Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
já doufám že bude mimčo v pohode a do třetího měsíce a pak i dál to překonáme
s tema nemocema mi jde o to že mam srdeční vadu a mívám bušení srdce. tak jestli jí to mám cpát rovnou, nebo až když se mě zeptá na nemoci
abych zas nebyla za nějakýho hypochondra,
tak ti držim palce ať se Adélka rozhodne přijít mezi nás do těch 14 dnů ![]()
Ahojky holky, ráda bych se k vám přidala, jsem kousek od Sadské. Jsem v 9tt.
ahoj trpaslíčku, vítej. juuu už jsme 4
ja to mam do sadske blíž než do nymburka ![]()
Ahojik Trpasličku ![]()
No, Sadská je kousínek
Jak je ti? Chodíš k Dr. do NBK ?
Já jsem právě ráda, že moje doktorka má UTZ u sebe v ordinaci, už takhle časně jsem tam byla 2× a pokaždé mi UTZ udělala ![]()
Leni, já vím , že se mi to kecá, ale neboj
Je to jen chvilka z celého života a pak to bude zase krásný
A možná tisíckrát krásnější
Jen si říkej, že to děláš pro ni, že nerodíš, ale pomáháš jí na svět
Prý to moc pomáhá ![]()
Luci, řekni jí to hned, já bych se snažila nic nezanedbat, radši bych to řekla 2× než pozdě ![]()
Jelikož jsem původně z Prahy, tak chodím tam. Do NBK budu chodit až ke konci. Jinak je mi hrozně. Zrovna už týden zápasím s chřipkou. Sice nemám teploty, ale hroznej kašel. Od pondělí mam antibiotika, tak snad už to pomůže. Jinak pokud si odmyslím chřipku, tak je mi průběžně blbě celý den. A nejvíc večer.
Jejkaaa, tak to mě mrzí…
To je docela na houb, to ti ani na náladě moc nepřidá…Snad se brzy vykurýruješ.. ![]()
miru29 píše:
Jejkaaa, tak to mě mrzí…To je docela na houb, to ti ani na náladě moc nepřidá…Snad se brzy vykurýruješ..
To moc ne, ale zase v klidu přežívám ty potíže doma, než v práci. A pořádně odpočívám.
lucienne píše:
ahoj trpaslíčku, vítej. juuu už jsme 4ja to mam do sadske blíž než do nymburka
Máme to ještě blíž. Přesněji Třebestovice. Tak to se klidně budeme moct vidět.
Tyjo 9.TT, to je krásný
Co příznaky - jestli tedy rozeznáš od té chřipajzny..? ![]()
Ještě jo. Prsa mám pořád strašně citlivá, je mi blbě od žaludku, některé jídlo nemůžu ani vidět a to co můžu a ráda vidím, tak sním a pak je mi těžko. Jinak jsem unavenější, ale to je příznak obojího.
trpasličku tak to je super
ja sem teda z chrastu (ale poříčany zná víc lidí), ale je to 5 km
a co mas za antibiotika? oni se muzou v těhotenství? snad ti bude brzy lépe
jo holky budete chodit na nejake cviceni pro tehule? nebo plavat? je vůbec v nymburku bazén? ja kdyžtak budu jezdit do hloubáku.
ale plavat bych chtela
Za antibiotika mám penicilin, ty prý můžu. Jinak na cvičení či plavání bych taky ráda. Tak to můžem spojit, alespoň se poznáme.
to bych byla ráda
a ty jsi na rizikovem nebo chodis do prace, kdyz zrovna nemáš chřipku?
miru jestli me ta dr vezme ta ji to asi hned reknu. kdyz me nezna, tak se me na celkovy zdravotni stav bude asi stejne ptat
a ty jsi koukala po nějakých aktivitách pro těhotné v nymburku? ![]()
lucienne píše:
to bych byla rádaa ty jsi na rizikovem nebo chodis do prace, kdyz zrovna nemáš chřipku?
Když nemarodím tak chodim do práce.