Těhulky Nymburk a okolí :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18584
3.2.11 12:02

Tak já měla dobrý, že jsem to odůvodnila přestěhováním :) Takže opravdu na pohodu, no :) Ještě jsem jim hezky poděkovala :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1897
3.2.11 12:05

Koukám, že než se vyspinkám, tak už ztrácím přehled.
Jinak já mám doma taky kočku. Chodí i ven, ale docela je čistotnej. Přítele jsem pověřila uklízením záchodu, takže to nejhorší nemusím. Tak snad bude v pořádku. A u našich rodičů máme 2 pesany. Jinak toho doktora bych se taky nebála. Už jsem taky měnila doktora. A kartu jsem si tam vyzvedla osobně. Oni to nějak neřešej. Třeba řekni, že se stěhuješ či tak něco.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:06

když právě ta sestra je zlejší než doktor. :D no uvidim když si to nevyřídí nová dr. tak tam pošlu zbaběle manžílka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18584
3.2.11 12:10

No Luci, tady jde spíš o to, jestli tě bez karty vůbec vyšetří, víš, protože nebude vůbec nic vědět. Z toho důvodu bych si právě nejdříve došla pro tu kartu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1897
3.2.11 12:16

Stejně to bude naposled co jí uvidíš, tak bych to tolik nehrotila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:16

vždyť tě taky vyšetřila bez karty ne? :) tak uvidim. nejhorší co se mlže stát že tam pojedu zbytečněě a to přežiju líp než tu protivnou sestru :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:17

já vim že je to uplna blbost, ale ja mam na tohle holt uplne blbou povahu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18584
3.2.11 12:21

Prohlídla mě, ale já neměla žádné problémy, jen jsem jí přišla říct, že chci chodit k ní :)
Ale myslím, že kdyby se mnou něco bylo, tak mi řekne abych si došla kam chodím a pak ať příjdu s kartou… nevím no, uvidíš :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:29

mi taky nic neni. jen sem tehotna :D dam vedet jak sem dopadla :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18584
3.2.11 12:35
:palec: :wink:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:38

už se těšim jetsli zitra uvidim mimi :D holky neni dneska nejakej divnej tlak? mne je uplne na omdleni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18584
3.2.11 12:45

Luci, taky je mi divně, ale hlavně teď nedokážu udržet oči otevřený, šíleně se mi chce spááát… :cry: A to tu musím vydržet do pěti… :nevim:
Zíváním si asi vyhodím držtičku z pantů…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:53

ja tu taky zivam jak blazen a navic mam dneska focení, takže celej den stojim a uplne se mi mota hlava a píská mi v uších, kdybych měla aspon seděcí práci dneska. taky mam šichtu do pěti a pak hodinu domu. aaaaaaaaaaa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1897
3.2.11 12:58

lucienne a copak děláš? a kde?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16136
3.2.11 12:59

jsem grafička a fotografka nahradnich dílu a aut :) a co děláte vy holky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová