Stydlivost při nakupování

37
18.1.18 14:24

Stydlivost při nakupování

Dobrý den, mám takový trapný dotaz… Když si jdu koupit vložky nebo něco takového, tak je mi strašně trapně…Nevím, jestli je to tím, že je mi pouze 14 let, nebo tím, že je to prostě „tabu“
Chtěla bych ten stud překonat, ale nevím jak, když jsou v obchodě lidí a koukají na mně tak je to strašný, ještě horší, když se ke mně do fronty dozadu stoupne muž…:((
Dekuju moc za rady/tipy
Měla jste to nějaká z vás stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2663
18.1.18 14:28

:) Myslím, že je to v tomto věku normální. Taky jsem z toho kdysi nebyla bůhvíjak odvařená. To přejde, neboj. ;) Dneska mi je dokonce často kupuje manžel. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
18.1.18 14:29

Já to tak nikdy neměla, beru to odjakživa jako normální věc. Začni to tak brát taky, jsou to věci, které ženy potřebují a normálně je kupují. Nejsi jediná, nejsi první, ani poslední. :* Nestyď se a chlapů si nevšímej, vždyť oni to taky znají a berou to jako běžnou věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
18.1.18 14:33

Taky to nemám zrovna v lásce, a to už mi dávno není čtrnáct. A radši se ani neptám, jak se cítí manžel, když je má v seznamu. :D Tak leda zahrabat hluboko pod jiné věci v nákupu… a okamžitě cpát do tašky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.1.18 14:35

;) Je to věkem. V tomto období jsme pro vložky chodily zásadně ve třech s kamarádkami :D. Časem přijdeš na to, že to žádné tabu není a půjdeš na nákup, aniž by ses styděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
18.1.18 14:36

@Anonymkaa3 To je normální ve tvém věku já to taky tak měla…ono to časem přejde samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
18.1.18 14:40

Tak já je házím do tašky vždy jako první. I když to žádné tabu není. Každý to má jinak. Horší bude chodit si pro pleny, nebo ink. vložky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7634
18.1.18 14:41

@Anonymkaa3 Myslím, že v tomto věku si nějaký ten stud zažije každý. A vlastně každého normálního člověka stud provází až do konce života, ikdyž hranice studu se věkem posouvají.
Přestože je jasné, že pocitu studu se dá těžko poručit, ber to tak, že děáš naprosto běžnou věc denní potřeby. Je to stejné, jako kupovat zubní pastu, toaleťák, nebo deset deka šunky.
Pokud chceš ten pocit obejít, tak asi lze požádat o nákup mamku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
18.1.18 14:42

Ze by chlapa zrovna zajímalo co di kupujes za vložky to asi ne, neboj :lol: Spis ti bude koukat na zadek kdyz uz :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
18.1.18 14:43

Já bych teda po chlapovi nikdy nechtěla, aby mi vložky/tampony kupoval 8o :).
A jinak taky jsem někdy trochu nesvá, ale co, prostě to potřebujeme :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
18.1.18 14:50

@Anonymkaa3
No, s vložkama jsem nikdy problém neměla. A moje kamarádky to obdivovaly. Cítila jsem se jako „velká holka“, když jsem si je kupovala ve 14. Horší to bylo s prvním těhotenským testem - bylo mi čerstvě 19 a zapomněla jsem několik tablet v platíčku antikoncepce a MS nikde - to se ještě testy prodávaly jen v lékárně. Dodnes si pamatuji, jak za mnou stála bába a dýchala mi na krk a já lékárnici zdělovala své přání. :oops: Ale musím říct, že mateřství mě v tomhle směru zocelilo - pravděpodobně jsem psychicky poškodila i jednoho puberťáka, když si syn při nákupu hrál s těhotenským testem a já mu s ledovým klidem vysvětlila, co v té krabičce je a co s tím maminka bude dělat - klučina (ne syn, ale za mnou ve frontě) byl rudý až za ušima. :mrgreen:

Za mě, snažší je vše nakupovat ve větším odchodě, než u pultu, nebo v malé sámožce, kde tě všichni znají. No a myslím, že v tomhle věku bys ještě mohla požádat o asistenci i mamku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.1.18 14:52

Mám to stejné jako ty, vždy vložky dávám na co největší dno nákupního koše, aby to nebylo vidět a pak po zaplacení dávám do tašky jako první :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
18.1.18 14:52
@Premek_Orac píše:
@Anonymkaa3 Myslím, že v tomto věku si nějaký ten stud zažije každý. A vlastně každého normálního člověka stud provází až do konce života, ikdyž hranice studu se věkem posouvají.
Přestože je jasné, že pocitu studu se dá těžko poručit, ber to tak, že děáš naprosto běžnou věc denní potřeby. Je to stejné, jako kupovat zubní pastu, toaleťák, nebo deset deka šunky.
Pokud chceš ten pocit obejít, tak asi lze požádat o nákup mamku.

ty jo tak zrovna s tím toaletakem jsem měla dost dlouho problémy já, hlavně s ním pak chodit po ulici, nevím proc jsem se styděla :)

u vložek a tamponu to samé v pubertě a doted treba kondomy dávam na pas poslední a do tašky první a doufám že mě nezahlednou nějaky mlady kluci nejlepe ještě ve skupince, moc nemam dobry pocit z toho, že bych byla terčem jejich zábavy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35608
18.1.18 14:54
@Anonymkaa3 píše:
Dobrý den, mám takový trapný dotaz… Když si jdu koupit vložky nebo něco takového, tak je mi strašně trapně…Nevím, jestli je to tím, že je mi pouze 14 let, nebo tím, že je to prostě „tabu“
Chtěla bych ten stud překonat, ale nevím jak, když jsou v obchodě lidí a koukají na mně tak je to strašný, ještě horší, když se ke mně do fronty dozadu stoupne muž…:((
Dekuju moc za rady/tipy
Měla jste to nějaká z vás stejné?

Jo, jako čtrnáctka jsem to taky nerada kupovala. Teď mi to přijde k smíchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17305
18.1.18 14:58
@Ice79 píše: :) Myslím, že je to v tomto věku normální. Taky jsem z toho kdysi nebyla bůhvíjak odvařená. To přejde, neboj. ;) Dneska mi je dokonce často kupuje manžel. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Copak to, to prodavačky mrknutím oka pochopí. ;) Ale kondom v tomhle věku! :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat