Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@warita píše:
Dobre, ale snad si clovek trha jenom to, co tam nechce mit, ne? Vima toho porovnani s muzskych vypadavanim pokulhava, protoze to je zpusobene hormonalne a co vim, tak na oboci nemaji hormony vliv.
Tak ne každý to hned z voleje umí. Chceš nějaký tvar, dvakrát třikrát to nevychytas a už to nedoroste. Navíc věkem ztrácíš pigment, takže starší ženy si nechají vytetovat a mají klid.
@GabinkaCh píše:
Dnes jsem viděla snad 5 žen s katastrofálním tetovaným obočím. Mají to i mladé holky.Je to jak pěst na oko. Proč si někdo myslí, že vypadá dobře? vždyť je to směšné. Tak klaun do cirkusu
Taky to nechápu. Stejně tak nechápu ty tužkou dokreslovana obočí ![]()
@Rachel_cz píše:
Taky to nechápu. Stejně tak nechápu ty tužkou dokreslovana obočí
Tak jsou prostě ženské, které všem musí naznačit, že jsou ošklivé a hloupé.
@Zumpa píše:
Tak jsou prostě ženské, které všem musí naznačit, že jsou ošklivé a hloupé.
Nemyslím, že se selektuji tím, jaký mají obočí.
Ale proč to dělají? To netuším ![]()
@Lulina999 píše:
Tak, mám ho. Hojí se, bude ještě o něco světlejší
Ale to je fajn