Stydím se za to, kde bydlím

Anonymní
7.2.20 20:08

Stydím se za to kde bydlím

Ahoj, chtěla bych poradit co mám dělat když se strašně stydím za to kde bydlím, Bydlím v bytě nevím jak se tak nějak velký ale jde o to že z venku to vypadá jak nějaká zhroucenina fakt to vypadá jak kdyby tady bydleli cigáni, bydlí tady čistotní lidi ale jsou tu dvě rodiny který tady dělají neskutečný bordel. A proč to sem vůbec píšu? Protože můj přítel mi píše že by za mnou přijel a tak, ale jelikož mi není ještě ani 18 a moje Mamka s tím občas má problém že vůbec nějakýho přítele mám a jsem pořad na základce tak ani nevím jestli bych si sem mohla přítele pozvat, a i kdybych mohla, tak se asi hambou propadnu jak to vypadá a bojím se že mě nechá a najde si třeba nějakou lepší, a nejde o to že jsem chudý nebo tak, ale prostě bydlíme v hnusný bytovce kde to vypadá jak kdyby tady hořelo třeba a fakt se stydím si sem pozvat i kamarádky a nevím co mám dělat ????????‍♀️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23421
7.2.20 20:16

Tak jestli to máte doma čisté a ok, tak není za co se stydět, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
7.2.20 20:17

Jestli tě má rád, tak ho to, kde bydlíš neodradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
7.2.20 20:22

Tak zvenku ať to vypadá jak chce. Hlavne ze doma bydlite slušně v čistotě prece

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 20:26

Taky jsem se za to dřív styděla. Ne tak za barák jako za byt. Záleží, jaký tvůj přítel je. To musíš poznat. Já poznala blba co z toho měl příšernou srandu a sám v podstatě bydlení neměl. Další přítel mi naopak se vším možným pomohl, něco málo vylepšil, když se stěhoval tak mi nějaký nábytek dal. To mi bylo 17, bydlela jsem sama v bytě po mámě. Klid, jestli je rozumnej tak s tím problém mít nebude. Hlavně by tě měl přijmout se vším, co k tobě patří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 20:43

Pokud tě přítel nechá kvůli tomu, kde bydlíš s rodiči, pak nestojí za trápení. P. S. Nespletla jsi se s tím věkem a zš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 20:47

Přece nejde o barák z venku, v podstatě nejde ani o vybavení bytu, jestli máte doma čisto, tak s tím nebude mít žádný normální kluk problém a jestli ano, je to blb, který za to nestojí a přijde lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
7.2.20 20:47

A bydlí tam nějaký cigáni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2009
7.2.20 21:08

Náš dům je zvenku taky nic moc. Rekonstrukce proběhla jen zevnitř. Bydlíme u silnice a tak jsem to zvenku ani moc řešit nechtěla. Ale jak je psáno, nejde o to, jak to vypada, ale zda je čisto - tedy tak to mám alespoň já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
7.2.20 21:09

Stejně si tě odvede až si tě vezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 21:45

Ahoj, pokid mu jde o tebe, tohle vztah neovlivni. Neboj. Navic jak pises, zatim neovlivnis, kde bydlis, spolu si pak vyberete, jak vam bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 23:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych poradit co mám dělat když se strašně stydím za to kde bydlím, Bydlím v bytě nevím jak se tak nějak velký ale jde o to že z venku to vypadá jak nějaká zhroucenina fakt to vypadá jak kdyby tady bydleli cigáni, bydlí tady čistotní lidi ale jsou tu dvě rodiny který tady dělají neskutečný bordel. A proč to sem vůbec píšu? Protože můj přítel mi píše že by za mnou přijel a tak, ale jelikož mi není ještě ani 18 a moje Mamka s tím občas má problém že vůbec nějakýho přítele mám a jsem pořad na základce tak ani nevím jestli bych si sem mohla přítele pozvat, a i kdybych mohla, tak se asi hambou propadnu jak to vypadá a bojím se že mě nechá a najde si třeba nějakou lepší, a nejde o to že jsem chudý nebo tak, ale prostě bydlíme v hnusný bytovce kde to vypadá jak kdyby tady hořelo třeba a fakt se stydím si sem pozvat i kamarádky a nevím co mám dělat ????????‍:female_sign:️

Asi budeš velká zhroucenina ty sama,, uvědom si že ne každý cigan bydlí tak jako bydlíš ty dokonce někteří sou na úrovni taky každý Čech nebydlí v zámku že? Ale moment ty si vlastně toho důkazem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11374
8.2.20 09:31

To peklo, jak je tvé okolí strašné si ve své hlavě vytváříš ty sama. A základem je nějaká nespokojenost se sebou samotnou.

Konstruktivní řešení není víc se stydět a víc předstírat a víc skrývat, ale naučit se přijímat svět a sebe samu takový jaký je a hledat cesty ke zlepšení a krůček po krůčku to dělat.

Přítele nemusíš zvát domů, fakt ne - úplně bohatě stačí, když budete jen randit. A jestli on má potřebu dovést to k sexu a tobě už bylo 15 let, tak ať se snaží on a sežene nějaké pěkné místo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama