Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Pidulka1991 píše:
Kdyby ten vztah byl naplňující, tak ona nemusí mít potřebu dalšího ditete…
To je teda kec.
@Anonymní píše:
@Markétka111 To není pravda, máme jen dvě syna a dceru. Se synem se manžel vídá jen 2 krát do měsíce
Tak on je velký rozdíl chtít ve 33 třetí dítě nebo ve 39 čtvrté dítě. Taky ho úplně chápu, fakt ho nenuť. Ale taky chápu, že když už máte větší děti, chtěla bys trochu bohatší společný program.
Má narozdil od tebe rozum. Celkem hnus je, že nebereš jeho první dite do počtu. Spíš to vypadá, že vás vztah půjde do kytek.
@Anonymní píše:
Zdravím, diskuze je hlavně k vypovídání. S manželem jsme spolu 13 let, já 33 sš, on 39 vš, máme desetiletého syna a osmiletou dceru, manžel má ještě sedmnáctiletého syna z úletu. Nás příjem dohromady je 120 tisíc, ale zbyde nám jen tak 30 nebo 40 tisíc. Mě přepadla velká touha po třetím dítěti, chtěla bych ještě naposledy zažít těhotenství, porod, péči o miminko. Manžel je ale proti, jednak kvůli penězům, ale otevřeně řekl že kdybysme byli milionáři tak už prostě dítě nechce
Vystihla jsi to přesně. Ty nechceš další dítě, batole, školáka, puberťáka, dalšího člena rodiny, o kterého se budete minimálně dvacet let starat, ty chceš být těhotná a piplat miminko. A to je málo. Dobrá zpráva je, že tě to přejde. Dej na manžela, ty v podstatě další dítě nechceš.
@hanka.br. píše:
Vystihla jsi to přesně. Ty nechceš další dítě, batole, školáka, puberťáka, dalšího člena rodiny, o kterého se budete minimálně dvacet let starat, ty chceš být těhotná a piplat miminko. A to je málo. Dobrá zpráva je, že tě to přejde. Dej na manžela, ty v podstatě další dítě nechceš.
Ale zase tady spousta žen píše, že by brala další dítě, kdyby mohla přeskočit těhotenství a první rok piplani, tak by to mohly nějak domluvit ![]()
@Anonymní píše:
@terien No a já třetí chci
A co? Vydupeš si ho? Pro manžela je to čtvrté, musel by být blázen