Termín porodu - Leden 2019

Napsat příspěvek
Velikost písma:
187
31.8.18 08:12

@Kačka Pekáčková taky me pali zaha jak roste pupek a utlacuje zaludek a kolem.zatim to tedy zvladam upravou stravy - klasicky jist maly porce a striktne vynechat vse co drazdi jicnovej sverac (kafe a kofein tedy ted nepiju cely tehotenstvi vubec..ale krom toho naprosty omezeni sladkeho a cukru vubec (ovoce,koláče;marmelady.. ),pokud kousek peciva,tak jen starsi (nikdy ne cerstve) a naopak vyssi prijem bilkovin (maso,mlecne neprislazovane vyrobky)- ty sverac pomahaj uzavirat)..vetsinou by to melo stacit..ikdyz par tydnu pred porodem to stejne asi bez Rennie nezvladnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
31.8.18 09:39

Koukám, že když to tu čtu, tak si nepřipadám jak hypochondr :D Taky mě každý den bere něco. Zatím jsem nezažila den bez problémů a pak že těhotenství je paráda :D Moje doktorka říkala, že začátkem 6.měsíce by se mělo vše ustálit, tak jsem zvědavá :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.18 10:26

@Ariak Já se stravuju lowcarb, takže nemám co omezit :D a žáha mě pálí i po vodě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.18 10:41

@petulkas teď jsi na to kápla, kyselina listová, omega 3 mastné kyseliny…samá kyselina :D Ono to je hodně tím, že ti mimčo utlačuje žaludek. V prvním těhotenství mně žáha pálila snad jen 3×, teď non-stop. Nic dalšího mně naštěstí netrápí…je to boj, no a jak mi řekl můj doktor, ta horší půlka nás teprve čeká :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
31.8.18 10:59

@Kačka Pekáčková hmm tak to tedy nevim co „prirodniho“..kdyztak den vedet,jestli Ti neco zabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
31.8.18 11:01

@moncaHK tak to rada skodolibe slysim…nejak furt nemuzu prijit na to,kde je tech „9nejkrasnejsich mesicu v zivote zeny“.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
31.8.18 11:09

@Ainah volila bych opravdu podle prijmeni..tak jak uz holky psaly (bude ho mit na cely zivot),at to dobre vypada napsane i vyslovene jako komplex. my mame radi klasicka starsi jmena,na modernu si moc nepotrpime..zaroven si ale myslim,ze by jmeno melo byt mezinarodni a dobre vyslovitelne…
u nas proste vyhraje asi Jan (po manzelovi,a jeho otci a otci jeho otce…)..
ikdyz me by se libil vic Matej,Viktor,Petr,Marek nebo Daniel a pak se nam libi jmeno Jakub (ale to jmeno druhorozenych pokud beres puvodni vyznam..tak ho pro prvni dite nechci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
31.8.18 11:58

@Ariak Tak zkoušeli jsme všechno možné a musím říct že k příjmení Oliva se hodí spousta jmen :-D jenže my hromadu jmen musíme vypustit protože už u prvního jsme si řekli že nebudeme dávat jména podle nikoho koho máme v rodině :-D takže nám odpadl Jan,Martin,Jíří,Luděk,Jakub takže manžel bych chtěl Aleše nebo Erika mě se zase líbí Patrik,Dominik,Ondřej no je to dilema kdyby to byla holka byla to Agáta a nemusela bych nic řešit :zed: ted se nemůžeme shodnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
31.8.18 12:04

@Ainah tak to bych sla do Patrika nebo Dominika…pokud presvedcis muze.
(Erik…jak by my manzel rikal zdrobnele a jak naopak kdyz bude zlobit??nejak mi to nejde pres pusu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dip
85
31.8.18 12:31

@Ainah mne se treba lip vybira na kluka nez na holku. Nechceme nic, co je v rodine, ani v blizkem okoli. Taky aby se jmeno hodilo k prijmeni. Nakonec bude Kuba. I kdyz vede statistiky, tady v okoli vubec neni. Kdyby mela byt holka, tak nevim, to co se mi libi, uz vzdycky nekdo zabral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dip
85
31.8.18 12:34

@petulkas obe jsou to krasna jmena, v rodine uz bohuzel obe mame. Anetka se mi strasne libi, ale predbehli me s Anitkou, ktera je dost podobna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
31.8.18 13:15

@Ariak to sem mu taky říkala že na Erika se nedá nijak volat jen Eriku takže to jsem hned zavrhla tak uvidíme mojemu se Dominik nelíbí tak asi bude ten Patrik ještě máme čas ale už bych ti chtěla mít vyřešené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
1.9.18 09:01

@dip to je presne ono..jsme jedny z poslednich co budeme mit rodinu, ostatni maji uz min dve deti, takze vyber je dost zuzeny :D ale nastesti se mi libi i jina jmena :) kluk je pro nas jednoduchy, ale s holkou mame problem, :mrgreen: pritel pry porad nevi, nedal mi ani nastrel, ja aspon nejake vybrala..no nechame to asi az bude potvrzene pohlavi, teda doufam ze bude na druhem utz :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
1.9.18 16:08

@moncaHK taky mě to lehce škodolibě potěšilo. Pořád něco je, dneska „řeším“ zvláštní tlak všude možné po břiše a podbřišku. :cert: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3092
1.9.18 16:18

@Kačka Pekáčková Boha jeho,nestraš :mrgreen: to to může být ještě horší? :mrgreen: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat