Reklama

Tchibo Cafissimo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 20.08.09 14:57
Tchibo Cafissimo

Ahoj holky, nemáte některá tento kávovar? CHystám se ho koupit, tak mě zajímá jak jste s nim spokojeni a hlavně jak vám chutná kafíčko oproti jiným kávovarum! Taky se mi líbí cena kapslí, je o hodně nižší než u Dolce gusta! Díky za odpovědi Lenka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 20.08.09 15:04

Kamarádka ho má, je moc spokojená. Mě z něj kafčo moc chutnalo. A přeju si ho k Vánocům. :-)

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 20.08.09 15:06

Ještě jsem si vzpoměla, že ho kupovali v Tchibu v Německu. Nevím, jestli zrovna měli nějakou akci, ale vyšlo zrovna dost levně.

A teď jsem našla tohle: http://www.cafissimo.de/

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 20.08.09 15:24

Ochutnávala jsem v Německu a když už, tak Dolce Gusto mi jede víc :wink: V tomhle pro mě platí, že čím dražší přístroj, tím lepší kafe.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 20.08.09 15:36

Nevíte, jestli kapsle tchibo pasují i do dolce gusta? My máme dolce a tyhle jsou pomalu o polovinu levnější. Přístroj vychází skoro stejně jako dolce ten starší typ.

http://www.tchibo.cz/…jk4oFZgu-HE=?…

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 20.08.09 20:31

Hodně jsem o tom hledala a v nějakém testu vysel přístroj tchibo o moc líp než dolce gusto a taky dg má kafíčka přislazovaný- teda laté,sice mi to chutná,ale je to zbytečný cukr! …A kapsle dg jsou větší, takže do tchiba určitě nejdou, ale obráceně by to snad i mohlo jít- to mam jen vyčtený z internetu :lol:

kacenka78
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 21.08.09 09:22

Ahoj,
já dostala cafissimo k narozkám cca před 14 dny :-) Nejvíc oceňuji pohodlnost, žádnou špínu, čištění, plnění apod. Co se týče chuti kafe, mám ráda ty žluté náplně crema. Espresso, i když ho mám ráda, hodně silný a trpký. To jsem zvyklá na lepší, ale jinak doporučuju. :P

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 21.08.09 10:22

Kačenko, je pravda, že jak dlouho držíš tlačítko, tak dlouho teče voda? Protože přímo v tchibu mi řekli, že si mužu udělat třeba i pullitrové espreso, že stačí držet tlačítko!! Já mam totiž radši větší kafe a těch 15 baru má jen to nejmenší (teda podle tlačítka) 8O uf, snad jsem to napsala srozumitelně :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.09 15:45

jen na okraj - Dolce Gusto dela i Latte bez cukru. Chutove je uplne stejne jako latte s cukrem. Mam oboje, takze muzu srovnavat. Tchibo ma sousedka a z Dolce mi chutna kafe lip. Z Tchiba mi prijde moc silne, ale je to asi o zvyk a tusim, ze Tchibo snad nedela latte. U nas ted nejvic jede Ice capuccino :-). Hanka

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 03:45
Cafissimo

Jen pár informací o Tchibo Cafissimo. 1. Kompabilita kapslí s Dolce Gusto není možná 2. Kapsle Tchibo jsou Caffitaly System, je to formát který používají i jiní výrobci kávovarů. 3. Nemusíte používat pouze kávu Tchibo, kapsle Caffitaly System vyrábějí i jiní výrobci káv, např. E-cafe, Cagliari. 4. Pravidelné čištění a odvápnění kávovaru má zá:,–(ní vliv na kvalitu a chuť připravované kávy.

kacenka78
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 03.09.09 07:00

Pitbullenka: No nevím, já tlačítko nedržím :-) Zmáčkneš a jede voda. Potom můžeš přidat jakoby další kafe, prostě zmáčkneš znovu. Když chceš třeba 1,5, což si u espressa dělám, zmáčkneš jednou (1.kafe, podruhý (začne 2.kafe) a po chvíli zmáčkneš potřetí, vypneš ho v půlce. Jinak nevím, co prodavačky naučili, ale to, že si můžeš z jedný kapsle udělat dvě espressa je blbost. První je moc silný, druhý je voda. Takže nevěřte všemu, co Vám nakukají. Prostě jedna kapsle = jedno kafe, lze přidat více vody, ale dvě stejný kafe z toho neuděláte - jedině tak, že budete po vteřinách zastavovat vodu a hrnečky vyměňovat… :roll: :lol:

Spicy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.10 09:49

ahoj, jsou menší :evil:

lanepe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 09:34
slehani mleka

Kacenko,mam problem,o vikendu jsem si Caffisimo koupila,zatim mu nejak nemuzu prijit na chut.Za prve je trpke a za druhe,nejsem schopna naslehat spravne mleko,stejne tam mam vzdy plno vody a minimum mleka.Asi jsem to proste nepochopila,muzes mi to nejak po vesnicku vysvetlit? :cry: Kupujes si jinou znacku kapsli,krome tech originalnich?dekuji predem za radu.Petra

jardys1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 11:29
Cafissimo

Mile damy. Jestli Vam muzu poradit, zajedte si kavovar koupit k nam do Rakouska. Maji v Tchibu zrovna na nej akci za 77 Eur se stojankem na kapsle a 30 kapsli v cene. Zdravim J.

lanepe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 14:19
cena pristroje

Dobry den,dodam tedy jeste cenu z Edeky Nemecko.Ta byla v sobotu 18.9. 69eu.kapsle Tchibo 10ks 2.49.Nyni se divam na ceske stranky ohledne tablet,nic moc tak 99kc.Budu to muset vyzkouset koupit,nejak mi to Tchibo nechutna. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >