Těhulky Chrudim a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3815
29.3.13 09:42

@Alllla tak nějak tak bych byla kdybych v únoru nepotratila, ale hlavně že se zase povedlo :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
378
29.3.13 09:46

@pavlushka To se povedlo nějak brzy :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
29.3.13 10:02

@Alllla ovulaci jsem měla 4 týdny po potratu a hned se zadařilo, test jsem měla pozitivní na konci šestinedělí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
29.3.13 12:53

@pavlushka: Gratuluji a jsem moc ráda, že je vše v pořádku a určitě bude i nadále. Buď na sebe opatrná a odpočívej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
29.3.13 16:38

Tak nějak neodpočívám, ale netahám nic těžkého, kočce čistím kukaň v rukavicích a začal vařit přítel, protože mám poblázněnou chuť :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
2.4.13 13:53

@pavlushka: tak to máš fajn, že vaří přítel. :)Tak ať Ti uvaří něco dobrého :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
2.4.13 14:06

@clobrdinek už se zase střídáme ve vaření, jeho to baví a já si odpočinu a mám víc času na holky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
2.4.13 14:09

Jasně. Ty už nějaké děti máš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
2.4.13 14:31

@clobrdinek mám 8 letou vlastní terynku a 16 letou nevlatní Pavču, tak někdy doma máme veselo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
5.4.13 12:57

@pavlushka: tak to máte veselo :) my čekáme první miminko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
5.4.13 16:06

@clobrdinek tak to si to pořádně užívej, hrozně rychle to utíká a mimi roste, já si pamatuju jak jsem Terynku viděla poprvé a už jí bylo 8 let. moje to je třetí těhotenství a jestli to vyjde, budu rodit podruhý, nejprve jsem rodila v Opavě, teď si to dám v Chrudimi :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
378
17.4.13 09:43

Ahojky holky.Tak že hlasím že budeme mít kluka :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
17.4.13 09:52

@Alllla jééé, gratuluju, já bych chtěla taky, ale to si ještě počkám, než mi to řeknou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
17.4.13 10:38

@Alllla: gratuluji ke klučíkovi :) my nevíme co budeme mít. Necháme se překvapit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
378
17.4.13 12:50

Holky děkuji. No já to vím ale přítel chce mít překvápko u porodu :mrgreen: Jinak těšila jsem se na 3D a ani nám ho nepustili protože prcek byl otočený zádičkama tak mě to zklamalo :,( Njn se nám prostě nechtěl ukázat no.Tak snad příště :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová