Svíčková s knedlíkem a masem pro kojence??
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
jinak co se týče obezity, tak si myslím, že obezita až v této době dosahuje svého vrcholu - je čím dál více obézních dětí.
Př. z okolí - ve třech letech 25 kilo, v pěti letech 45 kilo ![]()
jo a vzpomněla jsem si na své sourozence, všichni jsme jedli to samé - domácí tvaroh (i se syrovým vajíčkem), klobása, knedlíky a omáčky brzo atd. atd. No a kupodivu to má největší vliv na sestru (16 let a tlustá), brácha má taky dost špeků (12 let). Mě se ta tloušťka vyhla asi z toho důvodu, že prostě před těmi dvaceti lety bylo složení potravin rozdílné
- načítám...
- Citovat
- Zmínit