Poradna duly
Jana Čurdová
@KamilaDen @Ainah V pořádku, jen jsem se zeptala
My máme stejně jiný očkování, než ostatní.
@Kačka Pekáčková U nás začínají taky až ve třech měsících, ale to jsem odmítla, tak jsme se domluvily, že naočkujeme trochu později.
@flicek18 Tak moc držíme palce, snad Vás ten bacil už teda pustí! Dominik mi někdy příjde teplejší, ale pak to zase přejde ![]()
Hrozný trápení s těma dětičkama.. A teď už je líp? No sama jsem zvědavá na ty výsledky, strašně moc si přeju, aby to vyšlo negativní.
@Nikollllka jo už má jen 37,5 takže super, a to v sobe už ani nemá čípek…
Ale v noci jsem volala na pohotovost, protože nám v lékárně řekli že pro takto malé nic na horečku není, tak mi pres telefon poradila, jinak by mi hrablo…
Ta snad budete mít vše OK a bude se lepšit ![]()
@flicek18 No tak snad ji za ty teploty už taky ten bacil opustí! Snad už se jí horečka nevrátí
U nás je to jak na houpačce, ty jeho nálady.. Určitě ti dán zítra vědět ![]()
@flicek18 Takže výtěry se dělaly jen na bakterie, že na viry výtěry nedělají, že ty odejdou z těla časem.. Každopádně včera jsem k něčemu přišla i já a malej měl v noci průjem čtyřikrát.. Takže vlastně nic novýho nevím a budeme bojovat dál ![]()
A co u vás?
@Nikollllka teploty už nemáme, ale začala to mít lehce so zelena a s svetlymi kusy. Doufám že to brzy přejde…
u nás i u vás
Ahoj holky, mám na vás velkou prosbu. V porodnici, kde jsem rodila se soutěží o nejhezčí miminko měsíce. Můžu vás poprosit o hlas pro Charlotu Grofovou? Předem moc díky
![]()
Nemusíte se registrovat, dá se hlasovat přes facebook.
Holky, vy co kojíte, byla bych mo ráda, kdybyste mi odpověděly na moje zvědavý otázky. Kolikrát denně kojíte? Po kolika hod. asi? Budíte v noci na kojení? Jakou nejdelší pauzu mezi kojením máte?
Malej je zvyklej jist po 2 - 3 hodinach, jenze jakmile je vecer tma, tak usne a usnu i ja. I kdyz mam natazenyho budika (kterej me nevzbudi), tak se proberu sama az tak za sest hodin a malej je porad tuhej, takze ho na kojeni v noci musim budit. To mu ta davka nechybi? Pritom pres den, jakmile se blizi cas na jidlo, tak po me uz krici hladem ![]()
@Nikollllka mě doktorka rrkla přes den budit na jídlo v noci ne. Nejdéle mi spala v noci cca 6 hodin, jinak kojim taky co asi 3 hodiny ![]()
@Nikollllka pauza mezi kojením by neměla být delší než 6 hodin jinak nejlepší je co 3 hodiny
kvůli tvorbě mléka a aby mimi dobře prospívalo,ale pokud spinká a nevyžaduje jídlo v noci nebudila bych pak už jen záleží co tvoje prsa
aby moc nebolely pokud je máš nalité mlékem
@Ainah Me uz se prsa prave nenalivaji, takze ty netrpi nastesti ![]()
@Nikollllka taky v noci nebudím, kdyby mělo mimčo hlad určitě se ozve. Přes den kojim tak po 2 po 3 hodinách a v noci spí 5 az 6 hodin.
Ahoj holky,dotaz,davam malou nekolikrat za den na brisko,zatim dava hlavicku k jedne strane a je takova kejvaci ta hlavicka,vydrzi chvilku a nelibi se ji to a zacne rvat a hlavicku poklada uz na podlozku,jsk to delate vy? Nejske dobre video,jak spravne polohivat rucicky,nevim,zda to mam spravne a nechci ji ublizit nejak…je nam ted2 medice a10 dni…
@Nikollllka ja kojim na pozadani, takze kdykoliv si mala rekne. Spime spolu v posteli, v noci vylozene nebudim, ale kdyz mam hodne nalita prsa, jak ji nabidnu prso a doufam, ze si ho vezme. Dneska treba od 17te hodiny kojim snad po 30ti minutach
, pak jsou dny, kdy mala spinka, tak kojim co 4 hod. Je to ruzny. Jestli mas ustalenou laktaci, tak v noci nebud…vyspi se. ![]()
@Nikollllka máme to podobně jako ostatni, v noci těch 6 hodin vydrží, ale to jen první pauza po večerním usnutí, pak to zkracuje třeba na 3-4 hodiny. Přes den různě v rozmezí 1,5hodiny až cca 4 hodiny. To když má dlouhý odpolední spánek. @KamilaDen a dává hlavičku i vleže na zádech častěji k jedné straně? Našemu prckovi se většinou na bříšku líbí, někdy má taky hlavičku kejvací, ale snaží se. Někdy jí drží hezky rovně, někdy k jedné straně, někdy se zase hodně zaklani v krčku. 2 měsíce mu jsou aktuálně teď o víkendu.