Tchibo Cafissimo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 20.08.09 14:57
Tchibo Cafissimo

Ahoj holky, nemáte některá tento kávovar? CHystám se ho koupit, tak mě zajímá jak jste s nim spokojeni a hlavně jak vám chutná kafíčko oproti jiným kávovarum! Taky se mi líbí cena kapslí, je o hodně nižší než u Dolce gusta! Díky za odpovědi Lenka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 20.08.09 15:04

Kamarádka ho má, je moc spokojená. Mě z něj kafčo moc chutnalo. A přeju si ho k Vánocům. :-)

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 20.08.09 15:06

Ještě jsem si vzpoměla, že ho kupovali v Tchibu v Německu. Nevím, jestli zrovna měli nějakou akci, ale vyšlo zrovna dost levně.

A teď jsem našla tohle: http://www.cafissimo.de/

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 20.08.09 15:24

Ochutnávala jsem v Německu a když už, tak Dolce Gusto mi jede víc :wink: V tomhle pro mě platí, že čím dražší přístroj, tím lepší kafe.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 20.08.09 15:36

Nevíte, jestli kapsle tchibo pasují i do dolce gusta? My máme dolce a tyhle jsou pomalu o polovinu levnější. Přístroj vychází skoro stejně jako dolce ten starší typ.

http://www.tchibo.cz/…jk4oFZgu-HE=?…

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 20.08.09 20:31

Hodně jsem o tom hledala a v nějakém testu vysel přístroj tchibo o moc líp než dolce gusto a taky dg má kafíčka přislazovaný- teda laté,sice mi to chutná,ale je to zbytečný cukr! …A kapsle dg jsou větší, takže do tchiba určitě nejdou, ale obráceně by to snad i mohlo jít- to mam jen vyčtený z internetu :lol:

kacenka78
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 21.08.09 09:22

Ahoj,
já dostala cafissimo k narozkám cca před 14 dny :-) Nejvíc oceňuji pohodlnost, žádnou špínu, čištění, plnění apod. Co se týče chuti kafe, mám ráda ty žluté náplně crema. Espresso, i když ho mám ráda, hodně silný a trpký. To jsem zvyklá na lepší, ale jinak doporučuju. :P

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 21.08.09 10:22

Kačenko, je pravda, že jak dlouho držíš tlačítko, tak dlouho teče voda? Protože přímo v tchibu mi řekli, že si mužu udělat třeba i pullitrové espreso, že stačí držet tlačítko!! Já mam totiž radši větší kafe a těch 15 baru má jen to nejmenší (teda podle tlačítka) 8O uf, snad jsem to napsala srozumitelně :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.09 15:45

jen na okraj - Dolce Gusto dela i Latte bez cukru. Chutove je uplne stejne jako latte s cukrem. Mam oboje, takze muzu srovnavat. Tchibo ma sousedka a z Dolce mi chutna kafe lip. Z Tchiba mi prijde moc silne, ale je to asi o zvyk a tusim, ze Tchibo snad nedela latte. U nas ted nejvic jede Ice capuccino :-). Hanka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 03:45
Cafissimo

Jen pár informací o Tchibo Cafissimo. 1. Kompabilita kapslí s Dolce Gusto není možná 2. Kapsle Tchibo jsou Caffitaly System, je to formát který používají i jiní výrobci kávovarů. 3. Nemusíte používat pouze kávu Tchibo, kapsle Caffitaly System vyrábějí i jiní výrobci káv, např. E-cafe, Cagliari. 4. Pravidelné čištění a odvápnění kávovaru má zá:,–(ní vliv na kvalitu a chuť připravované kávy.

kacenka78
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 03.09.09 07:00

Pitbullenka: No nevím, já tlačítko nedržím :-) Zmáčkneš a jede voda. Potom můžeš přidat jakoby další kafe, prostě zmáčkneš znovu. Když chceš třeba 1,5, což si u espressa dělám, zmáčkneš jednou (1.kafe, podruhý (začne 2.kafe) a po chvíli zmáčkneš potřetí, vypneš ho v půlce. Jinak nevím, co prodavačky naučili, ale to, že si můžeš z jedný kapsle udělat dvě espressa je blbost. První je moc silný, druhý je voda. Takže nevěřte všemu, co Vám nakukají. Prostě jedna kapsle = jedno kafe, lze přidat více vody, ale dvě stejný kafe z toho neuděláte - jedině tak, že budete po vteřinách zastavovat vodu a hrnečky vyměňovat… :roll: :lol:

Spicy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.10 09:49

ahoj, jsou menší :evil:

lanepe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 09:34
slehani mleka

Kacenko,mam problem,o vikendu jsem si Caffisimo koupila,zatim mu nejak nemuzu prijit na chut.Za prve je trpke a za druhe,nejsem schopna naslehat spravne mleko,stejne tam mam vzdy plno vody a minimum mleka.Asi jsem to proste nepochopila,muzes mi to nejak po vesnicku vysvetlit? :cry: Kupujes si jinou znacku kapsli,krome tech originalnich?dekuji predem za radu.Petra

jardys1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 11:29
Cafissimo

Mile damy. Jestli Vam muzu poradit, zajedte si kavovar koupit k nam do Rakouska. Maji v Tchibu zrovna na nej akci za 77 Eur se stojankem na kapsle a 30 kapsli v cene. Zdravim J.

lanepe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 14:19
cena pristroje

Dobry den,dodam tedy jeste cenu z Edeky Nemecko.Ta byla v sobotu 18.9. 69eu.kapsle Tchibo 10ks 2.49.Nyni se divam na ceske stranky ohledne tablet,nic moc tak 99kc.Budu to muset vyzkouset koupit,nejak mi to Tchibo nechutna. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >