Těhulky Chrudim a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
368
14.5.13 10:25

Ahoj holky, jak se vám daří? Doufám, že je vše v pořádku. Už víte k jakému pediatrovi budete s mimčem chodit? Hledám nějakého dobrého pediatra a žádného neznám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
14.5.13 10:31

@clobrdinek dneska jsem byla pro razitko do prukazky u Korbelove, chodi k ni i terka a ja jsem s ni spokojena

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
14.5.13 10:48

@pavlushka: a ty jsi přímo z Chrudimi? My nebydlíme přímo v Chrudimi a nevím, jestli můžeme chodit k pediatrovi do Chrudimi. Nejdříve jsi paní doktorce volala a domlouvala ses s ní? Nebo jak to probíhá? Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
14.5.13 11:17

@clobrdinek jsem primo chrudimak, ja jak jsem se vratila z moravy, naklusala jsem k ni a bylo to, beze vseho nas vzala. Tak ji zkus zavolat, je na ni kontakt i na webu. Libuse Korbelova se jmenuje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
15.5.13 09:34

@pavlushka: už jsem se nahlásila k paní doktorce Ždímalové. Snad bude dobrá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
15.5.13 09:37

@clobrdinek tak tu neznám a ani nevím, kde má ordinaci. já osobně chodila jako malá k Brabcové, ale ta má tak natřískáno, že jsem terku vzala ke korbelové, ta si mě taky pamatovala a teď tam je nahlášen i mrňous :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
29.10.13 21:49

Ahoj, můžu se přidat? Jsem v 10 týdnu a jsem z Chrudimi :) :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
29.10.13 22:03

@Misicka85 ahoj, gratuluju :potlesk: já už to mám za pár a holky tu už vesměs porodily :pankac: to bude první přírůstek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
29.10.13 22:06

Ano ano, první :) jinak děkuji :) jak moc to máš za pár? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
29.10.13 22:10

@Misicka85 já tak max do 14 dní. jinak jsi taky přímo chrudim?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
29.10.13 22:15

Tak to je opravdu za pár :) jj, přímo Chrudim :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
29.10.13 22:20

@Misicka85 já taky přímo, dokonce skoro střed :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
30.10.13 11:00

@Misicka85: gratuluji.
@pavlushka: ať už Ti to rychle uteče a máš co nejpohodovnější a nejrychlejší porod.
Já mám doma tříměsíční holčičku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
21.11.13 11:13

@clobrdinek Juu, tak to mas o zaavu postarano, co :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
20.12.13 12:58

@Misicka85: jj, nenudím se :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová