Styděly jste se za svojí vagínu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
22.12.14 18:25

V pubertě jsem se styděla hodně. Každý pysk mám úplně jiný. Ale časem jsem to přestala řešit, na funkci to nemá vliv :lol: Jak vypadá po porodu nevím, ještě jsem neměla odvahu se podívat…
 XX

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.12.14 18:26

Taky mám tmavou, vnitřní pysky přečuhují ty vnější a je mi to jedno, nějak mě to nenapadlo řešit. A kdo to řeší je asi trochu divnej :zed: :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
9719
22.12.14 18:37

Ne, mám jí pěknou jsem spokojená 8) každým dnem budu rodit tak doufám, že jí nečeká žádný masakr :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4984
22.12.14 18:48

By me zajimalo jestli to samy resej i chlapi :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
22.12.14 18:50

Mam ju ukazkovou :P :P :mrgreen:
Kdyztak se zhasne, ne? :nevim: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.12.14 18:53

Mě nikdy na „ní“ chlap neřekl špatného slova, to jsem si spíše vyslechla menší prsa, zádný zadek a az můj současný mi řekl jak se mu líbí, ze mám delší ty pysky, ze ma rad když je jakoby otevřena, než malá baculata a uzavřena… Takže tak.. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
3232
22.12.14 19:08
@sissi79 píše: Mam ju ukazkovou :P :P :mrgreen:
Kdyztak se zhasne, ne? :nevim: :mrgreen:

aha, rad se pokocham, to bude zuzo :andel: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
22.12.14 19:11

Tak za mě…jsou ženy i muži, co to řeší. Otázkou je Vaše psychika a zdravý rozum - duševno. ROZUMNÝ člověk takhle nesoudí:))).Mě osobně hrozila mamka, jelikož jsem dost podědila a ona zažila špatné, tak mě na „to“ chtěla upozornit…no, myslím si, že nepotkat skvělého, který mi naopak říká, že v životě se mu nelíbily ty „zavřené, dětské čárky“..tak jsem komlex asi měla. Jsem za něj ráda, ráda, že jsem mámě dokázala, že je mi pouze líto za její neblahé zkušenosti, ale já, že jsem natrefila správně. A zcela upřímně, nemám problém se o tom bavit a vím, že těchto nás typů, je opravdu větší procento :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3232
22.12.14 19:12
@Kofolová píše: By me zajimalo jestli to samy resej i chlapi :D

neresej, jsou radi, ze si jaksi to, vis co, uziji tvych vnad do syta :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
22.12.14 19:15
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity.. jde o citlivé téma..
Styděli jste se někdy za svojí vagínu před klukama? Zajímá mě názor :) já mám větší ty vnitřní pysky, trochu přečuhujou ty vnější ale fakt malinko a vždycky jsem se za to tak styděla ale manžel mi pak řekl že je to normální že to má tolik holek, ještě jsem se pak styděla že jsou takové tmavší :D no díky bohu za manžela.. a co vy? nebo jsem v tom jediná :zed:

Pane boze, oni jsou vanocni prazdniny - no to bude zase jalovejch temat… :pocitac:

  • Citovat
  • Upravit
22.12.14 19:17

@sissi79

tak tady není co řešit :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
22.12.14 19:21
@Pesimista píše:
aha, rad se pokocham, to bude zuzo :andel: :kytka:
:mrgreen: cim, tmou? :P :P :mrgreen:
A nezlob :kytka: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
sissi79
22.12.14 19:23
@kouřící králík píše:
@sissi79tak tady není co řešit :*

Tak doufam :mrgreen: :mrgreen:
Ne, se zrcatkem doma nechodim a tyhle blbosti jdou mimo mne :nevim: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
22.12.14 19:26

@sissi79
je vidět, že jsi rozumná :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9374
22.12.14 19:36
@kouřící králík píše:
@sissi79
je vidět, že jsi rozumná :)

8o 8o Cože?? @sissi79 a rozumná?? 8o 8o 8o 8o 8o

:D Jen si dělám legraci :mrgreen: :mrgreen: Nic proti @sissi79 nemám, je fajn :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová