoon tak toto v plánu nemám, tykame si a jsme si za dobre, jen když udělám nějakou chybu tak je hnusná a myslím si že ji jde víc o kariéru :think: a nechce si to posrat někde jinde jen k vůli nějaké podřízené… :D jde mi jen o ten stres jak ho mám zvládat, nedělá mi problém za ní jít a vyrikat si to, přemýšlím že bych skončila protože jako prodavačka jsem byla poprvé a úplně mi to nevyhovuje :(

cocomoon
Kecalka 430 příspěvků 30.08.19 15:36

Já si nějak nemůžu vybavit co tam může být za stres.
No já vesměs neměl stres v žádné práci, protože to mám vše na háku. Co stihnu to stihnu, ale rozhodně bych si neničil zdraví tím že bych se neroval, protože sem nestihnul přerovnat nějakej regál.
Pokud nestíháš, tak to chce asi dalšího zaměstnance, nebo brigádníky na víc hodin.

Denondr
Nováček 9 příspěvků 30.08.19 15:38

@cocomoon to není o stíhání, každý si představy praci za kasou, jako prerovnavani regálů a obsluha lidi, ale tak to není, to si člověk musí vyzkoušet,. Každý to má jinak já si spíš vše moc beru a nedokážu s tím pracovat :think:

cocomoon
Kecalka 430 příspěvků 30.08.19 15:43

To máš pravdu že nevím co to obnáší.
Já sem tak nějak stresu odolnej a to sem stresové práce měl. Ale tak nějak je mi vše šumák a co nestihnu to prostě nestihnu. Zejtra je taky den :D
A když má někdo potřebu rejpat tak dostane podobnou odpověď, ať je to klidně šéf celého podniku.
Moc si to neber, dyť je to jen práce a práce je vždy hodně.

Denondr
Nováček 9 příspěvků 30.08.19 15:47

@cocomoon právě, to mi říká každý, hlavně abych si z toho nic nedělala :lol:

Váš příspěvek
Reklama