Tesco Clubcard - kupóny na dětské výrobky

2237
11.5.11 14:08

TESCO CLUBCARD-si dělají prrrr. .l

Včera nám přišly kupony do TESCA, no nestačili jsme se divit, my s manž. rodina s dětmi přes 20.let a dcerou 9.let jsme dostali kupony na HAMI kaše 2+1, šampon JOHNSON sleva 50%, plíny PAMPERS 2+1 a slevu na kojenecké oblečení při nákupu za 400,– sleva 100,–. Jsme se zasmáli, nemáme je komu dát navíc, při placení musí být přiložena naše karta. Tak pokud někdo sleduje, co já u nich jako zákazník nakupuji, tak tomu, tak akorát věřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teresa20
11.5.11 14:11

Nám přišly taky úplně pitomý kupony… navíc sleva 65 Kč na jeden nákup za opravdu dost bodů, takže jsme se taky zasmáli. Je to k ničemu, hlavně že mají takovou reklamu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8912
11.5.11 14:13
Anulka píše:
Včera nám přišly kupony do TESCA, no nestačili jsme se divit, my s manž. rodina s dětmi přes 20.let a dcerou 9.let jsme dostali kupony na HAMI kaše 2+1, šampon JOHNSON sleva 50%, plíny PAMPERS 2+1 a slevu na kojenecké oblečení při nákupu za 400,– sleva 100,–. Jsme se zasmáli, nemáme je komu dát navíc, při placení musí být přiložena naše karta. Tak pokud někdo sleduje, co já u nich jako zákazník nakupuji, tak tomu, tak akorát věřím.

Přišlo mi úplně to stejný. Ale mi to užijeme. :think: Neposílají to oni náhodou všem stejný? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560

nám ještě nic nepřišlo, no tak jsem zvědavá co přijde :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
Wiolla píše:
Anulka píše:
Včera nám přišly kupony do TESCA, no nestačili jsme se divit, my s manž. rodina s dětmi přes 20.let a dcerou 9.let jsme dostali kupony na HAMI kaše 2+1, šampon JOHNSON sleva 50%, plíny PAMPERS 2+1 a slevu na kojenecké oblečení při nákupu za 400,– sleva 100,–. Jsme se zasmáli, nemáme je komu dát navíc, při placení musí být přiložena naše karta. Tak pokud někdo sleduje, co já u nich jako zákazník nakupuji, tak tomu, tak akorát věřím.
Přišlo mi úplně to stejný. Ale mi to užijeme. :think: Neposílají to oni náhodou všem stejný? :roll:

posílají všem stejný, podle bodových skupin :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3735
11.5.11 14:14

taky se bavím, když mi přijdou slevové kupony.....za minulé čtvrtletí mi přišly na slevu 35,–Kč z nákupu :mrgreen: a řekla bych za celkem dost bodů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3920
11.5.11 14:18

Nám taky včera přišly na miminkovské věci, ale ono to nebylo to klasické vyučtování, to chodí každému jiné, tohle asi přišlo opravdu všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
11.5.11 14:19
Haňulík píše:
Nám taky včera přišly na miminkovské věci, ale ono to nebylo to klasické vyučtování, to chodí každému jiné, tohle asi přišlo opravdu všem.

Nám ještě ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Rose-k
11.5.11 14:20

Tak já jsem se minule taky vztekala,že si dělají z nás prdel…přišli mi úplný kraviny,který jsem nevyužila a když jsem chtěla aspoň ty sušenky tak mi řekly,že na který se vztahuje stejně nemaj :cert:
Takže tentokrát nedostanu nic páč už tam moc nechodím,nakoupím jinde za lepší ceny 8-) 8-)

Oni to neberou poctivě vemou to průměrem z nákupů a pak to posílaj a myslej si,že daj bůhví co a nejvíc mě dostává když se chvástaj kolik je to stojí :roll: :cert:
ale,že to jsou většinou kraviny co nikdo moc nevyužije to už neberou :roll: nemá cenu se rozčilovat…

• Nahlásit
  • Citovat
5233
11.5.11 14:30
Anulka píše:

Tak to co přišlo vám bych brala hned.Zrovna teď se mi to hodí.Jsou blbouni.Každýmu pošlou co se jim hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5233
11.5.11 14:31

Mě teda zatím nic nepřišlo,ale určo to bude něco co potřebovat nebudu.Klasika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
11.5.11 14:35

Nám to taky ještě nepřišlo, ale doufám, že přijde :mrgreen: tesco klubu už se taky zvysoka smějeme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
11.5.11 14:41

Mi to přišlo taky. Využila bych, ale syn mi ty kupóny počmáral propiskou :mrgreen: tak si holt nebude mejt vlasy v Johnsonu, ale v mejdlu s jelenem co v Tescu nemaj :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
11.5.11 14:49

Tak to jsem zvědavá, co nám přijde. Kdyby věci na děti, tak máme smůlu. Leda bych to někomu poslala i s kartičkou, ať z toho alespoň někdo něco má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
11.5.11 14:55

.. nevím, co řešíte.. registraci jste si udělali svévolně. a když vám kupony na kaše nevyhovují, tak je zahoďte a hotovo. jestli je někomu pár desítek korun málo, tak se vyprdněte i na slevy. my snad nějak extra nenakupujem, ale je fakt, že převážně v tescu, máme ho nejblíž, a měla jsem na slevových kuponech necelá 2 sta, nikde je nenajdu, i kdyby to bylo 30 kaček, nechám si je z nákupu strhnout a neremcám, ženy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama