Termín porodu březen 2024

Napsat příspěvek
Velikost písma:
265
9.2.24 21:44

@Simona322 tak si pak dáme vědět jak to dopadlo a kdy si zkutecne rodila jestli driv nebo později a víte kolik maji teď mimca váhu? Teda od posledního měření?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
9.2.24 21:48

@AnnaBp včera jsem byla na kontrole a máme 2750g cca, tak uvidíme, říkala mi že bych měla porodit normálně 3,5kg mimčo, ale nikdy nevíš no, můžou se dost i seknout a pak abych nebyla překvapená že ze mě vyleze 4,5kg mimčo🤣 máme prý úplně normální váhu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
265
9.2.24 21:53

@Simona322 já byla 31.1. Na kontrole a měl malej 2090kg je prý mensi ale tak já přibrala zatím jen 4 kg před tehu 165/48 … kvůli zdravotním problémům to ani nejde a to jim jak nejlíp mužů 😅 😂no my v rodině máme všechny decka pod 3 kg takže nepocitam s nějakým cvalikem to bych ani nezvládla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
9.2.24 21:55

@AnnaBp jo vždyť sami uvidíme až tu budou kolik opravdu mají, někdo porodí větší někdo menší miminko, necháme se překvapit haha :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
360
9.2.24 21:58

@Simona322
No ja jsem taky zvědavá, ale dnes ještě nejsem připravena :lol: hodilo by se mi to až po 13.2. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
525
9.2.24 22:00

@AnnaBp muzeme :).. jo takhle tak to by me asi omylo. S tim jak semnou skube tlak (navaly slabosti) bych to davala dokupy cely den… @VeryPink take mam prvni 25.2. A druhy 4.3. No jsem zvedava ktery termin si nakonec vybere.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
360
9.2.24 22:01

@AnnaBp
Toto všechno mám, jakoby se mi přímo tam dole hrabala rukou, že mám i pocit, že mi ze spodu zamává či co :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
265
9.2.24 22:01

Já už bych ho venku teda chtěla sice je brzy ještě to vím… ale už je to věcnost …😂 a uvidíme kolik nameri za týden na kontrole však půl kg to muže bejt nahoru dolu @Simona322 @VeryPink

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
265
9.2.24 22:03

Mě doktorka rekla ze je tak hluboko zaborenej ze pravděpodobnost ze se otočí zpět hlavou nahoru je minimální 😂Jo a hlavně když dlouho stojím to jsou pak tlaky na spodek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
360
9.2.24 22:03

@Bibuliinka
Třeba budeme rodit stejně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
265
9.2.24 22:05

Už mate holky vybranou porodnici?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
9.2.24 22:09

@AnnaBp v mým městě je jen jedna jediná, auto nemáme a ani rodinu ve městě, která by nás odvezla do jiného města, takže rodím ve městě kde bydlíme:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
265
9.2.24 22:14

@Simona322 a co přítel u porodu chceš nebo ne? A vy holky? @VeryPink @Bibuliinka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
360
9.2.24 22:17

@AnnaBp
Ano, chtěla bych :)..už jsem dnes objednala i menší dárek za to, jak o nás pečuje v době tehotestvi a za to, že bude u porodu a bude nám pomáhat v sestinedeli :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4561
9.2.24 22:17

@AnnaBp dítě nad 3kg je podle tebe cvalik jo 8o :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty