Tetované obočí-proč to děláte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34473
21.2.20 13:41
@warita píše:
Dobre, ale snad si clovek trha jenom to, co tam nechce mit, ne? Vima toho porovnani s muzskych vypadavanim pokulhava, protoze to je zpusobene hormonalne a co vim, tak na oboci nemaji hormony vliv.

Tak ne každý to hned z voleje umí. Chceš nějaký tvar, dvakrát třikrát to nevychytas a už to nedoroste. Navíc věkem ztrácíš pigment, takže starší ženy si nechají vytetovat a mají klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
13.5.20 17:40

Tak, mám ho. Hojí se, bude ještě o něco světlejší :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
13.5.20 17:48
@GabinkaCh píše:
Dnes jsem viděla snad 5 žen s katastrofálním tetovaným obočím. Mají to i mladé holky.Je to jak pěst na oko. Proč si někdo myslí, že vypadá dobře? vždyť je to směšné. Tak klaun do cirkusu

Taky to nechápu. Stejně tak nechápu ty tužkou dokreslovana obočí :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15948
13.5.20 17:54
@Rachel_cz píše:
Taky to nechápu. Stejně tak nechápu ty tužkou dokreslovana obočí :zed:

Tak jsou prostě ženské, které všem musí naznačit, že jsou ošklivé a hloupé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
13.5.20 17:58
@Zumpa píše:
Tak jsou prostě ženské, které všem musí naznačit, že jsou ošklivé a hloupé.

Nemyslím, že se selektuji tím, jaký mají obočí.
Ale proč to dělají? To netuším :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
14.5.20 18:18
@Lulina999 píše:
Tak, mám ho. Hojí se, bude ještě o něco světlejší :-)

Ale to je fajn

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
14.5.20 19:15

@GabinkaCh Děkuju :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová