Tetování na sluníčku

1
19.7.20 13:12

Tetování na sluníčku

Ahoj, holky!

Vím, že tady se řeší různé věci, i když nejde přímo o děti a i když je můj problém trošku netradiční pro tenhle web, doufám, že mi tu někdo pomůžete.

Mám čtyři dny staré malé tetování na noze. Pořád je pod fólií, v salonu mi dali nějakou týdenní.

Ráno jsem šla do krámu (cca 12 minut cesty) v kraťasech. Krápalo, obloha šedá, tak jsem si neuvědomila, že musím zakrýt nohu. Jenže než jsem šla zpátky, rozjasnilo se a celkem pražilo. Jít stínem celou cestu nešlo a teď mě to tetování trošku štípe. Už při tvorbě tatérka povídala, že to je normální reakce čertvého výtvoru na slunce, ale o štípání nejde. Mám strach, aby nevybledlo, nebo něco takového. Byla jsem na sluníčku vážně jen chvilku, ale stejně… Nemáte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3194
19.7.20 14:04

:mrgreen: klid
mám tetování hodně… čerstvé se nesmí opalovat
ale tím se myslí jako fakt vážně OPALOVAT - jako dlouhá doba na slunci..

takže ty to maž vazelínou nebo co máš ze salonu, vyklidni se,
za těch pár minut se fakt NIC NESTALO A NESTANE :-D Klíííííííííííííííííííííd :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60332
19.7.20 17:41

@Regina02 klid, pro jednou se nic nestane.. Blednout bude, pokud se teď začneš opalovat, nebudeš mazat aspoň 50 faktorem.. Já nemohla na slunce cca 3 týdny, bolest jako svina.. Pak už to šlo, ale musela jsem hodne mazat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama