Svěřily byste miminko na hlídání sedmdesátiletému dědovi?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7962
17.8.22 20:46
@Sunlight515 píše:
Muj extchan byl velmi vitalni, sikovny, cinorody. Jednou jsme spolu jeli nakoupit, babi, manzel a deti zustaly doma. Pred postou si deda postezoval, ze ho nejak boli zada, v obchode pak dostal tezky infarkt. Zemrel mi pod rukama. Do obchodu jsme prisli dva, vratil se jen jeden. Nikdy by me nenapadlo, ze zemre tak nahle. Bylo mu tehdy cerstvych 70, jen 4 dny pred Silvestrem. :,(Takze ne.. od urciteho veku je to proste jiz riziko, stat se muze kdykoliv, cokoliv. I kdyz urcite je rozdil pohlidat na par minut, max hodinu, nebo predat dite na x hodin, pul den atd.

To je teda smutná příhoda, ale jinak je to teda mimořádně stupidní příspěvek. Klidně můžeš zítra na procházce s děckem umřít ty, protože ti praskne výduť v hlavě nebo aorta nebo dostaneš taky klidně ten infarkt.
Kdyby k tomu každý přistupovala takhle, tak by si nikdy žádný prarodič s dítětem nepobyl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová