Těhotenství, nebo rozhazene hormony?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 20:39
Těhotenství nebo rozhazene hormony?

Ahoj holky. S pritelem mame skoro 2 letou dceru a snazime se o druhe ale zatim se nedari. Lecim se se stitnou zlazou a od brezna mi zvysila davky leku, ale jeste predtim jsem byla na gynde s tim ze jsem nedostala menses( vzdy jsem mela pravidelne 21. den v mesici) tak mi pichl vyvolavacku, vzal krev ale o tehotenstvi neslo. Tento mesic jsem opet nedostala mesicky, dnes tehotensky test negativni a ma otazka zni: Je mozne tehotenstvi nebo jen rozhazene hormony skrz prasky na stitnou zlazu?

Reakce:
splendis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.19 20:44

Jediná odpověď na otázku je, udělat tt s nebo jít na krev

Příspěvek upraven 02.05.19 v 20:46

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 20:46

@splendis tehotensky test jsem delala dnes a negativni, samozrejme zajdu na gyndu jen me zajimalo jestli nekdo nemel neco podobneho

splendis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.19 20:47
@Anonymní píše:
@splendis tehotensky test jsem delala dnes a negativni, samozrejme zajdu na gyndu jen me zajimalo jestli nekdo nemel neco podobneho

Chápu, ale každá jsme jiná, tak jediný co teď zbývá je čekat

splendis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.19 20:49
@Anonymní píše:

Ale myslím že budeš mít rozházené hormony. Jestli te i zlobí stitná žláza

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 20:52

@splendis Asi ano mela jsem lehce spatne vysledky z krve ale divne je ze se MS nedostavila uz podruhe a prvni jeste pred tim nez mi zvysila davku leku

splendis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.19 21:01
@Anonymní píše:
@splendis Asi ano mela jsem lehce spatne vysledky z krve ale divne je ze se MS nedostavila uz podruhe a prvni jeste pred tim nez mi zvysila davku leku

To už ty hormony byli nejspis rozházené. A co ti řekl na Gyndě? Delal ti ultrazvuk? A co ostatní vysledky z krve?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:05

Ahoj, podle mych zkusenosti, si moje telo zvykalo na novou davku aspon 3 mesice, a vzdy se to odrazilo prave na mesickach. Ale je fakt, ze pred pul rokem jsem to dostavala po 46 dnech nebo vubec, a trpela mykózou. Mela jsem hodne rozhozene hormony. A i presto jsem otehotnila a jsem skoro v 11 tt. Zacala jsem drzet dietu, malinko cvicila a povedlo se miminko. Pani doktorka zacatek tehotenstvi nepoznala, ja sama jsem porad citila ze to dostanu, ani test nic neukazoval ze začátku. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:25

Ano doktorka rikala ze mam nejspis rozhazene hormony z leku ale ani nevim jestli mam cekat na mesicky nebo si jit zase pichnout vyvolavacku, bricho me taky casto boli jako pred MS a zaludek mam obcas jak na vode coz me trosku zarazilo. A jak si teda zjistila tehotenstvi? Z krve nebo pozdeji z testu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:27

@splendis ultrazvuk delal ten minuly mesic co jsem nedostala MS. Ted jsem tam jeste nebyla, nevim asi je mi to uz trapny tam prijit o mesic pozdeji ze jsem zase nedostala menses :D tak nevim jestli cekat na mesicky nebo jit zase na gyndu pro vyvolavacku, ostatni odbery krve jsou v poradku i sono stitne zlazy v pohode..jen proste ty mesicky a asi mi uz z toho praskne bricho :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:34
@Anonymní píše:
Ano doktorka rikala ze mam nejspis rozhazene hormony z leku ale ani nevim jestli mam cekat na mesicky nebo si jit zase pichnout vyvolavacku, bricho me taky casto boli jako pred MS a zaludek mam obcas jak na vode coz me trosku zarazilo. A jak si teda zjistila tehotenstvi? Z krve nebo pozdeji z testu?

Zjistila jsem to az pozdeji z testu, ktery jsem si delala jen z legrace. :D asi ve tretim tydnu tehotenstvi mi pani doktorka rekla, ze diky stitne zlaze se mi ovulace nejspis zastavila. Doporucila mi si koupit nejaky doplňek stravy s jodem abych pry mela šanci vubec nekdy otehotnit, beru 150 letrox.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:08

Ja beru 150 eurhyrox ale nevim jaky je v tom teda rozdil..muzu se zeptat o jaky doplnek stravy slo? Jedtli je volne dostupny nebo na predpis. A kdyz si menses nedostala sla sis pro vyvolavacku nebo si to neresila?

splendis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.19 22:27
@Anonymní píše:
Ja beru 150 eurhyrox ale nevim jaky je v tom teda rozdil..muzu se zeptat o jaky doplnek stravy slo? Jedtli je volne dostupny nebo na predpis. A kdyz si menses nedostala sla sis pro vyvolavacku nebo si to neresila?

Na ten jod pozor. Záleží jestli mas sníženou nebo zvýšenou šz. Mě ho třeba vůbec nedoporučuji. Za mě, bych počkala na menstruaci. Nebo zasla na gyndu jak roste děložní sliznice. Já to nedostala 85 dni a radši jsem čekala i na doporučení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:50

@splendis Dekuju dam si pozor, urcite bych se prvni poradila s lekarem :) v pondeli radeji zajdu a uvidim, jistota je jistota

Váš příspěvek
Reklama