TP Listopad 2021

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19.9.21 15:39

@Asiina Jdeš do Havířova? Mě to kamarádky doporučovaly, že je to tam skvělé.. jsem z Ostravy, nakonec asi půjdu do Fakultky.. každopádně kdybys porodila dříve, určitě dej vědět, jak budeš spokojená! :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1554
19.9.21 19:30

@Kerolajn17892 chodím teď na předporodní kurz a ta porodní asistentka, která to vede, je skvělá 😊 koukni na jejich fb, Porodnice Havířov, když sdíleli snídaně, to byla pro mě poslední kapička k rozhodnutí 😆

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.21 09:35

@Asiina Já ty snídaně viděla :D a dost jsem teda čučela.. Věřím, že to tam bude supr, určitě se kouknu, díky za tip :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
729
20.9.21 10:00

@Kerolajn17892
@Asiina
Jeee holky, konečně někdo z Ostravy nebo Havířova 😂 já jsem původně z Ostravy, ale už 5 rokem žijeme v Havířově a chci tady určitě i rodit.. jdeme se kouknout i na prohlídku porodnice a teda jsem zvědavá, melo by to tam být super :potlesk: já nakonec na ten predporodni kurz do porodnice nesla, koupíme nějaký on-line ;) ale taky jsem nad tím premyslela.. takže mas dobrý pocit z těch porodnich asistentek?😊

Jinak ohledne fakultky, tam bych nesla.. ze začátku těhotenství jsem nad ni premyelela, ale prý je to tam blbe.. sestry na sestinedeli nic neukazou, nepomuzou, kaslou na to.. a přece jenom ty fakultky takové jsou a lepší nějaká menší porodnice, ale to záleží na každém ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1554
20.9.21 11:26

@18verca jee tak to se třeba v porodnici potkáme, kdy máš termín? 😊
Dva týdny jsme teď měly jednu, teď budeme mít dvakrát jinou, ale ta je prý taky super.
Jinak jsem měla sepsaný porodní plán, ale půlku jsem mohla vymazat, protože to je v Havířově standard 😁 to mě potěšilo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
729
20.9.21 12:27

@Asiina já mám termín 11.11 a ty?😊 a ten kurz je fajn? Ono je tam i nějaké plavání a cviceni, ze? Pravě, ze já se chci poptat, až budeme na tu prohlídku, ale co jsem četla, tak tam mají většinu věci, co bych chtěla, takže uvidím, jestli plan budu psát, možná spis ani ne 😃

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
103
20.9.21 12:47
@Wendea71 píše:
@Schätzeli juju termín mám 8.11.Jinak pokojíček nemám, první dcera spí s námi v ložnici v nové posteli a vedle mě v postýlce bude pak spát druhá. Az povyrostou a zvládnou být celou noc bez pomazleni s maminkou naše ložnice bude jejich dětským pokojem. A my půjdem do jiné místnosti udělat si tam ložnici. Jsem líná chodit několikrat za noc k miminku do jiné místnosti nebo neslyšet vedle sebe jak dýchá. Jinak očkovat se nenechám, nikdo to po mě nevyžaduje a vzhledem k tomu, že se těhotným pomalu nedoporučuje ani brufen nebo kapky do nosu a najednou vakcína v pohodě, tak to mi trochu „smrdí“.Jinak zkoušela jsi tu polohu? Já jsem pak jednu noc ucítila takový tlak v břiše a pak už na utz byla jak má.

Zkouším a odměnou jsou pokaždé jen kopance do močáku :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1554
20.9.21 12:57

@18verca 6. 11., tak uvidíme 😁 už máš děti nebo to bude první? A co čekáte?
Jojo, plavání miluju, jak je to břicho najednou lehké 😃
Oni ti řeknou, je určitě není třeba, ale za mě ho radši mít sebou a nepoužít, než abych se tam musela něčemu bránit, nebo tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
729
20.9.21 13:07

@Asiina tak třeba se tam nakonec potkáme, to by byla pekna náhoda 😃 ty asi nejsi ve skupince na Facebooku, ze? Já tady pravě už skoro nechodím a chodím na ten fb, ale tam není nikdo z Ostravy 😃

Jinak je to naše první, bude to chlapecek a je mi 24 😃a co u vás?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1554
20.9.21 13:15

@18verca radši odepíšu do zpráv, ať nás někdo neseřve, že tu spamujem 😃 😃

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3836
20.9.21 13:44

@Schätzeli To je teda tvrdohlavé miminko :mrgreen:,tak uvidíš snad se ještě umoudri :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.21 16:23

@18verca Jéé tak to je super! Já mám taky termín 11.11. :D tak se třeba nakonec nekde holky potkáme :D Kamarádka tam tedka rodila a byla v te fakultce právě docela spokojená.. ale pořád nejsem rozhodnutá, jdu tam tedka na předporodní kurz a uvidim, jaký dojem to zanechá :D Jinak já jsem taky ve skupince na FB, taky jsem měla dojem, že tam nikdo z Ostravy není :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
103
20.9.21 19:48

@Wendea71 No jo no. Budoucí štířice.😂 Uvidíme no ve čtvrtek jdu na kontrolu tk uvidíme co d :D ál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3836
20.9.21 19:55

@Schätzeli já jdu na kontrolu příští čtvrtek, tak jsem zvědavá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53
22.9.21 09:18

Čauky kámošky, tak koukám, můj termín 11.11. budou snad narvané boxy a porodnice. 🤣 Jak zvládáte bolesti?
Já se teda přiznám, jsem během měsíce už podruhé nemocná - strašný! S mým štěstím budu nemocná i při porodu, úplně to vidím. 🤣 🤣
Já otočené miminko poznala dle bolesti na hrudním koši. Bolela mě každá kost v žebrech, lopatky a páteř, hold si na mě smlsnul. Dle gynekologa je to přesně ten moment, kdy se otočil.
A co zápisy, už jste registrované? Mě to čeká teď v pátek, v Liberci. :P dokážete si představit, že už vlastně jen měsíc? 8o strašný! :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty