Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@birma píše:
@Kejtý401 víš, proč nevěřím? mrkni na fotky- 17tt a 22tt, 4. dítko a před těhu 70kg/160cm (takže žádná hubeňourka) a teď Tvoje jednotlivé foto, prosím…
Tak ale ono strasne zalezi z jakeho vychazis zakladu. V mem brise jde videt i kdyz spolknu tresen… Zakladatelky bricho mi pripada uplne normalne nafoukle pred ms.
@Kejtý401 fotku smaž nenechávej ji tady. Jinak takhle s celou postavou mi to břicho přijde tlustý, ne těhotný. Ale ke gynekologovi si určitě dojdi. Jsi mladá tak nic nepodceňuj.
Ženský styďte se! Ja tohle nechapu… naléhání a nervovani zakladatelky. Jsem zvědavá kolik lidi se zakladatelce omluví za obvineni a rypani
@Kejtý401 já mám břicho, když právě nejsem těhotná teda, taky pořád jiný. Jednou se najím víc, jednou míň, jednou cvičím, pak ne, jednou jsem nafouklá před ms nebo z jiných neznámých důvodů
tak si zajdi k nějakýmu dr., jestli je rozdíl (v ten samý čas denně) tak markantní ![]()
@Kejtý401 píše:
@dani24687 no jo…ale když já už neměla nervy a šla jsem to vyfotit no…jdu radši spát…místo rad, jen nervy… jsem zklamaná
Nebud. To je tady zdejsim zvykem. Z takovych dotazu ti zdejsi hrdinky udelaji vzdy komedii, treba si najdes nejakou uzavrenou skupinku, diskuterky,,pobihajici venku,, jsou jineho razeni…
@SlépkaD souhlasím, podle fota celé postavy jde o „špek“… vypadá jinak než na předešlých fotkách…
Já právě beru kyselinu listovou…a snažili jsme se každý den, pak přišli nevolnosti, chutě někdy mi jídlo přijde spíš jako bez chuti, pak se nafoukávalo bříško, teď se začly nalévat prsa a dneska mě bolí i bradavky… tk uvidíme
@Kejtý401 Nestresuj se a nic si z toho nedělej, tady se rýpalky najdou vždycky
S tím musíš počítat. Jak jsem psala. Já měla veliký břicho hned po uhnízdění. Pamatuju si, že jsme byli s manželem v divadle a já měla pocit, že mi snad uletí knoflík na halence. Ani jsem ji nemohla zapnout. A to jsem ještě ani nevěděla, jestli těhotná jsem, jen jsme se snažili. Vlastně to veliké břicho byl jeden z prvních příznaků těhu. A nebo je to ta blížící se MS. Ale pokud to nemíváš běžně, tak to spíš to první
A nebo pracuje psychika a tvoje tělo si hraje na těhotné. To jsem taky párkrát před otěhotněním zažila. Ale velké břicho k tomu nepatřilo. Určitě napiš, jak jsi dopadla, dost mě to zajímá. Držím palce ![]()
@Kejtý401 Myslím, že těhotná být můžeš nevím teda kdy má byt ms a jaké máš pms, ale nejde o těhotenské břicho, ale o nafouknutí.
At ti to dopadne tak jak si přeješ.
Ale jak píšu taky bývám takhle nafouklá.
Vždy se tady najdou rýpalky.
@Pajanka píše:
@Kejtý401 Nestresuj se a nic si z toho nedělej, tady se rýpalky najdou vždyckyS tím musíš počítat. Jak jsem psala. Já měla veliký břicho hned po uhnízdění. Pamatuju si, že jsme byli s manželem v divadle a já měla pocit, že mi snad uletí knoflík na halence. Ani jsem ji nemohla zapnout. A to jsem ještě ani nevěděla, jestli těhotná jsem, jen jsme se snažili. Vlastně to veliké břicho byl jeden z prvních příznaků těhu. A nebo je to ta blížící se MS. Ale pokud to nemíváš běžně, tak to spíš to první
A nebo pracuje psychika a tvoje tělo si hraje na těhotné. To jsem taky párkrát před otěhotněním zažila. Ale velké břicho k tomu nepatřilo. Určitě napiš, jak jsi dopadla, dost mě to zajímá. Držím palce
promin, ale to mě přijde jako blbost aby to uhnízdění bylo větší břicho.
Víš proč se břicho zvětšuje?
@birma Moje těhotenství taky na začátku vypadalo jako špek. Jasně že nebude mít těhotenský břicho v 4tt, to je blbost a myslím si, že to zakladatelka ví. Ale někdo na začátku těhotenství opravdu velké břicho má a může to být první příznak těhu. A samozřejmě to není vlivem toho, že by tam měla veliký miminko, ale prostě může být nafouklá vlivem změny hormonů atd.
@luciekal chceš tím snad říct, že lžu? Já to tak měla. A někdo sem dal odkaz na jinou diskuzi, kde se těhotné na začátku bavily o tom, že mají veliká břicha.
@Kejtý401 promiň, ale co jsi čekala? Tady nikdo nemá věteckou kouli a nedokáže Ti říct, jestli jsi těhotná nebo ne. Pokud jsi měla nechráněný sex, tak jsi otěhotnět mohla. Nebo těhotná nejsi a můžeš se nafukovat před MS
Ty sama musíš vědět, jestli to tak máš každý cyklus nebo jestli to „není normální“ (já třeba před každou MS vypadám minimálně na 4 měsíc) a i tak to nemusí nic znamenat. To že Máňa měla takové břicho hned po oplodňovacím sexu a Božka až v 7 měsíci přece není důležité. Nebo jo? ![]()