Taky vám už mimi snědlo Rybilku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zezulicka
Stálice 52 příspěvků 24.10.14 20:51
Taky vám už mimi snědlo Rybilku?

Než jsem stačila zasáhnout při přebalování, šup a už ji měla plnou pusu. Nebyla originál Rybilka, ale od dr.Maxe. Myslím, že se snad nic nemůže stát, co myslíte? Stalo se někomu? :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zlobikbobik
Závislačka 4724 příspěvků 24.10.14 20:53

Max se posrajdí :D si myslím

Mína13
Generální žvanilka 20807 příspěvků 24.10.14 20:54

Rybilku ne, ale ten starší Sudokrém a mladší Bepanthen… a oba to přežili a ani se z toho nepo… ;) :lol:
jsou to holt „fajnšmekři“ ;) :lol: :lol: :lol:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 24.10.14 20:55

U nás děti ochutnali bepanthen a sudokrem, vůbec nic jim nebylo ;-) Ale divím se, že si tvé děcko pochutnalo zrovna na rybilce, protože ta fest páchne :mrgreen:

Mína13
Generální žvanilka 20807 příspěvků 24.10.14 20:56
@Ivaneska píše:
U nás děti ochutnali bepanthen a sudokrem, vůbec nic jim nebylo ;-) Ale divím se, že si tvé děcko pochutnalo zrovna na rybilce, protože ta fest páchne :mrgreen:

koukám, že tvé děti mají podobné chutě jako ty mé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zezulicka
Stálice 52 příspěvků 24.10.14 20:57

No taky jsem nevěřila svým očím…čumáček celý bílý a z chechtající pusinky plno mastičky..

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 24.10.14 20:59
@Mína13 píše:
koukám, že tvé děti mají podobné chutě jako ty mé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak on ten bepanthen i sudocrem příjemně voní, tak děcka neodolaji :mrgreen: Ale z rybilky se mi dělá soufl :oops:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 24.10.14 21:00
@Zezulicka píše:
No taky jsem nevěřila svým očím…čumáček celý bílý a z chechtající pusinky plno mastičky..

Max. bude mít průjem :hug:

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 24.10.14 21:00

Jé si pamatuji na ročního bráchu, šel spát po obědě, a když se na něj mamka šla podívat, byl od hlavy až k patě, komplet vlasy, oblečení a ůže pomazaný rybilkou, ještě tu fotku někde máme, jak se řechtá na celé kolo, bílý jak sněhulák :D

Mína13
Generální žvanilka 20807 příspěvků 24.10.14 21:00

@Ivaneska

Rybilku jsem doma ani neměla… ten smrad mě od její koupě odradil už v porodnici :poblion: :poblion: :poblion:

Tunrida
Hvězda diskuse 49266 příspěvků 24.10.14 21:01
@Ivaneska píše:
Tak on ten bepanthen i sudocrem příjemně voní, tak děcka neodolaji :mrgreen: Ale z rybilky se mi dělá soufl :oops:

Tak tobě se udělá šoufl, když čichneš k hownu, ale dítě ho taky klidně ochutná :mrgreen:

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 24.10.14 21:04

Mě jí kluk nějaký krém běžně :zed: rostou mu zuby, tak si dásně potřebuje omačkat nějakou tou tubou. Běžně má v puse krém na opalování, bepanthen nebo imazol a zatím se po tom nikdy nepo… :D

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 24.10.14 21:05
@RadkaCh píše:
Tak tobě se udělá šoufl, když čichneš k hownu, ale dítě ho taky klidně ochutná :mrgreen:

Tak k ochutnání ještě nedošlo, ale už mi s ním pánové 2× vymalovali jednu zed v obýváku :roll: :zed: :mrgreen:

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 24.10.14 21:09

Konkretne ne rybilku, ale krem na ruce a dokonce olizovala i takovou tu gelovou desinfekci na ruce, ale ta ji moc nejela, je nahorkla. Ma rada vsecko co ma pumpicku, jak to ma pumpicku uz to do sebe pumpuje :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 24.10.14 21:29

Rybilku, sudocrem i babypanthen :mrgreen: nic mu nebylo :lol:

@Ivaneska píše:
Tak k ochutnání ještě nedošlo, ale už mi s ním pánové 2× vymalovali jednu zed v obýváku :roll: :zed: :mrgreen:

Taky máme vymalováno Rybilkou :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >