Touha po třetím dítěti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6928
2.2.23 17:21
@Pidulka1991 píše:
Kdyby ten vztah byl naplňující, tak ona nemusí mít potřebu dalšího ditete :nevim:

To je teda kec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11405
2.2.23 17:22
@Anonymní píše:
@Markétka111 To není pravda, máme jen dvě syna a dceru. Se synem se manžel vídá jen 2 krát do měsíce

Tak on je velký rozdíl chtít ve 33 třetí dítě nebo ve 39 čtvrté dítě. Taky ho úplně chápu, fakt ho nenuť. Ale taky chápu, že když už máte větší děti, chtěla bys trochu bohatší společný program.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15194
2.2.23 18:11

Má narozdil od tebe rozum. Celkem hnus je, že nebereš jeho první dite do počtu. Spíš to vypadá, že vás vztah půjde do kytek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
2.2.23 18:52
@Anonymní píše:
Zdravím, diskuze je hlavně k vypovídání. S manželem jsme spolu 13 let, já 33 sš, on 39 vš, máme desetiletého syna a osmiletou dceru, manžel má ještě sedmnáctiletého syna z úletu. Nás příjem dohromady je 120 tisíc, ale zbyde nám jen tak 30 nebo 40 tisíc. Mě přepadla velká touha po třetím dítěti, chtěla bych ještě naposledy zažít těhotenství, porod, péči o miminko. Manžel je ale proti, jednak kvůli penězům, ale otevřeně řekl že kdybysme byli milionáři tak už prostě dítě nechce :(

Vystihla jsi to přesně. Ty nechceš další dítě, batole, školáka, puberťáka, dalšího člena rodiny, o kterého se budete minimálně dvacet let starat, ty chceš být těhotná a piplat miminko. A to je málo. Dobrá zpráva je, že tě to přejde. Dej na manžela, ty v podstatě další dítě nechceš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11405
2.2.23 19:35
@hanka.br. píše:
Vystihla jsi to přesně. Ty nechceš další dítě, batole, školáka, puberťáka, dalšího člena rodiny, o kterého se budete minimálně dvacet let starat, ty chceš být těhotná a piplat miminko. A to je málo. Dobrá zpráva je, že tě to přejde. Dej na manžela, ty v podstatě další dítě nechceš.

Ale zase tady spousta žen píše, že by brala další dítě, kdyby mohla přeskočit těhotenství a první rok piplani, tak by to mohly nějak domluvit :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
2.2.23 22:45
@Anonymní píše:
@terien No a já třetí chci

A co? Vydupeš si ho? Pro manžela je to čtvrté, musel by být blázen

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová