Svíčková s knedlíkem a masem pro kojence??

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3412
9.5.10 11:18

jinak co se týče obezity, tak si myslím, že obezita až v této době dosahuje svého vrcholu - je čím dál více obézních dětí.
Př. z okolí - ve třech letech 25 kilo, v pěti letech 45 kilo 8-o
jo a vzpomněla jsem si na své sourozence, všichni jsme jedli to samé - domácí tvaroh (i se syrovým vajíčkem), klobása, knedlíky a omáčky brzo atd. atd. No a kupodivu to má největší vliv na sestru (16 let a tlustá), brácha má taky dost špeků (12 let). Mě se ta tloušťka vyhla asi z toho důvodu, že prostě před těmi dvaceti lety bylo složení potravin rozdílné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí