TP Listopad 2021

Napsat příspěvek
Velikost písma:
353
12.4.21 11:26

@Mariana.cz aha, takže to bude ten kombinovany, co se dělá do 12.týdne. V prukazce nemám kolonku na kombinovany jen na tripl test tak mě to zmatlo :mrgreen: díky za radu :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Dou
1094
12.4.21 14:00

@Mariana.cz to je skvělá zprava :srdce:. Snad až půjdu já mě to už taky konečně uklidní. Pořád nevěřím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1245
12.4.21 14:29

@Lili93 Jj trip test už je teď nahrazen tím screaningem. ;)
@Dou díky moc, no týden od týdne jsem klidnější. Teď když jsem viděla i ruce a nohy tak mě to uklidnilo nejvíce.

Jen teď přemýšlím proč si mě objednal už za 3 týdny? :think: v rozpisu má další kontrolu v 16tt ale tohle bude ve 14tt. Tak snad je vše ok. Na screaning nejdu k mému gyn.ale do nemocnice..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
12.4.21 22:18

Ahoj holky,
taky se k vam pridam, mam TP 3.11. 😊
Pred rokem jsem mela zamlkle tehu, tak ted mam trosku strach, aby vse bylo v poradku. Zatim vse vypada OK, 26.2. jdu na prvotrim. screening, tak se moc tesim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
13.4.21 07:52

@Nkol Ahoj, taky mám termín 3.11. V kolikatem jsi týdnu? Taky 11+5? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
13.4.21 08:39

@Lili93 Ahojky,jsem 10+6 tt, tak to je zvlastni, ze mame stejny termin 😀.Puvodne jsem byla tyden pozadu, kdyz jsem byla na prvni navsteve na gynek.,ale minuly tyden ve ctvrtek mi rekl, ze uz jsem 10+1 podle Utz😀.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.4.21 10:13

@Lili93
Ahojky, já to mám dost podobně, 23.4. jdu na krev to stojí cca 1900,– nějaký rozšířený a pak 5.5. sreening.. ☺️️
Ten klasický stojí o cca 200,– méně a teď jak to čtu, tak nevím, zda jsem to nepopletla. Zda krev 0,– a sreening za 1900,– 😆 😆 😆

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
13.4.21 16:35

@Nkol jo, promiň já se upsala, taky jsem 10+6 :mrgreen: Já jdu na ultrazvuk až 27.4, teď jsem byla teprve na odběry. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
13.4.21 16:39

@Čudl7 já se musím zeptat sestry až tam půjdu, za co jsem to vlastně necelé dva tisíce zaplatila :mrgreen: Jsem zdravotní sestra a tak asi při odběru neměla potřebu mi něco vysvětlovat…Jen mi řekla, sestri vy budete chtít jistě ten dražší test a ani jsem nestihla odpovědět už mě pichala :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.4.21 16:41

@Lili93
Já jen vím, že je to rozšířené o štítnou žlázu..to si pamatuji.. 🤷🏽‍♀️ 😅 ☺️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1245
13.4.21 18:50

Já si myslím, že je tam i rozšíření o riziko vzniku eklampsie :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1245
13.4.21 18:51

Jinak mě je pořád tak špatně :poblion: jako už by to mohlo pomalu ustupovat né? Jsem v 11tt a pořád je mi stejně špatně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
13.4.21 21:45

@Lili93 tak super, napiseme si, jak jsme dopadly po screeningu, kdyz to mame den po sobe 😀.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
13.4.21 21:47

@Mariana.cz to me mrzi, ale snad uz by to melo prestat, mne neni a nebylo nijak zle, jen kdyz jsem dlouho nejedla, tak jsem musela neco maleho do sebe dostat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
13.4.21 21:49

No a uz jste tu novinku oznamily okoli a v praci? Ja jeste ne, cekam na ten screening a az potom to chci oznamit 😀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty